Skocz do zawartości

Coś z szeroką/głęboką sceną i dobrą baterią jak na 600 lub 1000 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego w ogóle?

 

Używać będę z PX100 pierwszą wersją więc odtwarzacz powinien dawać neutralne pasmo bez niepotrzebnego podbijania basu.

Obecnie używam Samsung Galaxy S6 + PX100 i gra to bardzo przyjemnie lekko dla ucha w sensie relaksacyjnym można słuchać i słuchać i nic nie męczy.

 

Takie są moje oceny różnych odtwarzaczy z tymi słuchawkami.

T60 + PX100 = grało wyraźnie ostrzej i wyraźniej na pierwsze wrażenie super czysto i analitycznie wręcz, choć po dłuższym słuchaniu mogło lekko męczyć.

Nokia N8 + PX100 = za dużo basu , choć przyjemne ciepłe wrażenia z odsłuchu.

Sandisk Clip Sport Plus + PX100 = twardy bas, wąsko, gra za blisko ucha, źle bardzo źle........

Samsung P3 + PX100 najdoskonalsze połączenie jakie słyszałem z tymi słuchawkami, łagodna detaliczność, magiczne brzmienie niektórych utworów.

 

 

Edytowane przez speed
zmiana tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze laska co robi laskę i scena jak w słuchawkach za 5tys zł...?....bez przesady,swoje musisz przejść mój padawanie...od razu na szczyty ,nie ma takiej opcji i tu żadna kasa nie pomoże ...cierp i się rozwijaj...:ph34r:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Może jeszcze laska co robi laskę i scena jak w słuchawkach za 5tys zł...?....bez przesady,swoje musisz przejść mój padawanie...od razu na szczyty ,nie ma takiej opcji i tu żadna kasa nie pomoże ...cierp i się rozwijaj...:ph34r:

 

No dobra wypowiedź fajna ale jednak nie bardzo mi pomaga. Nie wiem  też czy zgodna z regulaminem forum, ale nie ważne. Zmieniam temat i spytam inaczej.

Co do 1000zł jest najbardziej wartego zakupu??? Wg tych kryteriów. Nie chodzi mi o cuda, byle by było lepsze niż to co mam do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K701/702...tudzież dobry do nich wzmak/dac/....combo....jak Aune x1s/lub drożej....a cuda?...będą...spodziewaj się...jesteś gotowy na cuda na chacie???...zazdroszczę....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "Coś do..." - nie napisałeś czy to ma być DAP, wzmacniacz czy co innego.
Szczerze to bym wymienił słuchawki, większy progres brzmienia osiągniesz niż zmiana źródła.

 

Ale jak mus DAPa z dobrą baterią, to masz Sony A15/25/35, używane Cowony Plenue D albo starszego Cowona M2.
Dorzucę Cayina N3 i Shanlinga M1/M2s, ale one czasem pracy baterii nie porywają (~10h).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o odtwarzacz przenośny.

Jeśli chodzi o słuchawki to używam ich jako przenośne a lepszych przenośnych słuchawek portable w moim przekonaniu nie ma. Wszelkie kossy mi nie podchodzą. No chyba że ktoś mnie oświeci a dokanałówek nie cierpię - choć szczerze wątpię czy jakieś zagrają lepiej od tych sennheiserów, a jesli tak to za ile?

Sony z tego co słyszałem grają ciepło basowo a to raczej odpada.

Cowona słuchałem chyba D2 i grało to dobrze. Faktycznie, Cowon Plenue D to chyba coś co może być ciekawe.

Ostatnio dla ciekawości nabyłem Audiomagic player za 100 zł i gra to bardzo dobrze może basu jest minimalnie za mało ale daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon D2 już nie ma - to historia, ale bardzo dobrze się sprawuje następca Cowon M2 - do tego znakomita bateria - do 90h odtwarzania.

Nieco ulepszona obsługa, ma opcję usypiania, po wybudzeniu wystarczy wcisnąć play i gra muzyka.

Ma fizyczne przyciski głośności, next i pausa oraz blokowanie ekranu no i powrót do menu. Ma również wbudiwany głośniczek - nie widać go - dźwięk wypływa z gniazda ładowania - microUSB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności