Recommended Posts

Często pytaliście mnie o ten model przystawki do Ibasso AMP200, wreszcie mam dla was konkretne informacje. 

Nie znam szczegółów realizacji zamówienia, ale uzupełnię to dziś. Znam ceny.

Cena sklepowa : 999 PLN

Promocja dla użytkowników forum: 750 PLN

Jak zwykle na razie lista, gdy produkt wejdzie na sklep online podam linki do zamówień. 

1.jpg2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3.osaosa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Człowiek na jeden dzień odpuści sobie forum a tu od razu promocja na którą czekam od ponad miesiąca...

1. saudio

2. mykupyku

3. osaosa

4. konrad_a

5. Dariusz01

6. Thar

PS: Mam nadzieję, że nie okaże się, że faktycznie jest tylko 5 sztuk na pierwszy rzut  :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do końca tygodnia proszę o wpłacanie pieniędzy. 

Dane do przelewu za zakupy w MP3Store:
Bank BZWBK - numer konta: 51 1090 1870 0000 0001 0250 8990
MP3store, 01-184 Warszawa, ul. Działdowska 12
Podajemy nick z forum oraz za co np:
saudio: Ibasso AMP3 promocja

Uwaga jeśli wysyłka do kwoty należy dodać koszt 10 PLN

ps. w tej chwili brak opisu coś nie tak z synchronizacją strony, ale zamawiać można

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W międzyczasie producent wypuścił kolejny pordukt - AMP4 ( w tej cenie co AMP3). Skoro się jeszce nie ogarnął producent z dostawą AMP3, to może można zamienić zamówienie  na AMP4 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak to dobre pytanie, skoro nie ma AMP3.

A z tymi wpłatami to chyba nie na wszystkie, bo po co wpłacałem i jak długo trzeba czekać?

Nie było informacji ze wszyscy musza wpłacić.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 3.11.2017 o 18:29, Dariusz01 napisał:

W międzyczasie producent wypuścił kolejny pordukt - AMP4 ( w tej cenie co AMP3). Skoro się jeszce nie ogarnął producent z dostawą AMP3, to może można zamienić zamówienie  na AMP4 ?

Myślę, że nie bedzie problemu.  Jeśli ktoś chce to wtedy proszę o info.

Czekamy na informacje od producenta czy jest jakas roznica.

Poza tym to chyba jedyna roznica jest w rodzaju wyjscia sluchawowego. Chyba ze sie myle ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, MP3store napisał:

Myślę, że nie bedzie problemu.  Jeśli ktoś chce to wtedy proszę o info.

Czekamy na informacje od producenta czy jest jakas roznica.

Poza tym to chyba jedyna roznica jest w rodzaju wyjscia sluchawowego. Chyba ze sie myle ? 

Różnica to wyjście słuchawkowe (2,5 vs 4,4) i brak wyjścia liniowego w AMP4. Cena na stronie producenta taka sama. Wtyczki 2,5mm i to jeszcze w wersji zbalansowanej, to jest karkołomny trochę pomysł, a nowy standard 4,4 mm wydaje się bardzo rozsądny mechanicznie. Jeśli można wybrać - to ja wybieram AMP4 , ale tylko jeśli to nie skomplikuje logistyki dostawy, zważywszy na niecierpliwe już oczekiwanie wszystkich chętnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Got AMP4 on a burn in now for the last 2 days, will continue throughout the weekend. Should have first impressions soon, but now with about 40+ hours of burn in I hear AMP4 to have a warmer/smoother tonality and a fuller body sound in comparison to AMP3. Both have the same soundstage expansion, and very similar technical aspects of tuning (layering, separation, transparency). But tonality of AMP4 is smoother, body is fuller, and coincidentally it sounds closer to WM1Z ;)"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Dariusz01 napisał:

Różnica to wyjście słuchawkowe (2,5 vs 4,4) i brak wyjścia liniowego w AMP4. Cena na stronie producenta taka sama. Wtyczki 2,5mm i to jeszcze w wersji zbalansowanej, to jest karkołomny trochę pomysł, a nowy standard 4,4 mm wydaje się bardzo rozsądny mechanicznie. Jeśli można wybrać - to ja wybieram AMP4 , ale tylko jeśli to nie skomplikuje logistyki dostawy, zważywszy na niecierpliwe już oczekiwanie wszystkich chętnych.

Sprawdziłem jednak dostępność wtyczek 4,4 i poza Chinami i może ekstremalnie drogim Furutechem jest to jeszcze słobo rozwinięta oferta.

Także przepraszam za zamieszanie - wracam skruszony do AMP3. Prosze traktować moje fanaberie jako nieaktualne. A i wyście liniowe się przyda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Dariusz01 napisał:

Sprawdziłem jednak dostępność wtyczek 4,4 i poza Chinami i może ekstremalnie drogim Furutechem jest to jeszcze słobo rozwinięta oferta.

Także przepraszam za zamieszanie - wracam skruszony do AMP3. Prosze traktować moje fanaberie jako nieaktualne. A i wyście liniowe się przyda.

@Jimmi Dragon ma te wtyki i zrobi Ci każdy kabel, jaki sobie wymyślisz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś informacje na temat odbioru, już prawie dwa tygodnie i zero informacji! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się. W momencie zamówienia, a zrobiłem to już 26.10 opis po prostu gwarantował dostawę w terminie od 1 do 10 dni. Widzę, że w zasadzie to my klienci takiego produktu jesteśmy trochę na straconej pozycji.  Istnieją jednak pewne obiektywne reguły współżycia, które pomagają - np. dobry obyczaj odpowiadania na pytania i udzielania informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie w temacie była mowa o realizacji 1-10 dni? Pytanie do usera mp3store co się dzieje z zamówieniem. Jest dwa tygodnie po zakończeniu wpłat. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Superata napisał:

Gdzie w temacie była mowa o realizacji 1-10 dni? Pytanie do usera mp3store co się dzieje z zamówieniem. Jest dwa tygodnie po zakończeniu wpłat. 

"Temat' realizujemy przez zamówienie w sklepie internetowym. Integralną częścią opisu produktu w tym sklepie jest : 'przewidywany termin realizacji 1-10 dni" i taki był w dniu 26.10. kiedy dokonałem zamówienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

e tam... "1-10" dni w nomenklaturze mp3s znaczy: będą jak będą...

a zielony znaczek znaczy: zamówiliśmy, to będą jak będą

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1-10 dni odnosi się do pełnej ceny

Dogadaliśmy się, zamówiliśmy, zapłaciliśmy i spokojnie czekaliśmy na realizacje.  Jedno pismo bez odpowiedzi, drugie też - po kolejnym "zrealizujemy zamówienie tak szybko jak się da". 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta