Skocz do zawartości
  • 0

[300zł] Doki z MediaExpert


radzio140

Pytanie

Witam, mediaexpert z racji zepsutego sprzętu przyznało mi prawo do wymiany na dowolny sprzęt. Jako, że niecały miesiąc temu nabyłem słuchawki nauszne Audio Technica, z których nie jestem zadowolony- bas zalewa wszystko, dopiero po podłączeniu do wzmacniacza i ustawienia go bas -1, treble +5 słuchawki grają mniej więcej tak jakbym sobie tego życzył. Zraziłem się również do konstrukcji nausznych słuchawek, trzeba mieć przy sobie torbę/ plecak żeby je nosić. Postanowiłem sprzedać nauszne Audio Technica (jak coś to pw) i kupić pchełki np. sennheiser w granicach 300 zł. Ja wiem, w tej cenie u Marasa miałbym Remaxy itp. Ale muszą być to słuchawki z Media Expert. I teraz najważniejsze, musicie mi powiedzieć czy to ma sens. Chciałbym czasami podłączyć je do wieży i cieszyć się czystą jakością CD. Nie chcę mieć 2 par słuchawek na zasadzie jedna do telefonu i komputera a druga do wieży. Choć rozważałem taką opcję, bo w Top HiFi są teraz hd 559 za 350 zł chyba. Dobra, czekam na Wasze propozycje z tych szmelców dostępnych  na media expert. Spośród takiej ilości słuchawek muszą być tam jakieś dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To spróbuj Klipsch Reference on ear. Nauszne ale bardzo wygodne. Spytaj kolegów co już kupili o wrażenia. Nówki dostaniesz za 399 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup coś co łatwo sprzedasz i potem kup Klipsche. Niestety w MediaExpert jeśli coś ciekawego to dużo drożej niż gdzie indziej. Choć zdarzają się super okazje. Ja 5 ,5 lat temu wyrwałem u nich Ferrari Cavalino T250 za 240 pln przy cenie producenta 1199 pln. Ale dziś jak patrzyłem nic ciekawego nie mają zarówno w nausznych jak i dokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na dokanałowych to się nie znam, ale widzę sporą promocję na beatsy

https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-beats-by-dr-dre-ep-czarny,id-741181

 

Bez promocji można popatrzeć np na Senki

https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-sennheiser-hd-4-30g-z-mikrofonem-czarny,id-771549

 

A osobiście to wziąłbym słuchawki kierując się wygodą i solidnością wykonania, bo dźwięk przecież można poprawić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tradycyjnie - nie ważne co kto chce, ważne co nam się podoba ;)

A bachankas dobrze pisał: Soundmagic E50 (rozrywkowe z mocniejszym basem) albo E80 (równiejsze, bardziej neutralne granie). W Jaysy bym nie szedł, bo ich doki lubią padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@radzio140

Też bym sugerował SoundMagic E80 / E80s

Wiesz, słuchawki dokanałowe, nie dadzą Ci takich wrażeń akustycznych jak słuchawki wokółuszne, więc sens posiadania słuchawek dokanałowych jako przenośnych i wokółusznych jako domowych jak najbardziej jest, tym bardziej że te domowe mogą być półotwarte lub otwarte co tym bardziej zwiększa scenę dźwiękową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności