Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo X20


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Kandydatka nr2 od xDuoo, model X20. Więcej szczegółów wkrótce.

 

ETmNT4q.jpg

 

Nowy firmware!

http://cloud1.zoolz.co.uk/s-NJVZFilC

 

Version V1.1

Release Date: 2018.1.12

Upgrade firmware steps:
1. Put "update.upt" file in to the root directory of the X20 TF Card.
2. Enter the System Settings, select the System Update, the player will automatically update.
3. The player will automatically restart after the update is completed, and enter the System Settings to see whether the system information about the player is the latest version.

 * Note: If did not find the update file when updating, please check if the update file in the TF Card's root directory, or whether the file is corrupt, please copy again.


Firmware updated content:
1.  Fixed the reverse of the left and right channels when you play DSD file for the first time. Now the channels will be correct.
2.  Fixed the sound output under 0 volume when the Gain is G=L. Now there will be no sound output under 0 volume.
3.  Optimization of system fluency.


1.  During the update, please make sure power supply.

Edytowane przez bigmaras
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile, kiedy i czemu tak drogo? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zOrg napisał:

Ważne (dla mnie) żeby dobrze grał emoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jestem ZA !!!! kiedyś ludzie narzekali na fiio x5 v1 ze brzydki jak kuchenka nie ma to większego znaczenia jeśli dobrze GRA!

Ale nawet jakby był ładny a grał NIE klasowo (dla mnie słabo) nie uratuje go to... jak w przypadku x5 v3 bo ten gra sztucznie mechanicznie agresywnie.

 

X3 grał tak trochę nijak mechanicznie ale bez katastrofy i w rozsądniej rozsądnej cenie, więc mam nadzieje ze zrobili krok do przodu a nie do tyłu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X3 brakuje mi tylko wyświetlania okładek i jaśniejszego ekranu, po wgraniu rockboxa i wygrzaniu uszu polubiłem go. 
Ciekawy jest ten następca, szkoda że posiada tylko? sterowanie dotykowe ale z dobrym ekranem nie będzie tragedii.

Pytanie czy to następca X3...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mcarto napisał:

Ciekawy jest ten następca, szkoda że posiada tylko? sterowanie dotykowe ale z dobrym ekranem nie będzie tragedii.

Na bocznych ściankach widać sporą ilość przycisków, jest więc szansa, że sterowanie pozostanie tradycyjne. :D

 

Będę cierpliwie wyczekiwać pierwszych testów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

Raczej kolejny poziom ponad X10. Na następcę X3 wygląda D3 (a właściwie na coś pomiędzy X2 i X3).

 

hopefully ulepszenie nie będzie polegało tylko na balansie i BT, ale SQ też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, daviox napisał:

Na bocznych ściankach widać sporą ilość przycisków, jest więc szansa, że sterowanie pozostanie tradycyjne. :D

 

Będę cierpliwie wyczekiwać pierwszych testów. :)

Wypatrzyłem tylko włącznik, regulację głośności, przewijanie do przodu tyłu, stop? back i opcje? To i tak nie jest żle bo można bezwzrokowo przewijać.

 

Fajny ale niestety a może na szczęście;) przyzwyczajam się do sprzętów więc pewnie pozostanę przy X3 ew. dokupię z ciekawości playera o cieplejszej charakterystyce. Plany były o czymś na andku bo Deezer/Tidal ale miałem trochę szczęścia i moja biblioteka wzbogaciłą się o trochę CD ulubionych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mcarto napisał:

Wypatrzyłem tylko włącznik, regulację głośności, przewijanie do przodu tyłu, stop? back i opcje?

Czyli wypatrzyłeś tylko wszystkie przyciski do obsługi odtwarzacza? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gourney napisał:

Ale reset jest pewnie dotykowyemoji6.png

Nie, reset przez stronę www :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gourney napisał:

Szkoda, że wejścia na dużego Jacka nie ma...

Przepraszam, coś mi się dzisiaj stało emoji6.png

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

przejściówkę na dużego jacka ogarniesz, adaptera z jednej karty na dwie już niekoniecznie :P
Poza tym to urządzenie przenośne, więc gdzie tak chcesz się pchać z dużym wtykiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności