Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audeze - Super Ceny!!!!


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Superata napisał:

Proszę dokonywać wpłat i ewentualnie zamawiać w sklepie online.

 

A gdzie można znaleźć numer konta na które trzeba wpłacać? Czy jednak mam zamówić w sklepie i wtedy będzie numer konta? Muszę jakiś Kupon rabatowy wpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Proszę dokonywać wpłat i ewentualnie zamawiać w sklepie online. Na wpłaty czekamy do 06-02-2018

Realizacja po tym terminie, część rzeczy już mamy więc niektórzy ucieszą się wcześniej. 

Właściwa cena promocyjna jest wszystkim znana, jeśli macie obiekcje pytajcie sklep online jaką kwotę macie wpłacić. 

Dotyczy wszystkich słuchawek! 

W uwagach jak zwykle podajemy swój nick z forum i wystarczy dopisać promocja. 

Zamawiamy w sklepie - opisujemy w uwagach - dokonujemy wpłaty. Czekamy na odbiór lub wysyłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01/02/2018 o 12:23, PeeR napisał:

 

A gdzie można znaleźć numer konta na które trzeba wpłacać? Czy jednak mam zamówić w sklepie i wtedy będzie numer konta? Muszę jakiś Kupon rabatowy wpisać?


Pod numerem 20 masz wszystko :)
http://www.mp3store.pl/#top_info

Edytowane przez kosaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze wrażenia w Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych,reszta po 24h.LCD2 słuchałem ok.1.5 roku do tyłu i byłem sceptycznie nastawiony ze względu na komfort.

55 minut temu, Synthax napisał:

Tyll mówi że góra jest 'grainy', ale reszta super... dla mnie szkoda że pady skajowe :/

nnooooo i brak kabla zbalansowanego,kuferka i nie są drewniane:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommy66 napisał:

Pierwsze wrażenia w Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych,reszta po 24h.LCD2 słuchałem ok.1.5 roku do tyłu i byłem sceptycznie nastawiony ze względu na komfort.

nnooooo i brak kabla zbalansowanego,kuferka i nie są drewniane:ph34r:

 

Jakoś musieli doszusować do poziomu HiFiMan :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super promocje. Jeszcze kilka miesięcy temu myślałem, że będę musiał wydać znacznie więcej na Słuchawki + DAC + Wzmacniacz, a tu taka niespodzianka :)

A co do LCD2C pisząc od strony osoby nie doświadczonej w tej materii. To wydaje mi się, że brakuje mi troszeczkę głębokości basu z pogłosem jaki miałem na AKG K550 z tym, że bas dalej jest spory. Za to dostałem sopran którego w poprzednich słuchawkach brakowało. Wokale za to wyszły przed szereg co mi się podoba w popie i rapie, jednak jeszcze nie jestem przekonany do takiego grania w Indie Rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kommel napisał:

Może i głupie pytanie ale co tam... Czy można jeszcze zamawiać w promocyjnych cenach?

 

Kolego Kommel a Co kolega kupuje? Pytam z czystej forumowej ciekawości :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności