Skocz do zawartości
  • 0

Coś sensownego ~350zł


Brain

Pytanie

Witam, jakie modele mogę rozważać w tej półce cenowej? powiedzmy tak ~350zł

Muszą być otwarte/półotwarte - wokółuszne. Celowo będą podpięte pod źródło pokroju dragonfly black / Audiotrak Prodigy Cube B.E. / u-dac 2 lub 3

Brzmienie jakiego oczekuje to coś pomiędzy neutralnością a lekką V z dobrą sceną. Aktualnie posiadam CAL! przerobione na model półotwarty oraz Somic V2, w pierwszych brakuje mi sceny i średnicy a w drugich zaś jest troszke za ciemno i brakuje subbasu. Zastanawiam się nad akg m220 pro z welurami beyera. 

Jest coś jeszcze w tym przedziale cenowym na co warto zwrócić uwagę? Oczywiście dział używany. Widzę tutaj że są np akg k612 pro jeszcze w tej cenie. Z zakupem i tak mi się nie śpieszy więc mogę poszukać okazji na "giełdzie".  Ew rozważam także modele vintage oraz ich regenerację, pod warunkiem że będę w stanie zapewnić im dostatek mocy za małe pieniążki.

 

Prosiłbym o modele (model?) dobrze napowietrzone.

Edytowane przez Brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

K612 też są wymagające co do źródła, a i basem Cię nie uraczą. 

Ja przekornie bym spróbował 668b na welurach od 681 evo. Basior jest super, góra cykająca na modłę dt990. 

Oczywiście pod warunkiem że dt990 nie wyrwiesz w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał. Szukam grania neutralnego idącego w lekkie U, o dobrym napowietrzeniu i scenie. Jednocześnie nie potrzebującego źródła za większą kwotę niż same słuchawki. Pisząc odnośnie basu w somicach to jego ilość jest odpowiadająca, nie jestem bassheadem, tylko mają one problemy z subbasem co w niektórych utworach jest denerwujące.

 

"Basior" to będzie o wiele za dużo. 

 

Chyba się zdecyduje na dt990pro, można spokojnie dostać w pieniądzach 350-400zł. Jakby było jeszcze coś to można rozważyć to poproszę o kolejne propozycje

Edytowane przez Brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności