Skocz do zawartości

Się wziął i się spalił w moim wzmaku kolumnowym ( DUAL CV 441RC ) zespół komponentów odpowiedzialnych za lewą kolumnę.


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Perul napisał:

Tego ostatniego Ci najbardziej zazdroszczę (w pozytywnym sensie, a nie zawiści). Ja niestety nie potrafię wizualizować, nie nauczyłem się za dzieciaka, a przydałoby się teraz bardzo.

O Panie, masz czego, ja czasami mam wrażenie, że nada mam 5 lat, bo moja wyobraźnia nadal pracuje na pełnych obrotach i wiele sobie wizualizuję. Nawet nie potrzebuję do tego ciszy. Wiele razy się zdarzało, że siedząc w tramwaju i muzyki słuchając podświadomie zaczynałem "uczestniczyć" w koncercie i pasażerowie gapią się na powietrznego perkusistę, wokalistę i gitarzystę w jednym :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bachankas napisał:

O Panie, masz czego, ja czasami mam wrażenie, że nada mam 5 lat, bo moja wyobraźnia nadal pracuje na pełnych obrotach i wiele sobie wizualizuję. Nawet nie potrzebuję do tego ciszy. Wiele razy się zdarzało, że siedząc w tramwaju i muzyki słuchając podświadomie zaczynałem "uczestniczyć" w koncercie i pasażerowie gapią się na powietrznego perkusistę, wokalistę i gitarzystę w jednym :D

Chyba tu mamy kolegę co ma lepszy towar :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bachankas napisał:

Ja się nie licytuję, bo do forumowych filozofów mi daleko xD

Spokojnie. Od około 13 lat cyklicznie w okolicach Świętokrzyskiej w Warszawie spotykam gościa co w ogromnych słuchawkach skatuje na całe gardło solówki których słucha :)

Wsiąkł w krajobraz tak, że ludzie będący tam często już nie zwracają uwagi :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZenekHajzer napisał:

Spokojnie. Od około 13 lat cyklicznie w okolicach Świętokrzyskiej w Warszawie spotykam gościa co w ogromnych słuchawkach skatuje na całe gardło solówki których słucha :)

Wsiąkł w krajobraz tak, że ludzie będący tam często już nie zwracają uwagi :D

W Graz elementem jednego mostu jest gościu z podróżną "kolumną" (ma nawet rączkę i kółka, wygląda jak wielka walizka), puszcza rapsoelektroniczne podkłady i próbuje rapować i Jezusie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę pewną zawieść złośliwość w tym temacie jednych do drugich, smutne jest to.

Ja wiem ze w tv jest sporo agresji, że na ulicach jest agresja pasywna, że w pracy wyścig szczurów ale nawet na własnym podwórku gdzie jednoczy ludzi muzyka i związany z tym sprzęt wprowadzać taką atmosferę.

 

Jeden drugiego obraża, jeden drugiego traktuje jak sklep, co to ma być.

Wiecie jest już po kilku rozmowach spokojni normalni ludzie mówią że coraz mniej chce się im tu udzielać przez tą dziwną atmosferę.

 

Zamiast się hmmm pisać złośliwe teksty posłuchajcie sobie muzyki ew sprzętu wedle osobistych upodobań co kto woli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, retter napisał:

A ja widzę pewną zawieść złośliwość w tym temacie jednych do drugich, smutne jest to.

Ja wiem ze w tv jest sporo agresji, że na ulicach jest agresja pasywna, że w pracy wyścig szczurów ale nawet na własnym podwórku gdzie jednoczy ludzi muzyka i związany z tym sprzęt wprowadzać taką atmosferę.

 

Jeden drugiego obraża, jeden drugiego traktuje jak sklep, co to ma być.

Wiecie jest już po kilku rozmowach spokojni normalni ludzie mówią że coraz mniej chce się im tu udzielać przez tą dziwną atmosferę.

 

Zamiast się hmmm pisać złośliwe teksty posłuchajcie sobie muzyki ew sprzętu wedle osobistych upodobań co kto woli.

 

Paratykus sobie trolluje od dluzszego czasu zakladajac w kolko takie same watki w ktorym stara sie osmieszyc i zdyskredytowac nasze hobby oraz uzytkownikow, jedynie siebie przedstawiajac jako oswieconego gloszacego jakies bzdurne prawdy ubrane w pseudointelektualny belkot. Po zarzuceniu tematu potem siedzi sobie i zbiera zniwa i sie z nas smieje. Czemu moderacja nie reaguje i nie podejmuje odpowiednich krokow?

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej - no czasem nam się przydaje pstryczek w nos :)

Sam ostatnio wziąłeś pod uwagę pragmatyzm. A są ludzie bez hamulców, do tego jeszcze z politowaniem traktujący tych co wcale takiego fetyszu do sprzętu nie mają. 

Szacunek powinien być z obu stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

 

Paratykus sobie trolluje od dluzszego czasu zakladajac w kolko takie same watki w ktorym stara sie osmieszyc i zdyskredytowac nasze hobby oraz uzytkownikow, jedynie siebie przedstawiajac jako oswieconego gloszacego jakies bzdurne prawdy ubrane w pseudointelektualny belkot. Po zarzuceniu tematu potem siedzi sobie i zbiera zniwa i sie z nas smieje. Czemu moderacja nie reaguje i nie podejmuje odpowiednich krokow?

Ja tam nic nie widzę z ośmieszania. To nie jest ring walka wyścig że jest przegrany i wygrany, ale czasem mam takie wrażenie.

Jedynie co widzę to Paratykus opisuje głupotę zakupów, ale każdy ma do niej prawo.

 

Ja rozumiem że dobrze się dogadujemy i rozumiemy z podobnymi do siebie, a z innymi nie bardzo ale to nie powód by robić tu taką atmosferę?

Może czasem nieodpowiedni dobór słów ale nie urodził się jeszcze takich ze trafi do wszystkich.

 

Ja tam wiem jedno, ludzie i atmosfera nie jest taka jaka była kiedyś, sporo fajnych ludzi zwyczajnie już nie chce się udzielać bo nie chce gonić, nie chce się kłócić tracić czas na to gdy widzą co się dzieje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amrowek hyba tripel :D @retter Tobie mi i niektórym spoko, ale reszcie przydałoby się trochę, po prostu, zdrowego dystansu... "dla każdego jego raj" ;) 

@Spawn jakby Ci to, twórco poniekąd mojego dapowego engejma, napisać, czil kiełbasa browar dobra muzyka, czasy mniej lub bardziej twarde/miękkiejj inkwizycji powinny były już minąć ;) 

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności