Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo X20


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, bachankas napisał:

przejściówkę na dużego jacka ogarniesz, adaptera z jednej karty na dwie już niekoniecznie :P
Poza tym to urządzenie przenośne, więc gdzie tak chcesz się pchać z dużym wtykiem? :D

Jeśli obsłuży 256GB to ja nie widzę problemu. Nawet mając kilka DSD mieszczę się na 140-150. Płyta we FLAC u mnie z reguły nie przekracza 500MB, przy 256GB to z grubsza pół tysiąca albumów. Słuchania na lata :)

Nawet przy gęstszych formatach to nadal idzie w setki albumów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZenekHajzer napisał:

Jeśli obsłuży 256GB to ja nie widzę problemu. Nawet mając kilka DSD mieszczę się na 140-150. Płyta we FLAC u mnie z reguły nie przekracza 500MB, przy 256GB to z grubsza pół tysiąca albumów. Słuchania na lata :)

Nawet przy gęstszych formatach to nadal idzie w setki albumów. 

No ja kupiłem niedawno kartę 200 GB i starczy z buforem 20-30 GB, więc i na backupy starczy.
Ale to sporawy koszt nadal, a jakieś 64/32 itd. gdzieś mi się walają. W X3 są 2 gniazda i się pokaźna pojemność również robi :)
Jeszcze trochę trzeba poczekać, zanim stanieją karty, aby 200+ GB było bezproblemowe (mnie karta kosztowała +/- tyle co DAP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mcarto napisał:

Niby tak ale wydaje mi się to sterowanie trochę niewygodne a sam wygląd przycisków sugeruje tylko przewijanie piosenki ale mogę się mylić.

w xDuoo X2 przyciski do zmiany utworu, oraz przyciski do zmiany głośności służyły również jako nawigacyjne, tu pewnie będzie podobnie. ;)

Edytowane przez daviox
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, daviox napisał:

w xDuoo X2 przyciski do zmiany utworu, oraz przyciski do zmiany głośności służyły również jako nawigacyjne, tu pewnie będzie podobnie. ;)

W sumie w X3 też mam tyle samo przycisków. 

Zawsze byłem przyzwyczajony, że przyciski umieszczone na boku grajka są pomocnicze i założyłem, że taki duży, ładny ekran pewnie jest dotykowy.

 

Muszę kiedyś posłuchać X10/ X20 ciekaw jestem różnicy grania w stosunku do mojego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.11.2017 o 00:54, Mcarto napisał:

W sumie w X3 też mam tyle samo przycisków. 

Zawsze byłem przyzwyczajony, że przyciski umieszczone na boku grajka są pomocnicze i założyłem, że taki duży, ładny ekran pewnie jest dotykowy.

 

Muszę kiedyś posłuchać X10/ X20 ciekaw jestem różnicy grania w stosunku do mojego.

 

On będzie duży :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

999 złotych i tak drogo, bo ma masę pierdół i dobrze gra ;)

 

A tak na szybko - sterowanie wymaga przyzwyczajenia przez umieszczenie czterech jednakowych klawiszy jeden pod drugim, póki co ciągle wciskam niewłaściwe przyciski. Szkoda, że tych najważniejszych nie dali na przód, jak w D3. Podobnie jest z głównym menu - mamy dwie kolumny, po których się poruszamy po okręgu, a nie dla nas bardziej naturalnie, jak w zdaniach na kartce papieru.

Dźwiękowo wydaje się grać całkiem równo. Masa mocy, sprężysty i swobodny dźwięk, niezła przestrzeń. Nie wiem czy nie będzie to tańsza i lepiej zaprogramowana alternatywa dla Aliena+.

Wyjście zbalansowane, line-out (interkonekt w zestawie), BT działający w obie strony, Hiby link, DAC USB i wszystko działa z kopa, bez kombinowania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Choć jak zobaczyłem jego cenę, to dokładnie o tym samym pomyślałem.

Ale na pewno bezpieczniej jest mieć xDuoo w metalowej obudowie, zamiast szkła na Shanlingu ;) Natomiast w kwestii brzmienia i obsługi, to na razie nie porównam, może za jakiś czas się uda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuerka, ten Xduoo się świetnie prezentuje, ale znów 8h baterii... szkoda trochę, że nie próbują nawet lekko kosztem rozmiaru dać baterię na te 12-15h - w M3s się udało, X20 niby mocniejszy z drugiej strony.

HiBy Link działa? To znaczy, że sam DAP stoi na sofcie podobnym do Shanlingów/Cayina N3? To może i ReplayGain czyta?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replaygaina nie sprawdziłem, w weekend się postaram. Z Hiby linkiem nie ma problemów. Gra też jeśli sparujemy go po BT z telefonem, więc spokojnie można korzystać z serwisów streamingowych. Tyle że po gołym BT trochę szumi, po HL nie.

I tak, stoi na podobnym sofcie co Shanlingi i Cayin. A sądząc po zdjęciach, trafi ono również na nadchodzące X3+ oraz X10+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojrzałem X3+ i X10+. Szykuje się fajna seria DAPów, ale zapewne wszystkie będą nadal oscylować w 8-10h pracy na baterii.
Szkoda, póki co to ten M3s z 13 h najbliżej mi, jakbym miał robić update sprzętu.

 

Ten X20 już w sumie jako DAC z taką mocą dać radę może, zwłaszcza po balansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

999 złotych i tak drogo, bo ma masę pierdół i dobrze gra
 
A tak na szybko - sterowanie wymaga przyzwyczajenia przez umieszczenie czterech jednakowych klawiszy jeden pod drugim, póki co ciągle wciskam niewłaściwe przyciski. Szkoda, że tych najważniejszych nie dali na przód, jak w D3. Podobnie jest z głównym menu - mamy dwie kolumny, po których się poruszamy po okręgu, a nie dla nas bardziej naturalnie, jak w zdaniach na kartce papieru.
Dźwiękowo wydaje się grać całkiem równo. Masa mocy, sprężysty i swobodny dźwięk, niezła przestrzeń. Nie wiem czy nie będzie to tańsza i lepiej zaprogramowana alternatywa dla Aliena+.
Wyjście zbalansowane, line-out (interkonekt w zestawie), BT działający w obie strony, Hiby link, DAC USB i wszystko działa z kopa, bez kombinowania.

Jak brzmi w porównaniu z... jakimś / jakimiś znanymi datami tak na szybko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bachankas napisał:

Właśnie dojrzałem X3+ i X10+. Szykuje się fajna seria DAPów, ale zapewne wszystkie będą nadal oscylować w 8-10h pracy na baterii.
Szkoda, póki co to ten M3s z 13 h najbliżej mi, jakbym miał robić update sprzętu.

 

Ten X20 już w sumie jako DAC z taką mocą dać radę może, zwłaszcza po balansie.

gdzie można je zobaczyc?

Dnia 10.01.2018 o 00:12, bigmaras napisał:

To tak na szybko xDuoo X20 na salonach lol

 

Odpowiedź na najważniejsze pytanie - tak, jest gapless :)

 

v8hZI0z.jpg

 

BHvHR45.jpg

 

rVoV2np.jpg

 

mlj5blO.jpg

 

Go9o7MM.jpg

 

XHXRT2z.jpg

 

quhcA8N.jpg

 

T9PI4pz.jpg

 

 

na stronie xduoo jest podany chip 9018K2M   link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zOrg napisał:


Jak brzmi w porównaniu z... jakimś / jakimiś znanymi datami tak na szybko

Cieplejszy i bardziej masywny od Aliena+, ale nie ma takiej kontroli nad dźwiękiem. W porównaniu do Opusa #1S gra bliżej, ale równiej. Opus ma więcej wyrafinowania, jest gładszy, ale za to xDuoo ma zdecydowanie więcej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.01.2018 o 01:52, Inszy napisał:

Cieplejszy i bardziej masywny od Aliena+, ale nie ma takiej kontroli nad dźwiękiem. W porównaniu do Opusa #1S gra bliżej, ale równiej. Opus ma więcej wyrafinowania, jest gładszy, ale za to xDuoo ma zdecydowanie więcej mocy.

 

..a jak jest z tą masą i ciepłem w stosunku do X10?

Już się powoli przymierzałem do Opusa 1 ale skoro X20 ma i USB DACa i EQ to czekam na recenzje. Na razie mało informacji o nim, na head-fi dopiero jakieś pierwsze nieśmiałe opinie.

BTW co to te X3+ i X10+ ,rzuciłby ktoś linkiem do specyfikacji? Na stronie Xduoo nic o nich nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shaped_noise napisał:

 

..a jak jest z tą masą i ciepłem w stosunku do X10?

Już się powoli przymierzałem do Opusa 1 ale skoro X20 ma i USB DACa i EQ to czekam na recenzje. Na razie mało informacji o nim, na head-fi dopiero jakieś pierwsze nieśmiałe opinie.

BTW co to te X3+ i X10+ ,rzuciłby ktoś linkiem do specyfikacji? Na stronie Xduoo nic o nich nie widzę.

 

X3+ i X10+ jeszcze nie było premiery oficjalnie, na razie pierwsze sample powstały dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, shaped_noise napisał:

 

..a jak jest z tą masą i ciepłem w stosunku do X10?

W X20 jest zauważalnie chudsze granie, bardziej w stronę X3 niż X10, Jak ma być ciepło, to Opus będzie lepszym rozwiązaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy firmware!

http://cloud1.zoolz.co.uk/s-NJVZFilC

 

Version V1.1

Release Date: 2018.1.12

Upgrade firmware steps:
1. Put "update.upt" file in to the root directory of the X20 TF Card.
2. Enter the System Settings, select the System Update, the player will automatically update.
3. The player will automatically restart after the update is completed, and enter the System Settings to see whether the system information about the player is the latest version.

 * Note: If did not find the update file when updating, please check if the update file in the TF Card's root directory, or whether the file is corrupt, please copy again.


Firmware updated content:
1.  Fixed the reverse of the left and right channels when you play DSD file for the first time. Now the channels will be correct.
2.  Fixed the sound output under 0 volume when the Gain is G=L. Now there will be no sound output under 0 volume.
3.  Optimization of system fluency.


1.  During the update, please make sure power supply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności