Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zestaw do słuchania muzyki, oglądania filmów


habahaba

Rekomendowane odpowiedzi

@Oskar2905

Niech zdecyduje sam autor tematu.

po jeździ po słucha i wybierze, a  skoro chce takie, czemu na siłę  uszczęśliwiać?

Niech zobaczy jak wygląda świat vintage, co z czym i do czego. A możliwości sprawdzenia tego osobiście ma.

Co zapomniałeś jak rodzice ci mówili nie dotykaj bo się oparzysz a Ty co zrobiłeś, ?

Albo nie kręć się tak bo spadniesz. :lol:

Nie ma jedynie słusznej drogi  , w tym świecie vintage. To nie komunizm że li tylko jedna i wybrana droga jest słuszna.

A zabawa z wyborem jest naprawdę fajna:D, jesli trafi coś sam i mu się spodoba, frajda i haczyk na całe życie.

@habahaba

jak coś to lepiej podzwoń po umawiaj się  bo się okaże ze obudziłeś się  z ręką w nocniku albo ze spodniami do kolan:lol:

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się...jest wiele sposobów złożenia zestawów w tej cenie...tylko że uwzględniając wymagania i cenę/budżet obstaję za philipsami :) . Tylko dlatego ;) .

 

Masz rację niech autor pojeździ, posłucha, wybierze coś...często nawet pomimo naszych rad ludzie wybierają nowy sprzęt i tracą kasę, a potem jest olśnienie :D . Pomimo tego mam nadzieje że to dobrze stracone pieniądze :D . 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej późno niż wcale jak ich olśni:lol: 

No cóż czasami trzeba dostać w zęby żeby zobaczyć gwiazdy.

 

Nie ma to jak organoleptyczne sprawdzenie i na własnej skórze.

Zawsze może się autor tematu  tu dopytać i li tylko sugerować tym co tu napiszemy.

 

Radość z zakupów bezcenna za wszystko inne zapłaci master card:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Oskar2905 napisał:

Zgadza się...jest wiele sposobów złożenia zestawów w tej cenie...tylko że uwzględniając wymagania i cenę/budżet obstaję za philipsami :) . Tylko dlatego ;) .

 

Masz rację niech autor pojeździ, posłucha, wybierze coś...często nawet pomimo naszych rad ludzie wybierają nowy sprzęt i tracą kasę, a potem jest olśnienie :D . Pomimo tego mam nadzieje że to dobrze stracone pieniądze :D . 

 

uwierz że każdą radę traktuje bardzo poważnie :) chce wybrać coś co polecicie i coś co będzie spełniało moje oczekiwania estetyczne wizualne :) dla mnie to jest też mebel który ma ozdabiać pokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, habahaba napisał:

no spokojnie chłopaki, marudzę bo chce coś co w 100% mnie "uszczęśliwi" każdą waszą uwagę traktuję bardzo poważnie. Po prostu uważam że trzeba czasu aż coś będzie spełniało moje oczekiwania i uzyska wasze poparcie :)

Nigdy nie uzyskasz  naszego poparcia, po prostu różnimy się słuchem, co by było jak by każdy słyszał tak samo? Po co było by tyle tego  tak różnego sprzętu? Co najwyżej  zaaprobujemy Twój wybór.

Pamiętaj zawsze może być lepiej ale  lepsze jest wrogiem  dobrego

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto polecał CV441?:lol:

 

 to jest licytacja gdyby było 500pln  można ale to można się zastanowić, bo  ktoś sobie dopisał vintagr?

w tej cenie dostaniesz ATL HD i wiele innych kolumn  które też są fajne, Nawet najlepsze kolumny można spieprzyć  tym co się do nich podłączy.

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już cudaki

tu masz lepsze

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-3-drozne-pohler-sound-ps-4302x-seas-dew-alnico-CID99-IDfc7Bj.html

tylko  powiedz gościom że nie służą do siadania i nie są to pufy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek od reguły :D .

 

Bose mają zawieszenia na piance. Po regeneracji nie brzmi to tak jak powinno. Philipsy (te pasywne) nie umywają się do tych aktywnych. Jak już patrzysz na philipsy to szukaj takich z niskotonowym na dużej cewce (ma o wiele większą kopułkę). Porównaj sobie te pasywne (tam jest głośnik starego typu z małą cewką i to nie gra w ogóle ;) ). Ten aktywne mają nowszy głośnik z dużą cewką i z tego jest już jakiś fajny bas ;) .

Te heco są warte ~150zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj posłuchaj tego co masz w okolicy na waszyngtona możesz sobie wejść  i posłuchać , jak chcesz tam kupić to się dobrze zastanów przy zakupach za 1 K drugie 1K za free  wyrzucasz nawet biorąc pod uwagę  naprawy itp ******ły bo czasami to tylko psiknieće w potka żeby nie czeszczało

posłuchaj tego co masz podane . To jest w dobrej cenie czasami mozę się okazac zę jest jeszcze coś co gośc dopiero ma zamiar sprzedać a nie wykluczone zę ci sprzeda

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moja przygoda z audio zaczęła się od kolumn i możecie się śmiać ale ja naprawdę zamykałem się w ciemnym pokoju, wyłączałem w cholerę wszystko co mogę odpalałem stacjonarkę du..e na fotel i słuchałem. NAPRAWDĘ POLECAM

 

Nie dlatego że brzydkie, ale dlatego że zmysły skupują się na czymś innym zamiast słuchać muzyki sercem analizujesz wszystko umysłem.

Im ładniejsze tym muzyka ładniej brzmi, wiele marek to rozumie a bebechy nie muszą być dobre byle ładnie wyglądało choć często jak kupa grało (nowoczesne).

 

Dla mnie vintage może wyglądać jak wygląda, bo gra jak gra, a gra tak że naprawdę mam frajdę pomimo że słuchałem torów za 10k 50k 100k 400k i doceniam te SQ.

 

Ja bym radził jednak od kolumn, od razu poproś o wzmaka choć nie będzie to docelowy ale da ci możliwość osłuchania kolumn w domu, potem możesz zmienić.

Czemu cóż zmienisz pomieszczenie i kolumny przestają grać jak powinny jak oczekujesz a potem to winna wzmacniacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@habahaba

w tym ASV czy Agk czy jakoś tak to za Duale cl380 chcieli 850 pln gdzie można już za 300 kupić w ładnym stanie nie wiem co oni tam zrobili   ale aż tyle nadpłacać?

Podobnie z innym sprzętem.

Masz podane trochę tego vintage  wiem nie ma jak samemu ale, pojedź posłuchaj zobacz , czym dalej w las tym więcej drzew:P jak mówi stare przysłowie pszczół.

z czasem dojdziesz sam co z czym i dlaczego.

@retter łatwiej ze swoim wzmakiem jechać na odsłuch niż z kolumnami:D, no chyba że  ktoś wypożyczy  o ile wypożyczy amplifiera

zamykałeś się czy Ciebie zamykali i to bez klamek

sorry ale nie mogłem się  opanować:lol:

zgadzam się, że nie szata zdobi i nie trzeba wydawać nie wiadomo ile żeby się cieszyć dobrym dźwiękiem i być bohaterem we własnym domu:D

 

hm 

https://www.olx.pl/oferta/fisher-przed-wzmacniacz-cc-7000-i-koncowka-mocy-cp-7000-prod-japonska-CID99-IDpvmdL.html#88c24a3e37

czy nie było 700 na początku a jest już 900 czyli czyta czy nie czyta fora:D

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale to kolumny kreują (tworzą) brzmienie, elektronika tylko je ukierunkowuje

trzeba tylko poznać jak grają

 

po drugie pokój ma swoje wymagania co określa kolumny, kolumny mają swoje wymagania i to określa wzmacniacz

żeby było ciekawiej polecam kupić 2 różne CD :D

 

zamykałem sam, ale nie ma znaczenia kto zamykał dobrze mi to zrobiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter

pozwolisz że my ocenimy czy dobrze bo wiesz........:lol:

tylko 2   różne CD:woot: no co ty za nim znajdzie te 2 różne to musi z 20 różnych przerzucić:D

powoli nie pędź tak bo @habahaba  się pogubi w tym wszystkim a nie wiadomo jak tam u niego z pokojami i klamkami:D

 

ale fakt 2 różne, na dwóch różnych dac'kach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności