Skocz do zawartości
  • 0

"Słuchawki dla gracza " do 500 zł


ninio204

Pytanie

Jak w temacie poszukuje słuchawek do "grania"  gdyż moje stare superluxy hmc 631 się zepsuły ( dokładniej jedna ze słuchawek strasznie się ściszyła , podejrzewam się naderwał kabelek czy tam drucik w ferelnym kanciastym paneliku, coś mnie podkusiło żeby (przed tym) zalać to kropelką żeby "zapobiec urwaniu bądź uszkodzeniu" no ale się stało i pies raczej pogrzebany), wracając na obecną chwile  najbardziej mnie zainteresowały hyperx cluond I i II , revolver (oraz wersja S) a ostatnio również nowsze jak nie najnowsze alpha. Ale niestety nie jestem wstanie wybrać "najlepszych" względem ceny,jakości i wygody.Inne propozycje równie "dobre" będą też brane pod wybór(jeśli znalazłby się jakiś fajny zestaw słuchawki+mikrofon też wezmę pod uwagę :) ).Głównie zależy mi na wygodzie ale też nie odpuszczam jakości ( w sensie żeby nie odstawała) , poza tym nie chciałbym żeby słuchawki a raczej skóra w nausznikach była nie do zniesienia gdyż po około 2 latach użytkowania superluxów jest w miarę dobrej kondycji.Liczę na dobre porady i podpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 minuty temu, daviox napisał:

Przed napisaniem pytania , byłem już na owym linku :) lecz nie jestem usatysfakcjonowany , wolałbym żeby ktoś odpowiedział bardziej pod kątem tematu, a co do hyperx I z tego co mi wiadomo są bardzo dobre ( 2 ludzi których znam użytkuje ich ) , możliwe że bd miał okazje je "bardziej przetestować" i sam wysnuć opinie ale wolałbym może dołożyć tą stówkę do innych z tej samej rodziny  by później być bardziej zadowolonym z zakupu :)   , i pozatym wolałbym słuchawki z mikrofonem , bo kupowanie oddzielnie mikrofonu mogło by sie różnie skończyć

 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli HyperX, to polecam Cloud I, testowałem. ;) Do gier jak znalazł, do muzy też się nadają. Do Cloud II dołożyli tylko DAC USB, a i tak jest wiele opinii, że jest gorzej od poprzednika. :)

Zakup oddzielnego mikrofonu również warto wziąć pod uwagę, bo wtedy nie trzeba ograniczać się do modeli słuchawek z wbudowanym mikrofonem. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem wiem , ale znalezienie dobrego mikrofony względem użytkownika to 2 sprawa i kolejne rozważania (najlepiej to by się zainwestowało w Blue yeti :) )  Najbardziej  chciałbym uzyskać odp do tematu od użytkownika revolverów, jakoś ten model najbardziej mnie przyciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności