Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

dokanałowe do 150 PLN do ciężkiego grania


Scipio Africanus

Pytanie

Witam wszystkich, 

 

po wstępnych oględzinach okazuję się że KZ ZS6 dla mojej lubej są za duże (ma naprawdę małe uszy) wiec na chwile obecną poszukuję jakiegoś ciekawego zamiennika, który był by niewielki, wygodny dość dobrze tłumił, i nadawał się do ciężkiej muzyki. Słuchawki na razie będą napędzane z telefonu (w bliższych planach xduoo x2). Myślałem nad Brainwavz Delta które zbierają dość dobre opinie. 

Preferował bym raczej zakup z PL dystrybucji 

 

z góry dziękuję za porady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Takstar Hi-1200 (ciepłe, dużo basu, ale w metalu sobie radzą), VJJB K4 (granie jaśniejsze, nastawione na bas i górę), dozbierać do Ostry KC06A (takie lepsze VJJB).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

VJJB i Ostrt fajnie się zapowiadają, Takstary w sumie też a i firmę kojarzę, 

VJJB wydają się być sporo mniejsze 

do ciężkiego grania będą lepsze niż Delty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostry trochę za wysoka klasa na Xduoo X2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ostry trochę za wysoka klasa na Xduoo X2
Czyli kolega ma kupić gorsze słuchawki dysponując takim budżetem? Źródło jest wystarczająco dobre do docenienia lepszego brzmienia. A to że z lepszym playerem zagrają lepiej... To raczej każde. Inna sprawa jest napędzenie słuchawek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zobaczysz na xduoo co one potrafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na odtwarzacz raczej jestem zdecydowany, był by to mój pierwszy od lat (co widać w sygnaturce) zakup grajka :) wiec nie chciał bym aby coś poszło nie tak, 

w porównaniu do telefonu to i tak chyba będzie lepiej z x2 ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problemem są tylko szumy na niskiej głośności, ale tak poza tym, to świetny grajek do łojenia. 

Ma swoje ograniczenia związane z systemem, ale jak się zdecydowałeś na niego, to pewnie wiesz o nich z recenzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

Piszę w podobnej sprawie  - poszukuję słuchawek dokanałowych, w budżecie 100/150pln, używanych w połączeniu z telefonem LG G2, muzyka ze streamingu google music. Głównie metal/cieższy rock. Do tej pory używałem Panasonic RP-HS46, na tramwaj do pracy było okej, ale chciałbym skosztować czego lepszego. Zastanawiam się nad:

 

SoundMAGIC PL30+

Xiaomi Mi IV hybrid / lub pro

SNAB EP-101M

 

Zależy mi na możliwości rozróżnienia instrumentów, żeby gitary nie zlewały się w jeden brzdęk z perkusją, przede wszystkim zależy mi na to by wokal skierowany był "do mnie" a nie schowany pod warstwą mułu...

 

Choć szczerze nie mam pojęcia które wybrać nie będąc w stanie porównać ich "usznie".

Nie mam doświadczenia ze słuchawkami patrząc przez pryzmat pojęć takich jak dynamika, jasność, ciepłe/zimne, scena etc etc etc - tak po chłopsku je rozumiem, ale nie mam porównania. Do tej pory słcuhawki kupowałem w markecie, a wydatek 50pln to był już "szał".

 

Z góry dziękuję :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

padło na VJJB K4, ze względu na normalniejszy wygląd :) (Po KZ zs6 które nie pasowały żona nie była przekonana do Ostry i nie było tłumaczenia że w recenzjach piszą że świetnie leżą :) ) zamówione u BigMarsa razem z xduoo x2 :) wiec mam nadzieję że dojdą szybko to zdam relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inszy bardzo dziękuję za polecenie VJJB, dotarły wczoraj i zarówno z playerem jak i z uszami nowej właścicielki sprawiają się wyśmienicie :) 

dla mnie trochę za ciemnie, ale żonka preferuję gęste garnie więc jest bardzo zadowolona, dodatkowo są mega wygodne i niewielkie super dzięki jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności