Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki Soundbar do 1500zł na urodziny?


czarnyblack

Rekomendowane odpowiedzi

Ten : http://audio.com.pl/testy/kino-domowe/soundbary/2005-philips-fidelio-b5

 

"Urodzinnik" daje 1500, Wy 1500, Babcia 200 i ma fajną zabawkę ;)

 

edit : z allegro obędziecie się bez Babci.

Na to jak obejść się bez "Urodzinnika" jeszcze nie wpadłem.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata w tym roku mi powiedział, że chciałby takie cuś kupić. Zaczął od 1000 zł, ale jak zacząłem szukać to właśnie skończyło się na 1750.

Fajna grajbelka, włącza się razem z tv, używa jej cały czas - nawet oglądając wiadomości itp. 

Sparuje się z pilotem od tv, posiada tryb nocny, w którym wyłącza się subwoofer. Po prostu zastępuję mu głośniki z tv.

Podłączone jest przez HDMI, ale tv musi posiadać funkcję ARC. Oczywiście grajbelka posiada inne wyjścia, ale nie próbowałem.

Co przychodzę do nich, to zawsze coś mi puszcza z YT, więc jest zadowolony ;)

Naprawdę - fajnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czarnyblack napisał:

@Paratykus, musimy niestety obejść się z założonym budżetem bez urodzinnika  ;)

 

@Fryta, myślę, że lekko damy radę nadszarpnąć budżet ; ) 

No to trudno. Z odłączanymi satelitami miałby w filmach prawdziwy dźwięk przestrzenny,  a tak będzie miał tylko programową symulację.

Przerabiałem te sprawy na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć czy telewizor kolegi ma to ARC, dokładny model to LG 39LY330C . Obawiam się, że skoro nigdzie nie ma informacji o tym, to zapewne tego ARC tam nie ma.  Bez tego trzeba audio puścić osobnymi kablami, czy w ogóle to nie będzie ze sobą współpgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6.10.2017 at 9:49 PM, paratykus said:

No to trudno. Z odłączanymi satelitami miałby w filmach prawdziwy dźwięk przestrzenny,  a tak będzie miał tylko programową symulację.

Przerabiałem te sprawy na własnej skórze.

Lg ma taki głośnik (~1400 ZŁ)dzielony na pół także może robić za listwę bądź satelitki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wyjścia są w TV. Czy dźwięk w takim razie mam puścić przez złącze optyczne (Optical digital audio out)?

 

 

22323345_1677742342297225_1550783749_n.jpg

22375382_1677742438963882_559991952_o.jpg

 

 

 

 

A w przypadku, gdyby kolega chciał podłączyć jeszcze wzmacniacz i gramofon, czyli soundbar z wejściem analogowym. To jaki byście polecili?  

Edytowane przez czarnyblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności