Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja Cozoy Hera


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Cozoy Hera to wyceniane na 160 dolarów słuchawki dokanałowe. Czy odniesienie do władczyni mitologicznego Olimpu to coś więcej niż tylko nazwa i czy jakość dźwięku jest również wysoka?

 

Oczywiście próba odpowiedzi znajduje się pod poniższym linkiem :)

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-cozoy-hera/

 

7a.jpg

Edytowane przez Inszy
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiam :D

 

Powyżej jest recenzja, a teraz opinia prywatna, do bólu subiektywna - z dużym prawdopodobieństwem, są to najlepsze dokanałówki, jakie miałem kiedykolwiek w uszach. Znam bardziej szczegółowe, przestrzenne, zwarte, lepiej wpisujące się w mój gust, wygodniejsze, z bogatszym wyposażeniem czy tańsze (albo i droższe, jak dla kogoś to się liczy). Jednak tylko w Cozoy Hera ani razu nie miałem problemu z jakąkolwiek synergią. Obojętnie w jakie źródło wpinałem, jaki miałem nastrój i jaką muzykę puściłem, ani razu nie czułem potrzeby zmiany słuchawek, bo czegoś za mało albo za dużo. Pod tym względem zmiażdżyły u mnie Jupitery, P1, Audeo i resztę doków, które autentycznie lubię. Gdyby nie to, że jednak się skusiłem na Aliena+, to na bank bym je kupił.

I uprzedzając pytania, to nie mam porównania do naturalnych konkurentów: Aune E1 i Flare ;)

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu rewelacja, ale też bardzo chciałbym zobaczyć porównanie z E1, petycja do @Mayster żeby wysłał Inszemu na testy ;). To chyba 2 modele, które mnie najbardziej interesują obecnie. Tylko co to za kolorystyka do cholery, są/będą może jakieś inne warianty dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, strong6 napisał:

Z opisu wynika, że sprzęt do recenzji dostarczył Audio Heaven. Na portalu aukcyjnym @bigmaras- nie ma/jeszcze nie ma.

 

Na razie tylko egzemplarz testowy. Na stock prawdopodobnie w przyszłym miesiącu powinny trafić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co da się zrobić :)

Ale chciałbym tylko zwrócić uwagę, że pod względem opisu słuchawek większą wagę ma recenzja, niż mój post, który nie ma żadnej wartości obiektywnej - żeby nie było, że kręcę hajpa na wszystko-killera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności