Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Porównanie słuchawek


Stalmoskit

Pytanie

Najprawdopodobniej będę musiał sobie kupić słuchawki obecnie miałem sennheiser HD 451, z których byłem mocno zadowolony, jedyny ich minus dla mnie to była panorama dźwięku, a teraz zastanawiam się nad kilkoma modelami:
IMG Stage Line MD-6800 -Opcja numer 1

Samson RH600 Opcja numer 2

PC B8 BossHifi  Opcja Numer 3

MF 100 Opcja numer 4

 

Które z nich wybrać, jeśli moim głównym problemem ze słuchawkami jest taki, że mi dociskają zauszniki od okularów i to po jakimś czasie bardzo boli, seinhaisery były pod tym względem idealne, prawie nie czułem, że ich noszę nawet po 5h, dodatkowo te 2 pierwsze opcję są w ogóle warte uwagi, w jakimkolwiek stopniu ?ewentualnie proszę o polecenie czegoś w podobnej cenie, jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Bossy B8 po modach Perula z padami HM5 SuperSoft i masz ultra-mega-uber wygodne słuchawki w których można siedzieć godzinami nawet w okularach, o ile nie masz łepetyny jak M.O.D.O.K :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

modowane obecnie nikt nie sprzedaje ( choć możliwe, że ja niedługo będę się chciał pozbyć i to tych robionych dla Vaiet'a) , a koszt modowania to ~230 za słuchawki + 90 pady -> a modowanie wewnętrzne możesz nawet sam wykonać

Edytowane przez ilov3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

@ilov3 a co w Bossach niewygodnego? Mam je od marca i nie narzekam.

@Stalmoskit dla mnie bez modów (takie mam, choć kupowałem z zamiarem modowania) o wiele lepsze od 82Pro, zarówno wykonanie jak i brzmienie. Bardzo fajne słuchawki 

Jak jesteś taki wrażliwy to MF100 nawet uwzględniając wspaniałe brzmienie nie dla ciebie.Jeśli chodzi o wygodę to polecam Bossy z twojej listy lub droższe Klipsch Reference on ear. Fajnie grające i bardzo wygodne nawet przy paru godzinnych odsłuchach. Ja też noszę okulary i słucham z okularami na nosie i słuchawkami na uszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Nie niewygodne, tylko mniej wygodne a to zasadnicza różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Będą wygodniejsze jeszcze bardziej :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Całkiem fajna. Oczywiście nie sala koncertowa ale niczego sobie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tylko teraz jeszcze pytanie jesli kupie te słuchawki  i zmoduje to pytanie , czy w tej cenie (wyjdzie jakies 400zł) nie kupie poprostu lepszych słuchawek ?w sensie jako ze wy macie te słuchawki to mnie zastanawia czy z waszej perspektyywy jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam nie modowane i uważam, że są lepsze od nowych Takstarów 82Pro. Miałem okazję ich posłuchać (Takstary) i zaskoczyły mnie negatywnie, są gorsze brzmieniowo i wykonanie od Bossów. Jedyny plus to walizeczka ale mam już Takstary 80Pro (też lepsze od 82Pro) więc i walizeczkę mam :) Kup spróbuj i może spodobają ci się bez modowania tak jak mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardziej zamula pasmo. Nawet po ustawieniu na najniższy. I jest taki kartonowy. Może to kwestia wygrzania, al zarówno 80Pro jak i B8 z pudełka grały lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno spodobają ci się. Masz dużą czy małą głowę? Bo jak małą to poduszkę będziesz musiał podłożyć :) Bardzo wygodne i super wykonanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności