Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

W tej półce nie ma, że odtwarzacz jest "lepszy". Gra inaczej, każdy ma inne zalety. Chcesz grajka, który tylko świetnie odtwarza muzę - C10/C200/C4. Chcesz streaming i tak dalej - już coś innego. Zawsze kosztem czegoś. Musisz posłuchać sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ak70, to ja brałem z mp3s egzemplarz powystawowy z dobrym opustem. Mieli dwie sztuki - trzeba pytać. Co do samego playera - za cenę którą za niego zapłaciłem jestem więcej niż zadowolony. Świetne wykonanie, intuicyjna obsługa (to są znaki firmowe AK), mały, zgrabny, przyzwoita bateria, balans, BT z AptX...Jak zagra trensy, techno i inne tego typu, to nie wiem, ale u mnie się dźwiękowo sprawdza. Żeby mieć jakieś pojęcie o jego dźwięku poczytaj recki.

 

I tak jak już ktoś napisał - w tym budżecie nie ma lepsze/gorsze - jest "inne".

 

W komisie jest jeszcze Cayin i5 - też ciekawa propozycja. Właśnie go testuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemo105580, oczekujesz absolutnych odpowiedzi, w kwestiach, które są nie do końca kwantyfikowalne. Każdy ma inny system wartości DAPa i dzięki temu mnogość modeli ma sens.
Napisałeś o kilku wymaganiach/oczekiwaniach względem urządzenia, może wypisz je w kolejności od najważniejszego do najmniej istotnego. Trochę będzie łatwiej punkt zaczepienia złapać.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jeszcze można było wyrwać AK70 mkII w mp3store za 2150 w preorderze. Na Twoim miejscu zagadałbym jeszcze czy takiej ceny nie da rady załatwić. dokładasz 150 pln i moim zdaniem masz sprzęt na lata i o KLASĘ lepszy  niż jakieś Fiio i inne shanlingi (z całym szacunkiem dla nich) . Pionki bym odradzał (100 xdp), znam gościa ktory się meczył niemiłosiernie z nim (wejscie jack, problemy z andkiem), pomijam już to że brzmiał bardzo cyfrowo ( no ale wiadomo kto co lubi) mi to mocno uszy zmęczyło. Jak masz możliwość posłuchaj go (AK) sobie i sam się przekonasz (tak mi się wydaje).

 

Wiadomo jak to jest z budżetem, czasami warto dołożyć 100-200 pln i na prawdę mieć różnicę. Jeden miesiąc na ziemniakach i słoninie Cie nie zbawi, ruskie tak całe życie jedzą i żyją. Ja tez ostatnio mialem budzet na dapa 2 tysie, przekroczylem o 500 pln i teraz uwazam, że to byl swietny ruch . Miesiac zacisnalem pasa ale "swoja" muzykę odkrywam teraz na nowo a kazdy dzien to banan na pysku. to jest stary bezcenne przeciez :)

Edytowane przez cxh1437
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, macio232 napisał:

@przemo105580, oczekujesz absolutnych odpowiedzi, w kwestiach, które są nie do końca kwantyfikowalne. Każdy ma inny system wartości DAPa i dzięki temu mnogość modeli ma sens.
Napisałeś o kilku wymaganiach/oczekiwaniach względem urządzenia, może wypisz je w kolejności od najważniejszego do najmniej istotnego. Trochę będzie łatwiej punkt zaczepienia złapać.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Otóż to. 

I wybieraj uszami. 

Przemyśl potencjalny zestaw słuchawek i z nimi posłuchaj wyżej wymienionych propozycji. Fiio X3 polecałem, bo od tego pułapu nie ma już podziału na wyraźnie lepsze/gorsze, a ono spełnia Twoje kryteria z 1go posta i zostawia dodatkowy tysiąc złotych na słuchawki. Gdybym miał dajmy na to, 3 tysiące złotych na zestaw, to wolałbym X3/iPod touch i droższe słuchawki. 

A uszy powiedzą Ci prawdę: ja po przesłuchaniu wielu zestawów, pozostałem z jednym z najtańszych, które rozważałem, bo brzmieniowo mi odpowiadał. I to wbrew powszechnej opinii że moje słuchawki z moim dap grać nie mogą bo jedne i drugie jasne (etymotic ER4S i XDuoo X3). 

Co do taczek od Apple: nienawidzę tej firmy ale ten sprzęt się broni. Gra dobrze, długo i można zapomnieć o graniu z peceta bo wszystko masz w niej. Tylko ta pojemność pamięci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szczerze mówiąc nie wiem co to odtwarzacz dap o_O, ale mogę polecić odtwarzacz Cowon M2 - jakość dźwięku jak to Cowon (dla mnie) doskonała.

Bateraia - jak w żadnym innym odtwarzaczu do 90h odtwarzania mp3. Korekcja dźwięku - manualna oraz zdefiniowane ustaienia (echo, hala, łazienka dance, rock itp)

Rozszerzenie stereo, podbicie bass'u... Dotykowy wyświetlacz + fizyczne przyciski. 

Na stronie mp3store jest - cena nieco ponad 700 zł 32GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności