Superata

Astell & Kern AK T1P - super oferta tylko teraz

Recommended Posts

Oferta prosto od producenta - SUPER CENA!!!

Cena regularna:  5299 PLN

Cena promocyjna : 2999 PLN

Realizacja od razu z naszego stocku tylko 2-3szt,  na resztę już niestety czas oczekiwania.  Oferta tymczasowa, jednorazowa.

Zamawiamy na:

http://www.mp3store.pl/article/astellkern-ak-t1p-32ohm-by-beyerdynamic-ean.8809440331161,2015311123056171843.html

W uwagach do zamówienia dopisujemy swój nick z forum i hasło akcji: SUPER CENA - dostaniecie informacje o potwierdzeniu niższej ceny. 

7836a4b8c18af3a318255232314dbb4d.jpgak t1p-7.jpg

Specyfikacja:

- Przetwornik: dynamiczny

- Budowa: pół-otwarta

- Zakres częstotliwości: 5 – 50 000 Hz

- Impedancja: 32 Ω

- Skuteczność: 102 dB

- Rodzaj: wokółuszne

- THD+N: 0,05%

- Moc wyjściowa: 300 mW

- Max. poziom ciśnienia akustycznego: 126 dB

- Waga (bez kabla): 360 g

- Kabel: 2.5mm 4-pole balanced cable / 3.5mm 3-pole standard cable /3.5mm to 6.35m adapter (detachable, OCC 7N copper conductors, textile braided)

Oferta ważna do wyczerpania zapasu u producenta.

• Like 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest T1 robione dla AK z dwoma kablami w tym jeden zbalansowany i chyba dodatkowe pudło w pudle :) - jeśli się mylę niech mnie Mp3store poprawi.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja biorę:  32ohm pod playerka to akurat dobra opcja. 600ohm juz niekoniecznie.  Kiedyś miałem AK T5p - trochę żałuje, że sprzedałem 

1. szczygieł

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy sluchawki prezentuja analogiczna sygnature jak T1 v1? W Internetach gdzies rzucilo mi sie w oczy, ze nie maja wiele wspolnego z flagowcem Beyerdynamica. Podobno sa geste i ciemne. Chyba to byla recenzja Fatso ale glowy sobie uciac nie dam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie- super fajna cena!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 13.10.2017 o 00:21, Thar napisał:

Czy sluchawki prezentuja analogiczna sygnature jak T1 v1? W Internetach gdzies rzucilo mi sie w oczy, ze nie maja wiele wspolnego z flagowcem Beyerdynamica. Podobno sa geste i ciemne. Chyba to byla recenzja Fatso ale glowy sobie uciac nie dam.

http://audioivoodoo.blogspot.com/2015/12/ak320-ak-t1p-szczescie-z-rezerwatu.html

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12.10.2017 o 19:47, Superata napisał:

To jest T1 robione dla AK z dwoma kablami w tym jeden zbalansowany i chyba dodatkowe pudło w pudle :) - jeśli się mylę niech mnie Mp3store poprawi.

Możemy prosić o więcej informacji. W necie są różne informację na ich temat. Fatso w recenzji piszę, że to powstało na T1 rev2...

Do kiedy ważna jest ta oferta?

Może @Fatso napisze parę słów, czym rózni się wersja Astell od T1rev2 :)

Dawno temu @audionanik pisał:

cyt "No i zrobiło nam się w krakowskim Mp3store całkiem fajne spotkanie, za które dziękuję na wstępie Gospodarzowi i przybyłym Kolegom.

Gwiazda wieczoru - fostex th500rp - ich najmocniejsza strona to średnica, przyjemna naturalna, czytelna z dobrą separacją;

góra jak na planary mocno zaznaczona, ma też dobrą wagę - niestety jest jednostajna, na jedno kopyto i bez finezji;

bas dość obły i bez impaktu, mimo że go tam nie za wiele jak na planary;

jaśniejsze od audeze lcd2.

Ogólne wrażenie niezłe, ale lcd2 są w ogóle niezagrożone. Nadal wolałbym dopłacić ten 1000pln gdybym wybierał między nowymi fostexami i audeze lcd2.

Może to faktycznie wina niedopędzenia dapami, ale lcd też słuchałem z różnymi wynalazkami i wykazywały większy potencjał.

Powiem więcej, chyba wybrałbym (niestety najkrócej słuchane na spotkaniu) PM3; wydaje mi się, że miały więcej do powiedzenia i są świetnie wykonane.

Na tapetę poleciały też r70x - dobrzy ludzie, o co było tyle wrzasku??? Przyzwoicie, w stosunku do ceny, lekko brzmiące słuchawki. Górne rejony średnicy lekko zapiaszczone i wyraźnie nierówne, a z górą, górą jest po prostu słabo. Krzyhoowi się spodobały :woot::wacko: - będziesz tu mądry?

Były jeszcze beyery t1p z literką "A"(ponoć to ta druga generacja). Tiaa ano były...i były zupełnie poza konkurencją, jeśli chodzi o pozostałe zaprezentowane dziś słuchawki.

Po prostu świetne nauszniki, najwyższa liga. Nie, nie... z moją sygnaturką jest wszystko ok., ale dobry, wyrafinowany, klasowy dźwięk poznam bez względu na balans tonalny czy swoje preferencje, które przy tym poziomie przestają dochodzić do głosu. Jeżeli t1 IIG lub t1p IIG bez "A" grają w ten deseń to ja je muszę kiedyś mieć (choćby kosztem ulubionych lcd2 :woot:).".

@EvilKillaruna kiedyś wkleił info

the only technical difference for beyerdynamic T 1 is the voice coil. Visually there are only a few details, which lift the Astell & Kern only. These are:

- other logos on the headband / housing
- there is a type designation on the serial number
- no lasered T1 logo in the driver suspensions
- shorter connection cable (1.4 m) plus a second cable (1.4 m) for unbalanced terminal
- plug rather than screw-6.35mm jack adapter

The MSRP for the AK T 1 p is around 1,100 euros approximately 110 euros above the beyerdynamic T 1, which is explained by the additional bundled, high-quality balanced cables. (For comparison:. A 3 m long symmetric connection cable for the beyerdynamic T 1 costs 149 euros) (...)
Edytowane przez Palpatine

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

T1 Astella robione są na bazie v2 

Granie może się nieco roznic.  Ale prezentacja jest podobna. 

Jak ktoś ma Astella to świetne połączenie. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

słuchawki ściągane ze stanu sklepu także nie są pod specjalne zamówienie tylko cena promocyjna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy po sztuce w Krakowie, Warszawie i Poznaniu - można odsłuchać. Jeśli potrzeba wysłać do innego miasta piszcie. Co do zwrotów dziś wypowie się góra, w tym temacie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie ma możliwości zwrotu. To jest jednorazowa akcja od producenta i można skorzystać lub nie.

Dlatego też zaoferowaliśmy bardzo dobrą cenę za bardzo dobry produkt.

Nikogo nie zmuszamy do skorzystania  z oferty. Normalnie ten produkt nie będzie do kupienia w tej cenie, a wkrótce wycofany więc to jest oferta wy sprzedażowa producenta..

Słuchawki warte swojej ceny. A czy komuś potrzebne, czy nie. To proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie samemu.

Wyszliśmy z incjatywą, ale naturalnie prosimy o rozwagę przy zakupie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowe poproszę do Łodzi.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta