Recommended Posts

1 minutę temu, bachankas napisał:

przejściówkę na dużego jacka ogarniesz, adaptera z jednej karty na dwie już niekoniecznie :P
Poza tym to urządzenie przenośne, więc gdzie tak chcesz się pchać z dużym wtykiem? :D

Jeśli obsłuży 256GB to ja nie widzę problemu. Nawet mając kilka DSD mieszczę się na 140-150. Płyta we FLAC u mnie z reguły nie przekracza 500MB, przy 256GB to z grubsza pół tysiąca albumów. Słuchania na lata :)

Nawet przy gęstszych formatach to nadal idzie w setki albumów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, ZenekHajzer napisał:

Jeśli obsłuży 256GB to ja nie widzę problemu. Nawet mając kilka DSD mieszczę się na 140-150. Płyta we FLAC u mnie z reguły nie przekracza 500MB, przy 256GB to z grubsza pół tysiąca albumów. Słuchania na lata :)

Nawet przy gęstszych formatach to nadal idzie w setki albumów. 

No ja kupiłem niedawno kartę 200 GB i starczy z buforem 20-30 GB, więc i na backupy starczy.
Ale to sporawy koszt nadal, a jakieś 64/32 itd. gdzieś mi się walają. W X3 są 2 gniazda i się pokaźna pojemność również robi :)
Jeszcze trochę trzeba poczekać, zanim stanieją karty, aby 200+ GB było bezproblemowe (mnie karta kosztowała +/- tyle co DAP).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak. Pominąłem czynnik cenowy. Tu mnie masz :)

Ja na X3 mam jedną 128 i jedną 64. W x20 już nie przejdzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Inszy napisał:

Czyli wypatrzyłeś tylko wszystkie przyciski do obsługi odtwarzacza? ;)

Niby tak ale wydaje mi się to sterowanie trochę niewygodne a sam wygląd przycisków sugeruje tylko przewijanie piosenki ale mogę się mylić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
44 minuty temu, Mcarto napisał:

Niby tak ale wydaje mi się to sterowanie trochę niewygodne a sam wygląd przycisków sugeruje tylko przewijanie piosenki ale mogę się mylić.

w xDuoo X2 przyciski do zmiany utworu, oraz przyciski do zmiany głośności służyły również jako nawigacyjne, tu pewnie będzie podobnie. ;)

Edytowane przez daviox
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, daviox napisał:

w xDuoo X2 przyciski do zmiany utworu, oraz przyciski do zmiany głośności służyły również jako nawigacyjne, tu pewnie będzie podobnie. ;)

W sumie w X3 też mam tyle samo przycisków. 

Zawsze byłem przyzwyczajony, że przyciski umieszczone na boku grajka są pomocnicze i założyłem, że taki duży, ładny ekran pewnie jest dotykowy.

Muszę kiedyś posłuchać X10/ X20 ciekaw jestem różnicy grania w stosunku do mojego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 9.11.2017 o 00:54, Mcarto napisał:

W sumie w X3 też mam tyle samo przycisków. 

Zawsze byłem przyzwyczajony, że przyciski umieszczone na boku grajka są pomocnicze i założyłem, że taki duży, ładny ekran pewnie jest dotykowy.

Muszę kiedyś posłuchać X10/ X20 ciekaw jestem różnicy grania w stosunku do mojego.

On będzie duży :P ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Binambik napisał:

On będzie duży :P ?

Duży facet jestem - dam radę;)

A na poważnie to chcę tylko posłuchać, na celowniku mam Cain N3/Shanling M2 ew coś z andkiem bo Tidal/Deezer itd...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To tak na szybko xDuoo X20 na salonach lol

Odpowiedź na najważniejsze pytanie - tak, jest gapless :)

v8hZI0z.jpg

BHvHR45.jpg

rVoV2np.jpg

mlj5blO.jpg

Go9o7MM.jpg

XHXRT2z.jpg

quhcA8N.jpg

T9PI4pz.jpg

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile i czemu tak drogo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

999 złotych i tak drogo, bo ma masę pierdół i dobrze gra ;)

A tak na szybko - sterowanie wymaga przyzwyczajenia przez umieszczenie czterech jednakowych klawiszy jeden pod drugim, póki co ciągle wciskam niewłaściwe przyciski. Szkoda, że tych najważniejszych nie dali na przód, jak w D3. Podobnie jest z głównym menu - mamy dwie kolumny, po których się poruszamy po okręgu, a nie dla nas bardziej naturalnie, jak w zdaniach na kartce papieru.

Dźwiękowo wydaje się grać całkiem równo. Masa mocy, sprężysty i swobodny dźwięk, niezła przestrzeń. Nie wiem czy nie będzie to tańsza i lepiej zaprogramowana alternatywa dla Aliena+.

Wyjście zbalansowane, line-out (interkonekt w zestawie), BT działający w obie strony, Hiby link, DAC USB i wszystko działa z kopa, bez kombinowania.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie. Choć jak zobaczyłem jego cenę, to dokładnie o tym samym pomyślałem.

Ale na pewno bezpieczniej jest mieć xDuoo w metalowej obudowie, zamiast szkła na Shanlingu ;) Natomiast w kwestii brzmienia i obsługi, to na razie nie porównam, może za jakiś czas się uda.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie takie znowu straszne te szkło, ale bez etuja ani rusz. Te dwa playery pod względem funkcjonalności i ceny, to naturalna konkurencja. Póki co z m3s jestem bardzo zadowolony, ale tego x20 też jestem ciekaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kuerka, ten Xduoo się świetnie prezentuje, ale znów 8h baterii... szkoda trochę, że nie próbują nawet lekko kosztem rozmiaru dać baterię na te 12-15h - w M3s się udało, X20 niby mocniejszy z drugiej strony.

HiBy Link działa? To znaczy, że sam DAP stoi na sofcie podobnym do Shanlingów/Cayina N3? To może i ReplayGain czyta?

Edytowane przez bachankas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Replaygaina nie sprawdziłem, w weekend się postaram. Z Hiby linkiem nie ma problemów. Gra też jeśli sparujemy go po BT z telefonem, więc spokojnie można korzystać z serwisów streamingowych. Tyle że po gołym BT trochę szumi, po HL nie.

I tak, stoi na podobnym sofcie co Shanlingi i Cayin. A sądząc po zdjęciach, trafi ono również na nadchodzące X3+ oraz X10+.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie dojrzałem X3+ i X10+. Szykuje się fajna seria DAPów, ale zapewne wszystkie będą nadal oscylować w 8-10h pracy na baterii.
Szkoda, póki co to ten M3s z 13 h najbliżej mi, jakbym miał robić update sprzętu.

Ten X20 już w sumie jako DAC z taką mocą dać radę może, zwłaszcza po balansie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
999 złotych i tak drogo, bo ma masę pierdół i dobrze gra

A tak na szybko - sterowanie wymaga przyzwyczajenia przez umieszczenie czterech jednakowych klawiszy jeden pod drugim, póki co ciągle wciskam niewłaściwe przyciski. Szkoda, że tych najważniejszych nie dali na przód, jak w D3. Podobnie jest z głównym menu - mamy dwie kolumny, po których się poruszamy po okręgu, a nie dla nas bardziej naturalnie, jak w zdaniach na kartce papieru.
Dźwiękowo wydaje się grać całkiem równo. Masa mocy, sprężysty i swobodny dźwięk, niezła przestrzeń. Nie wiem czy nie będzie to tańsza i lepiej zaprogramowana alternatywa dla Aliena+.
Wyjście zbalansowane, line-out (interkonekt w zestawie), BT działający w obie strony, Hiby link, DAC USB i wszystko działa z kopa, bez kombinowania.

Jak brzmi w porównaniu z... jakimś / jakimiś znanymi datami tak na szybko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Się rozkręcili, fajnie, te nowe modele wyglądają już naprawdę na nieźle dopracowane. Tylko kurde żeby drugi slot wsadzili w X20, byłby funkcjonalnie ideał...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, bachankas napisał:

Właśnie dojrzałem X3+ i X10+. Szykuje się fajna seria DAPów, ale zapewne wszystkie będą nadal oscylować w 8-10h pracy na baterii.
Szkoda, póki co to ten M3s z 13 h najbliżej mi, jakbym miał robić update sprzętu.

Ten X20 już w sumie jako DAC z taką mocą dać radę może, zwłaszcza po balansie.

gdzie można je zobaczyc?

Dnia 10.01.2018 o 00:12, bigmaras napisał:

To tak na szybko xDuoo X20 na salonach lol

Odpowiedź na najważniejsze pytanie - tak, jest gapless :)

v8hZI0z.jpg

BHvHR45.jpg

rVoV2np.jpg

mlj5blO.jpg

Go9o7MM.jpg

XHXRT2z.jpg

quhcA8N.jpg

T9PI4pz.jpg

na stronie xduoo jest podany chip 9018K2M   link

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, zOrg napisał:

Jak brzmi w porównaniu z... jakimś / jakimiś znanymi datami tak na szybko

Cieplejszy i bardziej masywny od Aliena+, ale nie ma takiej kontroli nad dźwiękiem. W porównaniu do Opusa #1S gra bliżej, ale równiej. Opus ma więcej wyrafinowania, jest gładszy, ale za to xDuoo ma zdecydowanie więcej mocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta