Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HD800s ciemna strona mocy!


Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Firegon napisał:

@Palpatine Z tych dwóch modeli to wybrałem Ether Flow :D

Ale one mają już nowego właściciela, który potrafi wycisnąć z nich o wiele więcej, a ja powoli odkładam ... być może na Eleary. 

 

Wiadomo, że Soundman lubi skupiać się pozytywach, ale szczerze ... kto nie lubi? Szczególnie gdy dotyczy to słuchawek, które mamy. W dodatku słuchawek, które trzeba uznać przynajmniej za bardzo dobre. 

Ja do dzisiaj nie odważyłem się pokazać nikomu moich DT-R10, bo dla mnie to są absolutnie najlepsze zamknięte na świecie. Jeszcze ktoś powie, że góra słaba, albo bas sztuczny i lekko napompowany / kartonowy, potem ja to zacznę dostrzegać i już nie będę ich tak uwielbiał. I po co mi to :P

Dla mnie, ta recenzja podkreśla to co jest w HD800S najlepsze i ktoś dla kogo te elementy są ważne będzie przynajmniej chętny je przetestować.

 

 

Co takiego,masz na chacie Sony MDR-R10?...wow, podaj adres zaraz jadę , jedzie całe forum na odsłuchy....ha,ha.

Ale się wydałeś ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Firegon napisał:

@Palpatine Z tych dwóch modeli to wybrałem Ether Flow :D

Ale one mają już nowego właściciela, który potrafi wycisnąć z nich o wiele więcej, a ja powoli odkładam ... być może na Eleary. 

 

Wiadomo, że Soundman lubi skupiać się pozytywach, ale szczerze ... kto nie lubi? Szczególnie gdy dotyczy to słuchawek, które mamy. W dodatku słuchawek, które trzeba uznać przynajmniej za bardzo dobre.

Ethery Flow świetne, nie dziwie się, że je wybrałeś ponad HD800S czy Focal Elear. To jednak półka wyżej, ale i potrzebują konkretnego źródła.

Każdy lubi skupiać się na pozytywach, zwłaszcza w posiadanych na dany moment słuchawkach, ale jak ktoś piszę recenzję to jednak szczypta obiektywizmu by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eternal Seeker napisał:

Ja żeby trochę utwardzić przekaz postawiłem Questyla na płycie dolomitowej ,zapiąłem sieciówkę Furutecha 314AgII z drogimi

wtykami rodowanymi ,taka akurat walała mi się gdzieś w szufladzie i jako żródło stosuję CA 851N zamiast kompa ,który "rozmiękcza"

dzwięk po całości .

A ha i jeszcze CA łączę z Questyle coaxem WireWorlda StarLight (miedż posrebrzana) ,który do miękkich i ciepłych nie należy np.

w porównaniu z takim TaraLabs Air75 ,którego też mam .

To jest dla mnie o jeden most za daleko.

I żeby nie było, ja nie neguję jakiegoś  tam wpływu, tego typu zabiegów na dźwięk; ba! sam brałem udział w takich magicznych rytuałach i to z kamienną (granitową) twarzą; ale jak się potem zrobi krok, dwa do tyłu i popatrzy trzeźwym okiem/uchem....to tego, tam...ekhmm...

...chyba skala zmian nie warta takich nakładów i zachodu:unsure:

Godzinę temu, saudio napisał:

Z dynamiki Elearów, one są bardzo szybkie, masz smak potrawy świeżej jak owoce, a nie gotowanej jak 800, której smak czujesz nieco później;)

 

Jak długi okres czasu masz na myśli????:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności