Skocz do zawartości
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Audeze LCD2 Closed Back - PREORDER Więcej informacji... ×
Astell&Kern SR15 i słuchawki Billie Jean gratis Więcej informacji... ×
SoundMagic E11 i E11C preorder Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczow

Stałem się szczęsliwym posiadaczem odtwarzacza  Fiio x5 3 gen,wszystko ładnie i pięknie tylko nie mam pojęcia jak ustawić go żeby odtwarzał jeden utwór.W innych tańszych byla funkcja ,,autopauze,,Czy jest taka  możliwość ustawienia odtwarzania w tym sprzęcie?Bardzo proszę o pomoc

Czy jest możliwośc regulacji volume   pokrętłem po podłączeniu do wejścia liniowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, nie fochaj się, skoro założyłeś wątek zupełnie od czapy, że nikt tu nie zajrzał. Masz kłopot z X5-III, pytaj w 68-stronnym wątku o kłopotach i radościach posiadaczy x5 (znajdziesz w pobliżu). Co do Twoich problemów: na pierwszy nie poradzę, powinno działać ustawienie ikonki dwóch równoległych strzałek jako trybu odtwarzania, ale nie działa- właśnie sprawdziłem. 

Ad.2- jest opcja regulacji (osłabienia) głośności z wyjścia liniowego: w Audio Settings druga pozycja od góry: "Adjustable volume at LO" i masz ten sam poziom głośności, który dałeś słuchając z innej dziurki, czy po bluetooth. Ale potem, jak np w aucie przy LO podbijesz na 100, a wieczorem dla relaksu z powrotem podłączysz słuchawki, to mi nie podziękujesz! Więc chyba jednak w x5-II było lepiej, bo tam mogę osobno ustawić poziom głośności z LineOut i się nie bać huku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi