Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Palpatine

MrSpeakers Aeon Flow Open

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niego odrobinę "bloom, warm" to dla mnie sporo "bloom, warm". Dla mnie odrobinę jasności i ostrości, dla kogoś "masakra, nie da się słuchać" . Taka branża :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One mają (bardzo) lekko misiowaty dźwięk, ale słychać to tylko przy bezpośrednich porównaniach do jasnych i czytelnych słuchawek. Po chwili mózg się przyzwyczaja i nie zwracamy na to uwagi. Ja po całym weekendzie wyłącznie z Aeonami w ogóle tego nie słyszałem już. Dzięki temu nawet słabe realizacje brzmią bardzo fajnie, zachęcają do długich odsłuchów zarówno komfortem jak i bardzo uniwersalną i przyjemną sygnaturą dźwiękową. Z bólem dziś odesłałem do Audiomagica, można podejść i sobie posłuchać ich, jeśli ktoś szuka ciepłych, basowych, muzykalnych, przyjemnych słuchawek z subtelnym detalem, nie zamulonych i nie przekombinowanych w żadną ze stron.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Karmazynowy ile Audiomagic sobie za nie liczy po negocjacjach ceny? Z chęcią bym ich posłuchał, bo opisy są tak skrajne - jak nigdy chyba :lol:

Zaciekawiłeś mnie tym porównaniem do Flow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia, nie doszedłem do etapu negocjacji, pisz do nich :) Jak podobają Ci sie Eleary to nie wiem... Aeony grają inaczej zupełnie. 

Edytowane przez Karmazynowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie planuje zmian, raczej chęci poznawcze ;)

Aeon i LCD2C to chyba jedyne słuchawki z nowości, których chciałbym posłuchać.

Edytowane przez Palpatine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Karmazynowy mogę Cię prosić o napisanie parę słów o różnicach pomiędzy CMA400i a Mojo z Aeon Open?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Palpatine napisał:

@Karmazynowy mogę Cię prosić o napisanie parę słów o różnicach pomiędzy CMA400i a Mojo z Aeon Open?

Niestety nic ponad to co napisałem Ci na PW nie jestem w stanie więcej napisać, nie chcę zmyślać coś ponad to co mgliście pamiętam.

Dopóki nie posłuchasz samych Aeonów to nie masz punktu odniesienia. Moim zdaniem synergia jest lepsza z Questyle, bo Aeon idą w tę samą stronę co Mojo, czyli raczej ciepło, z dobrym basem, analogowo i przyjemnie. Jeśli miałbym wybierać jeden sprzęt towarzyszący to wybieram 400i, jednak z samego Mojo też jest bardzo fajnie, ale też bardziej relaksująco. Mojo ma u mnie jednak tę przewagę, że zostanie niezależnie od tego, jakie combo stacjonarne będę miał na biurku. A dwa, Ethery bardziej pasują pod Chorda niż Aeony.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi