Recommended Posts

Nieśmiało dopisuję się do fanklubu. Dotarły do mnie MF100 z brytyjskiego Ebaya. Ze zniżkami wyszło 160zł plus wysyłka. 

Pierwsze wrażenia? Bas 10/10. Góra jest, mogłaby być lepsza i więcej. Średnica z drivem, więcej powiem po dłuższych odsłuchach. Ergonomia 3/10, no z okularami tragedia nawet jak zastosuję wszelkie triki. Ale chcę jeszcze spróbować welury.

Ogólnie to gra baaardzo dobrze w tej cenie i wyższej. Jestem ciekaw pojedynku z Listenami i MSR7, aczkolwiek żadne z nich podejrzewam nie powalczą basem, tak świetny, detaliczny i szybki jest. W sumie jakby tak górze dodać rozdzielczości, to już teraz byłbym zachwycony. Ale jest tam lekkie "ziarno", mam nadzieję że po wygrzaniu będzie lepiej. Oczywiście wygrzaniu mózgu :)

Próbował ktoś lepszy kabel do nich?

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj w klubie :) właścicieli najporzadniejszych słuchawek :)

Zaraz wielki hejt będzie :)

Kwestia z czym sparujesz, z moimi DAPami góra jest bardzo ładna. Musisz trochę je wygrzać ziarno zniknie. Pady wg tylko skórzane. A po pewnym czasie zmiekną na tyle że nie będziesz ich czuł. Też noszę okulary a potrafię parę godzin wytrzymać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słucham z Xduoo X3 który problemu z górą nie ma. Ale posłucham w sklepie na czymś lepszym.

Przyznam że detalicznie bardzo dobrze sobie radzą. Słabych realizacji nie da się słuchać, nie umieją "kłamać".

Na razie poprawiłbym górę oraz dodał niższej średnicy (ale zauważyłem że mam taki zarzut do wszystkich dynamików prócz senników hd5x5 i HD600).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również witaj :-)

Co do komfortu, tak jak Jaro54 napisał, trzeba poczekać aż pady namiękną. Też noszę okulary i zauważyłem że po pewnym czasie już nie cisną. A jeszcze jak znajdziesz sposób na ułożenie, to będzie bajka 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MF 100 zamknięte

MF 200 półotwarte

Zgadza się?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MF 100 zamknięte
MF 200 półotwarte

Zgadza się?
Tak.
Mf100 brzmienie bliżej Grado niż Sennków. Średnica i góra przypominają mi znane mi Grado (niższe modele). Tylko bas podobny jak T70 na skórkach HM5.
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta