Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie pionner xdp-100r. Albo colorfly c10, Pono - jeżeli wolisz cieplejsze, przyjemniejsze w odbiorze granie. W komisie są do wyrwania dość tanio. 

 

I nie kupuj fiio x3 

Masz większy budżet, więc po co pchać się w półśrodki.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać między iBasso to brał bym dx90 zamiast 80, to takieje subiektywne zdanie i też nie pchał bym się w X3 mając do wyboru w podobnej cenie Pono lub c10. Pionek za to ma andka co daje mu większe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZenekHajzer napisał:

Do tej muzyki wystarczy z zapasem.

 

Więc, są gatunki w których upgrade sprzętu już nie zwiększa jakości?

 

 

@przemo105580 jeśli ma być mały to kup sobie używanego pono z naszego komisu.

 

Planue D w tej cenie imo nie jest ciekawym wyborem. Między nim a c10 jest przepaść. Oczywiście na korzyść colorflaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o Wasz typ co do tych 4 moich typów i uzasadnienie dlaczego jeśli można

Fiio x5 III 

iBasso DX80 

Pionier XDP-30R 

Cowon Plenue D

KTÓRY NAJLEPSZY WEDŁUG WAS, oczywiście postawię go do AK70 i wybiorę chociaż chyba AK70 deklasuje je wszystkie 

16 minut temu, Sound John napisał:

 

Więc, są gatunki w których upgrade sprzętu już nie zwiększa jakości?

 

 

@przemo105580 jeśli ma być mały to kup sobie używanego pono z naszego komisu.

 

Planue D w tej cenie imo nie jest ciekawym wyborem. Między nim a c10 jest przepaść. Oczywiście na korzyść colorflaja 

A co to pono???

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pono w kontekście wymagania dobrej baterii? Wolne żarty.

 

PlenueD nie ma DACa (a przynajmniej nie miał, gdy wchodził na rynek).

 

Średnie rozmiary średnio pasują do dx80, choć to względna sprawa. Przy takim ak70 to kloc (podobnie jak większość tu polecanych sprzętów).

 

Może drogą eliminacji pomogę;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlenueD dalej nie ma USB-DAC i nigdy nie będzie miał. Pod względem rozmiaru i baterii w DAPach z ekranem dotykowym jest mocną pozycją. Pod względem dźwięku za cenę w Polsce chyba nie pozwala. Ja kupowałem za niecałe 700zl w USA i myślę, że to jest za niego odpowiednia cena.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sound John napisał:

 

Więc, są gatunki w których upgrade sprzętu już nie zwiększa jakości?

 

 

@przemo105580 jeśli ma być mały to kup sobie używanego pono z naszego komisu.

 

Planue D w tej cenie imo nie jest ciekawym wyborem. Między nim a c10 jest przepaść. Oczywiście na korzyść colorflaja 

W wymienionych gatunkach (a słucham) prawie nie trafiam na dobre realizacje. A fiio nie gra źle. Gra dobrze. 

Poza funkcją dac, bardzo spoko są iPody touch. Ale masz gimnastykę z plikami i ograniczoną pamięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio X5 III Gen mam i uważam za całkiem rozsądny wybór. Gra ok 13-15 godzin na ładowaniu, dwa sloty na karty pamięci, bluetooth, wifi, wyjście zbalansowane i neutralne granie. Słucham na nim bardzo różnej muzyki i jeśli nie uważasz że przede wszystkim bas ma być a reszta to taki vat to się nadaje. Rozmiar też rozsądny i możesz liczyć jeszcze z rok na upgrade systemu, a z każdym nowym firmware coś fajnego jest co poprawia funkcjonalność lub brzmienie. Kupilem w marcu i nie żałuję bardzo dobrze sprawdza się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibasso słuchałem dość dawno i nie mam porównania łeb w łeb. A Pioneer słuchałem 100 i z kolegą porownywalismy. Pionek gra dużo bardziej analitycznie i mnie takie granie nie za bardzo podchodzi. X5 III jest bardziej muzykalny słucha się go dla muzyki a nie dla analizy utworów. Ja za swojego dałem 1550 i uważam że jest wart tej ceny. Jeśli chcesz słuchać muzyki to X5 jeśli analizować szczegóły to Pionek. Najlepiej jednak jakbyś mógł posłuchać tych propozycji i własnymi uszami wybrać. To jedyna słuszna metoda przy takim natłoku sprzętu na rynku. Mimo że tańszy ale jeśli do czysto mobilnego grania to Shanling M1 też bardzo fajnie gra 3x tańszy i sporo mniejszy 

No i sprawa słuchawek, co chcesz podpiąć pod grajka jakie ci pasują? 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności