Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tarant napisał:

A ile osób zainstalowało ten nowy soft? Bo na forum nikt się nie pochwalił dotąd. Ja tam sobie poczekam trochę :)

Tutaj wróżką nie jestem, gdyż zdalnego monitoringu aktualizacji opus nie ma. Osobiście znam kilkanaście osób, którzy zaktualizowali firmware a w świat tego grajka poszło grubo ponad tysiąc od producenta więc jeżeli jeden użytkownik coś napisał to raczej na razie większych powodów do niepokoju niema. Poza tym można zaobserwować jak się rodzą plotki: na jednym forum jedna osoba napisała o rozłączaniu USB po 10 minutach z mojo, na drugim forum na podstawie tego komentarza leci news "ludzie piszą o problemach" a na następnym forum zaraz pojawi się informacja "na całym świecie problemy z opusem na nowym oprogramowaniu". Na spokojnie, nie nerwowo. Najlepiej oczywiście zaczekać dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plotki rodzą się z braku odpowiedzi ;) Tych pozytywnych. A co do producenta, to jak widzę, reaguje błyskawicznie. Bubel w nowym sofcie do #1 został poprawiony w dwa dni bodajże.

PS. Trochę prowokuję ruch w temacie, bo trudno mi uwierzyć, że temat dotyczący jednego z najciekawszych odtwarzaczy ma tak mało wpisów ;)

Edytowane przez tarant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, tarant napisał:

Plotki rodzą się z braku odpowiedzi ;) Tych pozytywnych. A co do producenta, to jak widzę, reaguje błyskawicznie. Bubel w nowym sofcie do #1 został poprawiony w dwa dni bodajże.

Odpowiedzi pozytywnych zawsze będzie mniej aniżeli negatywnych na forach i zawsze tak było. Plotki się rodzą nie z tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie nie zaktualizowałem. Stwierdziłem, że poczekam sobie aż ktoś z forum zaktualizuje i da znać co i jak.

Taka ciekawostka - po podpięciu do PS4 i przełączeniu w tryb USB DAC działa bez problemów :).

Mojo natomiast nie działa ( chyba, że ja coś nie potrafię ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi