Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC/wzmak mobilny z ekranem jako konkurencja do Fiio E07k


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... będzie mało audiofilowo no ale cóż :)

Źródła dźwięku mam różne - Laptopy + S7 i Z3 Compact...

Szukam wzmacniacza ale także DACa (w przyszłości niedługiej będę także miał Macbooka) bo te integry wszelkie są mega bardzo słabe.

 

Powiem tak może w odniesieniu do E07k - jest genialny bo;
1. dźwiękowo zrobi mi to, czego chcę czyli będzie głosniej (o wiele/względem samych lapków czy telefonów) oraz mogę dobić basu oraz coś tam polepszy jakość.

2. jest dobry wymiarami + bateria powinna długo trzymać
3. Jest świetny bo ma wyświetlacz i mogę sobie głośnością/basami zarządzać jak chcę i mnie to cieszy - milion razy lepsze rozwiązanie niż jakieś dziesiątki lampek ledowych w róznych kolorach.

 

Słuchawki mam różne - zarówno doki jak i nauszniki.

 

Muzyki słucham dla Funu - mam mieć głośno + dużo basu + dobra dla mnie jakość.

 

Moim zdaniem nic nie brakuje ww. Fiio ale zastanawiam się co na ten model konkurencje? a może są jakies wyżesze modele z ekranami?

 

 

Pytam bo się trochę waham bo mam też możliwośc kupienia E17k oraz E18 w genialnym stanie...

E17k niby ma ekran ale względem starszej wersji zabrali guziki i znowu będzie kombinowanie (tj. jeden guzik - wiele funkcji)

E18 nie ma ekranu.

 

Absolutnie nie potrzebuje lepszej jakości dźwięku - może jedynie do ideału e07k brakuje,zeby miał micro usb a nie mini (dla mnie bardzo istotne) oraz gwarancje ;)

 

 

A jak inne firmy ? chociażby Nuforce (z dawien dawna pamietam,że był taki fajny bezekranowy mobilny wzmak).

 

 

 

PS. (tak się zastanawiam ile razy w rzeczywistości będę korzystał z ewentualnego ekranu we wzmacniaczu :D ?
Ustawi się raz basy i gain i w sumie później już tylko volume 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności