Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audeze - Super Ceny!!!!


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

W związku z dostępem do lepszych cen , razem z Nami możecie cieszyć się możliwością atrakcyjnego zakupu produktów tej marki.

Na razie zapisy.  Później będziemy informować odnośnie wpłat i realizacji. Realizacja może wiązać się z czasem oczekiwania , ale ceny powinny rekompensować.

 

Zapraszamy

Audeze jeszcze nie mieliśmy w promocji więc przyszedł czas na uzupełnienie oferty.

Audeze Isine - słuchawki lekko namieszały na rynku ze względu na konstrukcję i szokują wyglądem!

Jak grają macie link tu: Isine 20

Link do produktów - już można zamawiać w uwagach jak zawsze nick z forum i hasło: Promocja

http://www.mp3store.pl/search/simple/isine/0

 

Modele douszne SRP Promo
Audeze iSine 10 1695 1250
Audeze iSine 10 Cipher Lightning 1945 1350
Audeze iSine 20 2645 1850
Audeze iSine 20 Cipher Lightning 2895 2000
Audeze LCDi4 12000 8400
Modele nauszne    
Audeze SINE 2195 1500
Audeze SINE Cipher Lightning 2495 1700
Audeze LCD-2 Shedua zamsz 4750 3399
Audeze LCD-2 Shedua skóra 4750 3399
Audeze LCD-2 Rosewood skóra 5495 3699
Audeze LCD2-Rosewood zamsz 5495 3699
Audeze LCD-3 zamsz 8950 6499
Audeze LCD-3 skóra 8950 6499
Audeze EL-8 Closed Back 3495 2669
Audeze EL-8 Open Back 3495 2669
Audeze EL-8 Titanium LTN Closed 3795 2699
Audeze LCD-X skóra 7995 4500
Audeze LCD-X zamsz 7995 4500
Audeze LCD-XC zamsz 8495 5899
Audeze LCD-XC skóra 8495 5899
Audeze LCD-4 18995 14500
Audeze LCD-MX4 14000 9800
Wzmacniacz    
Audeze Deckard 3495 2350

 

Zapisy i wpłaty do końca października.  Realizacja początek listopada.

Nie gwarantujemy realizacji wszystkich zamówień ze względu na możliwą ograniczną ilośc u dostawcy.

Wtedy kolejna realizacja w kolejnym.  Realizujemy oczywiście w kolejności chronologicznej.

 

1-

2-

3-

 

audeze-isine20-side-450x206.jpgADZ_iSINE20_Section_Tech.jpgAudeze-iSINE-20-Audio46.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tych słuchawek zdecydowanie warto najpierw posłuchać. To tak odmienne konstrukcje od wszystkiego innego znanego na rynku, że warto by było. Dla jednego mogą stanowić absolutną nirwanę, dla kogoś innego zgrzyt zębów i obaj będą mieć rację na swój sposób i swoje podejście do dźwięku idealnego. Dlatego testówki byłyby wysoce miłe. To nie są jakieś tam kolejne słuchawki dokanałowe. To "douszne słuchawki nauszne" :) 

Tak je kiedyś określiłem i myślę, że oddają sedno w 100%. 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, SlawekR napisał:

No, tych słuchawek zdecydowanie warto najpierw posłuchać. To tak odmienne konstrukcje od wszystkiego innego znanego na rynku, że warto by było. Dla jednego mogą stanowić absolutną nirwanę, dla kogoś innego zgrzyt zębów i obaj będą mieć rację na swój sposób i swoje podejście do dźwięku idealnego. Dlatego testówki byłyby wysoce miłe. To nie są jakieś tam kolejne słuchawki dokanałowe. To "douszne słuchawki nauszne" :) 

Tak je kiedyś określiłem i myślę, że oddają sedno w 100%. 

Właśnie specyfika samych słuchawek dla kogoś może być sporym problemem - dlatego moje pierwsze pytanie było o odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się na początku egzotyczne wydają, no i mają sporą tulejkę, ale można do nich przywyknąć, a jak się już to zrobi, to dźwięk wynagradza wszystko. Do sprzętu z jabłkiem to pozycja obowiązkowa, oczywiście wersja z dodatkowym kablem.

 

EDIT: Warto też sprawdzić, czy ma się odpowiednio mocnego grajka. Takiego piona można w ogóle nie odpalać, dx90 też miał zadyszkę...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gourney napisał:

Trochę się na początku egzotyczne wydają, no i mają sporą tulejkę, ale można do nich przywyknąć, a jak się już to zrobi, to dźwięk wynagradza wszystko. Do sprzętu z jabłkiem to pozycja obowiązkowa, oczywiście wersja z dodatkowym kablem.

 

EDIT: Warto też sprawdzić, czy ma się odpowiednio mocnego grajka. Takiego piona można w ogóle nie odpalać, dx90 też miał zadyszkę...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Hmmm ... To jak wytłumaczyć to co Evil w recce pisał :

 

"Słuchawki nie potrzebują natomiast wzmacniacza słuchawkowego jako czegoś pilnego i krytycznie wymaganego. Premiują za to klasę dźwięku płynącą z toru oraz rzeczone korekcje. Przykładowo słuchawki zagrały moim zdaniem bardzo ciekawie z Shanlinga M1 i zrobiły to zarówno bezproblemowo (33% głośności w trybie gain LOW oraz ok. 22% w HIGH)"


Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audeze-isine-20/

 

edit : jestem bardzo ciekaw odpowiedzi, bo mam lekką "podjarkę" tą promocją ;)

 

 

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że mamy po prostu inny pogląd na tą kwestię oraz, że Evil testował dwudziestki, podczas gdy ja miałem dziesiątki.

 

Wzmacniacz może i nie jest konieczny, ale słabawe źródło nie jest zalecane. Masz pionka, więc powiem Ci, że nie polecam tego połączenia. Z m1 nie słuchałem.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Ja testowałem isine20 z Questyle QP2R. 

Rewelacyjne zestawienie. Testowałem tez je razem z innym kabelkiem. Zdaje się ze był to Kimbercable. Grało jesCze lepiej. 

 

Akurat w QP2R jest wystarczająco mocy. Z tego co pamietam 3/4 głośności wystarczylo aby osiągnąć nirvane. 

 

Fajny player, fajne słuchawki ale reaczej do domu bo konstrukcja raczej nie koniecznie sprzyja używanie na mieście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gourney napisał:

Ja bym powiedział, że mamy po prostu inny pogląd na tą kwestię oraz, że Evil testował dwudziestki, podczas gdy ja miałem dziesiątki.

 

Wzmacniacz może i nie jest konieczny, ale słabawe źródło nie jest zalecane. Masz pionka, więc powiem Ci, że nie polecam tego połączenia. Z m1 nie słuchałem.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Wiesz, ja oprócz M1 i Pionka mam jeszcze dx80 spiętego z B1 tak, że mocy starczyłoby mi . Choć nie ukrywam, że to ciężkie kloce razem.

Dlatego zaintrygował mnie Evil z tym M1 w recenzji,a że M1 nie jest żadnym mocarzem to rzecz ogólnie wiadoma. Skoro jednak Pionek ma zadyszkę to M1 będzie miał tym bardziej.

No i 10-i mają ohmów 16, a 20-i 24, więc nie kumam ... Muszę za SPL pogrzebać.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyll z innerfidelity fajnie opisal o co biega z isine. One graja tak jak powinny tylko z tym kablem do iphona dlatego ze to jest minidaczek z equalizerem ktory poprawia ich niedomagania. Na zwyklym kabelku musimy dobrac im zrodlo ktore wstrzeli sie wlasnie w to brzmienie. W pomiarach one maja kompletnie inne wykresy miedzy zwyklym kablem a tym do iphona z equalizerem.

Edytowane przez Spawn
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Ja mam z M1, jabłkiem i dnia i nocy nie ma po zrobieniu eq na shanlingu. Kabel zwykły to porażka i wymiana rzeczonego to podstawa.

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pankracy_waw napisał:

Nie musisz. Ja mam z M1, jabłkiem i dnia i nocy nie ma po zrobieniu eq na shanlingu. Kabel zwykły to porażka i wymiana rzeczonego to podstawa.

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk
 

OK, dzieki. Czuję się ponownie wkręcony, ale jak i na co wymienić kabel ( koszty trza skalkulować więc pytam ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pewnie crystal miedz. 20tki mam z hybryda od FaW oraz silver dragona. Obie znaczna poprawa są ale osobiście faw stawiam wyżej przez dodanie fajnej masy na średnicy.


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpis.

Co prawda nic mi te skróty nie mówią, bo kablami jakoś nigdy specjalnie się nie interesowałem, ale ... jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności