Recommended Posts

wieści takie że se kupiłem amp3 i amp5... wyszło pi razy oko ciut mniej niż w naszym ukochanym sklepie we promo, gwarancja UK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, mykupyku napisał:

wieści takie że se kupiłem amp3 i amp5... wyszło pi razy oko ciut mniej niż w naszym ukochanym sklepie we promo, gwarancja UK

I jak wrażenia?

Używam teraz kanapki Amp1 + Alo Continental Dual Mono do Ether C Flow żeby dociążyć średnie i dodać barwy / soczystości.

Myślisz że Amp3 (balanced line out) + Alo CDM to będzie upgrade?

Czy może sam Amp5 do tej roli wystarczy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, konrad_a napisał:

I jak wrażenia?

Używam teraz kanapki Amp1 + Alo Continental Dual Mono do Ether C Flow żeby dociążyć średnie i dodać barwy / soczystości.

Myślisz że Amp3 (balanced line out) + Alo CDM to będzie upgrade?

Czy może sam Amp5 do tej roli wystarczy?

nic alo cdm nie przebije

nic bym nie zmieniał, zwłaszcza że po line out narzut sygnatury wzmacniacza jest zredukowany

w kategorii od muzykalności do analizy - amp5, amp3, amp2, amp1

w kategorii power - amp3, amp1 bal., amp5, amp2/amp1

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja zazdroszczę jednego...że możecie cieszyć się eksperymentami z DX200. Mój znowu padł. To już drugi egzemplarz, który przestał działać. Cały okres świąteczny bez DAPa i czekam dalej. Trudno o bardziej interesującego DAPa niż DX200 w tym budżecie, ale okazuję się, że potrzebne jest jeszcze szczęście, aby trafić  na dobrze wyprodukowany egzemplarz.

Kolejna obserwacja jest taka, iż producent wyraźnie olewa nasz ukochany sklep i dystrybucję. Poziom dostępności Ibasso w MP3Store jest słabiutki.

Także jest tu miejsce na małą frustrację. Najwyraźniej korzystanie z produktów niszowych wymaga poświęcenia.

Wracając do wątku -2,5 mm balanced line out w AMP3 (zastanawiałem sie jak to użyć) i 2,5 mm balanced line in w Alo CDM -  wydają się być stworzone dla siebie. Alo ma nawet w ofercie taki króciutki kabelek zbalansowany do takich połączeń. Znowu zazdroszczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, Dariusz01 napisał:

A ja zazdroszczę jednego...że możecie cieszyć się eksperymentami z DX200. Mój znowu padł. To już drugi egzemplarz, który przestał działać. Cały okres świąteczny bez DAPa i czekam dalej. Trudno o bardziej interesującego DAPa niż DX200 w tym budżecie, ale okazuję się, że potrzebne jest jeszcze szczęście, aby trafić  na dobrze wyprodukowany egzemplarz.

Kolejna obserwacja jest taka, iż producent wyraźnie olewa nasz ukochany sklep i dystrybucję. Poziom dostępności Ibasso w MP3Store jest słabiutki.

Także jest tu miejsce na małą frustrację. Najwyraźniej korzystanie z produktów niszowych wymaga poświęcenia.

Wracając do wątku -2,5 mm balanced line out w AMP3 (zastanawiałem sie jak to użyć) i 2,5 mm balanced line in w Alo CDM -  wydają się być stworzone dla siebie. Alo ma nawet w ofercie taki króciutki kabelek zbalansowany do takich połączeń. Znowu zazdroszczę.

Współczuję problemów z DAPem...

Taki krótki kabelek zbalansowany DX200-out CDM-in zrobił mi @Jimmi Dragon  Sprawdza się świetnie.

Tylko nie rozumiem dlaczego @mykupyku pisze że nic by nie zmieniał w mojej kanapce Amp1+CDM.

Amp1 nie ma 2.5 TRRS line-out i teoretycznie 2.5 TRRS line-out z Amp3 powinien lepiej pasować do CDM line-in (bez podwójnego "ampowania").

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bardzo rozumiem o jakim kabelku i połączeniu zbalansowanym mówimy w przypadku AMP1.  Dopiero AMP3 i Alo CDM stworzą prawdziwie zbalansowany duet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, Dariusz01 napisał:

Nie bardzo rozumiem o jakim kabelku i połączeniu zbalansowanym mówimy w przypadku AMP1.  Dopiero AMP3 i Alo CDM stworzą prawdziwie zbalansowany duet.

Amp1 ma zbalansowane wyjście słuchawkowe 2.5 TRRS i tego używam jako wejście do CDM (double amping).

Liczę że z Amp3 będzie lepiej, dlatego @mykupyku mnie zdziwił...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, konrad_a napisał:

Amp1 ma zbalansowane wyjście słuchawkowe 2.5 TRRS i tego używam jako wejście do CDM (double amping).

Liczę że z Amp3 będzie lepiej, dlatego @mykupyku mnie zdziwił...

To ja nie wiem 'co poeta miał na myśli'. Aczkolwiek mimochodem obserwacja ogólna dość prawdopodobna - wyjście  line out zbalansowane powinno być odrobinę inne w sygnaturze niż wyjście słuchawkowe zbalansowane używane jako quasi line out. Z tego powodu spróbowałbym Amp3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
58 minut temu, Dariusz01 napisał:

To ja nie wiem 'co poeta miał na myśli'. Aczkolwiek mimochodem obserwacja ogólna dość prawdopodobna - wyjście  line out zbalansowane powinno być odrobinę inne w sygnaturze niż wyjście słuchawkowe zbalansowane używane jako quasi line out. Z tego powodu spróbowałbym Amp3.

No właśnie nie mogę się doczekać.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a faktycznie - dopiero z amp3 po line out bal. będzie sygnał symetryczny, do tego z pominięciem części sekcji wzmacniacza

w takim razie brałbym amp3 do alo cdm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, mykupyku napisał:

a faktycznie - dopiero z amp3 po line out bal. będzie sygnał symetryczny, do tego z pominięciem części sekcji wzmacniacza

w takim razie brałbym amp3 do alo cdm

Teraz mi się zgadza.

Czekam na Amp3....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że czekacie długo, ale kompletnie nie mam na to wpływu.

Jakiś problem z dokumentacja po stronie ibasso - ogólnie trudny z nimi kontakt. Nasze urzędy wymagają teraz jakiś dodatkowych zezwoleń czy coś aby wprowadzić towar do obrotu w pl. Ibasso tych dokumentów czy zezwoleń jeszcze nie ma. Naciskamy ich ale jakiś konkret dopiero przyszły tydzień. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 26.01.2018 o 10:34, Superata napisał:

Wiem, że czekacie długo, ale kompletnie nie mam na to wpływu.

Jakiś problem z dokumentacja po stronie ibasso - ogólnie trudny z nimi kontakt. Nasze urzędy wymagają teraz jakiś dodatkowych zezwoleń czy coś aby wprowadzić towar do obrotu w pl. Ibasso tych dokumentów czy zezwoleń jeszcze nie ma. Naciskamy ich ale jakiś konkret dopiero przyszły tydzień. 

Minął tydzień. Masz jakiś konkret?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalej nic nie mam. Możecie mnie spalić na stosie, najlepiej piszcie do sklepu wawa lub online może wreszcie ktoś to ruszy i podejmie temat. Mi już brakuje cierpliwości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może zamiast stosu "krwawy orzeł" albo "kolumbijski krawat"? :D

A tak serio, to ja akurat rozumiem biurokrację, opóźnienia itd., ale wygląda to trochę tak, jakby od ostatnich już ponad trzech miesięcy zupełnie nic nie ruszyło w temacie realizacji tego preorderu. Szkoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwna sprawa.  Ale okazało się, że Nasze maile nie dochodziły. Z tego powodu był problem z kontaktem z producentem.

Sprzęt mają wysłać do Nas po ichniejszym nowym roku czyi po 23.02 czyli jeszcze w lutym powinny być.

Strasznie się to przedłużyło więc jeśli ktoś chce zrezygnować to prosimy o informację na kontakt@mp3store.pl . Zwrócimy pieniądze + jeszcze zaoferujemy jakąś rekompensatę.

Dla tych, którzy nie zrezygnują, również przygotujemy coś miłego.

MP3Team

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajnie, nareszcie ale co w myślach zrobiliśmy gościowi z iBasso to lepiej żeby nie wiedział. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta