Skocz do zawartości
  • 0

Kabel mmcx bluetooth


BadApple

Pytanie

Hej, 
Poszukuję kabla mmcx do Shurków SE535, coś takiego jak tutaj:
http://www.shure.pl/produkty/akcesoria/rmce-bt1
Sęk w tym, żeby było i tanio, i dobrze :)
Na aliexpress wysyp takiego sprzętu, ale czy będzie chodzić to już inna sprawa. Zależy mi, żeby kabel posiadał mikrofon.

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za wiele takich kabli nie ma. Oprócz tego od Shure znalazłem jeszcze FiiO, ale tylko wzmianki.
Nie prościej byłoby zainwestować w jakiś transmiter, np. Avantree Clipper PRO? Wtedy, nawet w przypadku wymiany słuchawek, nie będzie trzeba się przejmować brakiem BT. :)

Edytowane przez daviox
Poprawienie literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, daviox napisał:

Za wiele takich kabli nie ma. Oprócz tego os Shure znalazłem jeszcze FiiO, ale tylko wzmianki.
Nie prościej byłoby zainwestować w jakiś transmiter, np. Avantree Clipper PRO? Wtedy, nawet w przypadku wymiany słuchawek, nie będzie trzeba się przejmować brakiem BT. :)


@daviox Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego transmitera? Jak z mikrofonem, porządny? Ładny avek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, BadApple napisał:

Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego transmitera?

Osobiście posiadam Avantree Saturn PRO, ale on nie posiada mikrofonu. Na temat Clippera więcej może Ci powiedzieć @bachankas. ;) Podejrzewam, że bebechy będą te same.

Specyfikację Clippera PRO znajdziesz TU.

Edytowane przez daviox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
44 minuty temu, daviox napisał:

Osobiście posiadam Avantree Saturn PRO, ale on nie posiada mikrofonu. Na temat Clippera więcej może Ci powiedzieć @bachankas. ;) Podejrzewam, że bebechy będą te same.

Specyfikację Clippera PRO znajdziesz TU.

Nie mam go i nie miałem, musiałeś z kimś pomylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Sound John napisał:

Po pierwsze kabel bt obniża jakość dźwięku, po drugie w środku musi mieć zaimplementowanego daca i ampa więc wszystkie kable tego rodzaju - po taniości - to syf.

Jak z apt-X, to straty są właściwie znikome. To już nie czasy, gdzie wszystko szło po SBC, rynek bezprzewodowy coraz bardziej pokazuje swoje możliwości. ;)

Z tą taniością się w pełni zgodzę, nie warto oszczędzać na tego typu komponentach, bo można się mocno zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności