Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Elex


Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Pograł godzinę i już ocenia...ha,ha, oj ten Szakovsky.

Zobacz dalej jak ludzie grają ,jak jest ciekawie i jak piękny świat mamy do zwiedzania.

Arcania to najgorsza Gothicopodobna gra ever...he,he.

Wiadomo że Elex jest dla fanów Gothica i związanego z tym drewnem jako bonus, albo się to lubi albo nie kupuje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna kosztować 80 zł max 

Resztę płacicie za znaczek pirhani i za miłe wspomnienia z gothica 1. 

Który w 2017 r jest IMHO niegrywalny.

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Soundman1200 napisał:

Pograł godzinę i już ocenia...ha,ha, oj ten Szakovsky.

Zobacz dalej jak ludzie grają ,jak jest ciekawie i jak piękny świat mamy do zwiedzania.

Arcania to najgorsza Gothicopodobna gra ever...he,he.

Wiadomo że Elex jest dla fanów Gothica i związanego z tym drewnem jako bonus, albo się to lubi albo nie kupuje i tyle.

5 godzin pograł. I powiem, że wciąga, ale to nie jest dobra zabawa. 
Świat nie jest taki duży jak się wydaje, może trochę większy od skyrima jeżeli chodzi o tereny. Ale Skyrim nadrabia wielkością w lokacjach zamkniętych. Sumarycznie do zwiedzania więcej jest w Skyrimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim mimo super potencjału jednak miał już niestety skalowanie przeciwników, czego nie znoszę.

Na pierwszym poziomie wilka rozwalam 4 ciosami..ok.

Ten sam wilk w tym samym miejscu za 40 lev. też rozwalam 4 ciosami, litości...

To po cholerę cały ten rozwój postaci?...i zabawa nie miała sensu dla mnie.

Pograłem kilka h w Elex, ciężko ,ginie się łatwo,chyba najtrudniejsza Gothicopodobna gra jaką grałem.

Dark Souls przy nim to zabawka...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka h w Elexa i jest fajnie, tego oczekiwałem.

Świetne, nie szablonowe zadania, zaskakujące  akcje, sprawa z Durasem , kto by się spodziewał.

Już mam zbroję myśliwego i lepszy toporek, 7 lev.

Jest nieźle ale nadal trzeba przemykać między drzewami ze strachem by na raptory nie wylecieć.

Tego mi brakowało, w innych grach bijesz wszystkich na miazgę byle mieczykiem, tutaj giniesz na 2 strzały...

Świetnie że teren tak zróżnicowany, góry i zapadliny, pełno znalezisk, to im wyszło świetnie.

Dziwne ale na razie niemal nie miałem żadnych glichy czy innych cudów,  czasem są jakieś błędy ale to drobnostka.

Nie jest tak źle jak Szakovsky straszył...he,he.

Kto pamięta Gothica 3?, tam na starcie jak zdobyłeś miecz ognisty mogłeś nim całą grę przejść....ha,ha.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentymentalne podejście do gry nie powinno być promowane jako podejście poprawne. "czasem są jakieś błędy ale to drobnostka", a z opisu reszty wynika, że gra wymaga roku patchowania. 

 

Jak ktoś lubi kino niszowe to proszę bardzo, ale prócz grania na emocjach fanów Elex nie robi lepiej niczego w porównaniu do W3 lub Skyrima. Za to cena jaką zauważyłem na GOGu to jakiś żart - ponad 150zł to cena za tytuły AAA, nie za grę "niewielkiego studia".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż w Skyrima, mimo że byłem na niego napalony, pograłem raptem kilkanaście h i była nuda...

Podobne lokacje ,jaskinie ,postaci...skalowanie się wrogów razem z nami co 4 level....lipa jak w Oblivionie pod tym kątem.

Zero chęci grania dalej....a w Elexie...chce mi się grać ...bo jest ciężko, bo chcę coś zdobyć, bo to daje adekwatny plus do rozgrywki.

Jest klimat z Gothica 1, dużo gadania, świat większy od Skyrima, świetne i ciekawe lokacje...nie ma nudy.

Mimo grafiki z przed kilku lat Elex bije na głowę większość rpg nowych klimatem i głębią fabuły...

Nowe gry grafika super, oczy wypadają z podziwu....a po paru h nuda jak na cmentarzu....he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10h robienia questów dla tych śmieci berzerków i nie mogę się dołączyć do frakcji, bo jeszcze za mało dla niej zrobiłem. 1 misja dla kleryków i już mam pierwszy stopień wtajemniczenia xD
Ale niezrównoważony smrut. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Szakovsky napisał:

10h robienia questów dla tych śmieci berzerków i nie mogę się dołączyć do frakcji, bo jeszcze za mało dla niej zrobiłem. 1 misja dla kleryków i już mam pierwszy stopień wtajemniczenia xD
Ale niezrównoważony smrut. 

Logiczne - barbarzyńcy są bardziej nieufni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha....Szakovsky ale głos zmieniłeś, bo nie mów że to Twój głos na prawdę...:lol:

Mam to samo z Berserkami, narobiłem im misji w h...j, a ten skubany Ragnar ciągle mi gada, postaraj się bardziej....grrrr.

Bo mi było żal jednego gościa i już misję uważa za nie udaną...

Chyba zmiękłem na starość...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio recenzje ogladalem ign bodaj i niby pozytywna ale przez bugi czesto uniemozliwiajace rozpoczecie lub zakonczenie questow i zly balans dostala 4,9 na 10 i fajne podsumiwanie: za kilka lat jak wszystko bedzie polatane, osoby ktory pierwszy raz podejda do gry beda sie zastanawiac czemu tak dobra gra dostala tak niskie oceny :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem mile rozczarowany, bo bałem się ze będzie więcej bugów, na razie tylko kilka razy się trafiły, raz jeden gość mi w skałę wszedł, inny się zawiesił....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zakończyło kilku misji, trafił się jeden zbugowany nieśmiertelny el banditos, wywaliło grę kilka razy, zblokowało kilka razy postacie na pagórkach, ześlizgiwałem się z prostej powierzchni... Sporo tego jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakovsky, pomocy...jak znaleźć tych Kleryków?...łażę po tym Ignodonie kilka h i za cholerę nie widzę ani jednego, jedynie kupcowi pomogłem...gdzie jest ich baza, sama tu lawa i gazy, promieniowanie...daj pomoc na priva, please....he,he:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Szakovsky, pomocy...jak znaleźć tych Kleryków?...łażę po tym Ignodonie kilka h i za cholerę nie widzę ani jednego, jedynie kupcowi pomogłem...gdzie jest ich baza, sama tu lawa i gazy, promieniowanie...daj pomoc na priva, please....he,he:P

Masz takie duże coś w górze, w sensie w skale w górze, nie na górze. Obok tego gościa handlarza bez towaru i robota. Ciężko nie zauważyć XD
Ps. Chyba gra się popsuła i nie chce mi dać misji "bo tak" :) I nie awansuje na wyższą rangę kleryka :) Dzięki gro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, ale nie kojarzę...najtrudniejsza lokacja ,nie dość że przeciwnicy mocni jak nie wiem, lawa i gazy,promieniowanie...to Kleryków ani widu ani słychu...pogięło ich. Bliżej wulkanu tego wielkiego?

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności