Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Lepsze niz Shure SE535LTD I UE900s.


Jeans

Pytanie

 

Witam 

 

Mój pierwszy post z powodu problemu który być moze zostanie rozwikłany.

 

Czy technologia się zmienia na lepsza?

 

Czy mogę mieć lepsze słuchawki iem uniwersalne niż wspomniane Shure I UE.

Z tych dwóch wolę UE. Wygoda i dźwięk.

Ciem raczej nie wchodzą w rachubę. 

 

Że słuchawek on ear używam AKG K612 i AKG K712. Do Xboxa V Moda M80 z boomboxem. Wróć w zasadzie K612 dostała żona po zakupie K712.

 

 

Odtwarzacz to LG V20.

 

Muzyka wszystko oprocz disco polo i country. 

 

Myślałem o JH Audio Roxanne ale są za duże.

Skłaniałbym się do Earsonic S ME 9.

Albo Velvet V2.

 

Czy jest jeszcze coś na rynku co oferuje mega wygodę i dźwięk. Żadne roll off góry czy inne niedoskonałości.

 

Dziekuje

 

 

 

20170921_235255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jedne z najlepszych uniwersali jakie miałem w uszach to Etymotic ER4XR. Jeden driver który zjada spokojnie kilkudrożne konstrukcje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, D@rkSid3 napisał:

Jedne z najlepszych uniwersali jakie miałem w uszach to Etymotic ER4XR. Jeden driver który zjada spokojnie kilkudrożne konstrukcje.

Popieram, ale nie wiem czy po UE i Shurkach nie będą "wybrakowane". 

Dla mnie wszystkie z serii ER (s/XR/XS/PT) - to absolutne hity.

Ale @Vaiet- fan UE, znalazł inną alternatywę, pomimo że Ety znał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

UE900 (bez z) mi nie grały, żeby była jasność. Cienka średnica przede wszystkim. Triple.Fi mi się za to bardzo podobały. Fanem ETów nie byłem, nie jestem i raczej nie będę. W ER4S było za chudo, bez wyrazu. Kompletnie nie moja szkoła grania.

 

Najlepsze doki uniwersalne jakie słyszałem w ciagu ostatnich kilkunastu miesięcy to bezsprzecznie Cardasy A8 30th AE. Są po prostu genialne do stopnia, że sięgałem po nie częściej, niż po moje Ei.XX. Jak coś, to uderz na PW. Napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Heja

 

Mam też już z 7 lat Triple Fi 10. Nadal grają tylko jeden kabel wymieniłem od nowości. 

Jak widzicie na zdjęciu zmieniłem kabel do Shure 535 na srebrny żeby było więcej góry. Hmm

Kabel jest piękny ale nie zauważyłem żadnych zmian. 

Podobnie jak piszą że czerwone 535 nie mają roll off góry jak brązowe itd. 

Wydaje mi się że to te same słuchawki jak brązowe tylko inny kolor obudowy ale nie sprawdzałem góry brak w czerwonych. Super dla damskich wokali reszta tak sobie. 

Andromeda nie wiem czy to nie brand jak z zegarkami przychodzi z nikąd i wali ceny z kosmosu. Pewnie są dobre ale nie mają tradycji.

 

Capture+_2017-10-20-04-14-42.png

Capture+_2017-10-19-07-45-20.png

Cardas bardzo fajna propozycja.

 

Egzotyczna. 

Podobnie jak Ibasso nie mają tradycji w robieniu słuchawek ale w świecie hi end jak wiemy bardzo cenione piękne kable.

Czytam o Cardas słuchać nie będę mógł. Cena przyzwoita w USA.

Dobre recenzje. 

 

Kabel nie jest odłączany?

Podobno lepsze niż Westony czy Shure do 700$.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziekuje za dobrą podpowiedź o Cardasach. 

 

Z innych wynalazków znalazłem Oriolus V2 ale ludzie skarżą się na fit. Model niższy ma lepszy fit tak mówią.

 

Chciałem wydać do 5000pln żeby skończyć zabawę z pchelkami ale chyba kupię Cardasy i poobserwuje rynek z innym graniem. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0



Chciałem wydać do 5000pln żeby skończyć zabawę z pchelkami ale chyba kupię Cardasy i poobserwuje rynek z innym graniem.


Niestety żadna kwota nie gwarantuje satysfakcji w tym hobby. Za to doświadczenie i odsłuchanie pomaga zaoszczędzić parę groszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności