Adam 76

Takstar PRO82 opinie ,wrażenia

Recommended Posts

Ja mam niemodowane 80Pro i B8. Są w stanie fabrycznym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 3h odsłuchu i nie będąc żadnym ekspertem (porównanie wyłącznie do Yamaha MT220, Sennehiser HD555 i 201) - z AIM SC808 (niemodyfikowanym) dla mnie grają ciepło, dobrze oddając dźwięk i z fajnym basem (którego po podbiciu jest stanowczo za dużo, ale ja nie jestem jakimś basofilem :D), nie odnotowałem problemów z wysokimi tonami czy problemów z średnicą o których wspominał @AdoeM. Nie są to słuchawki perfekcyjne, ale dla mnie wystarczająco ciekawe by chcieć je zatrzymać na dłużej. Do tego są naprawdę wygodne, co dla mnie, osoby o uszach rozmiaru XL, ma duże znaczenie.

Przy czym patrząc się na dyskusje anglojęzyczne i tutejsze mam wrażenie, że te słuchawki będą budzić dwie skrajne reakcje - albo zachwyt i zadowolenie z tego co udało się Takstarowi osiągnąć albo niedowierzanie i liczenie na modyfikacje. I szczerze - to chyba dobrze, bo nie ma nic gorszego niż słuchawki absolutnie nijakie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wszystko :) jeszcze nie urodził się taki co by wszystkim dogodził :) 

Słuchawki są spoko, ale nie muszą wszystkim przypaść do gustu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doszły i do mnie, co tu dużo pisać... BossHIFI B8 przewyższają je pod każdym względem, zarówno muzycznym jak i materiałów użytych do wykonania. Na korzyść Tekstarów przemawia tylko... kuferek, ale ten nie gra. Cenowo ta sama półka, za Bossy zapłaciłem 267 zł.

Ps. Miałeś rację @Jaro54 .

Edytowane przez Bialy_Wilk
  • Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam komplet czyli pro80 z padami od hm5 i pro82. To czego nie lubiłem w 80tkach zostało poprawione w 82. Sybilanty w końcu nie kaleczą uszu, słuchawki są mniejsze, lżejsze i od razu z wygodnymi padami. Dla mnie dobry krok  ze strony Takstara. Dużą zaletą jest odpinany kabel, jednak muszę zmajstrować drugi krótszy kabel około 120cm, ten majta się po podłączeniu do telefonu. Dźwiękowo fajne, uniwersalne, bez przegięcia w żadną stronę. 

Drugim zaskoczeniem jest porównanie z sennheiser'ami MOE, trochę jeszcze za wcześnie na wnioski, ale... chyba jest lepiej. Oczywiście nie pod względem wykonania, różnica w cenie jest bardzo duża. Dźwięk jest pełniejszy, bas bardziej w moim guście. Zobaczymy po wygrzaniu co się zmieni lub nie zmieni. Prawdopodobnie MOE pozostaną przy telefonie, a takstary trafią pod stacjonarkę oraz lapka.

Co do B8, jakby to napisać....Dużo słucham w pracy i sam wygląd nie do przejścia :) Moda na drwala jakoś mnie omija ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja dzisiaj dluzej z nimi przysiadlem i jednak w swojej cenie sa nawet ok. Najslabsze elementy brzmienia moim zdaniem to niskie tony (taka wata troche a i dudni im sie z leksza) i jednak sypia troche piachem na wysokich no i sucho tez za bardzo w calym pasmie, za 260zl. mooooga byc ale wiecej bym za nie w zyciu nie dal. Graja, sa lekkie, wygladaja jak atrapy sluchawek z zabawkowego, maja gejowski kuferek wiec czego chciec wiecej he he he. Ps. Ach ta raczka od kuferka, ciagle ja macam...i wiem, gdzie juz cos tak okrutnego widzialem, przypomniala mi sie zakladowa wycieczka do Wawy i Lazienki Krolewskie:ph34r:

Edytowane przez Adam 76
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta