Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Musical Fidelity


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Mam MF-200b kupione swego czasu na ibodzie. Przyszły z przejściówką i potwierdzam, że kanały mają zamienione - winna jest przejściówka.
Zapewne można dorobić przejściówkę jack LR na jack RL ale to kolejne kilka cm przewodu, można też programowo zamienić kanały, można też zamienić same przewody w przejściówce.
Mnie się nie chciało, zakładam słuchawki na głowę odwrotnie. Grają wybornie ale cisną w uszy niemiłosiernie. Nie do długich odsłuchów, chyba że ktoś ma małą głowę.

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć mam pytanko odnośnie autentyczności słuchawek. Użytkownik forum znalazł na niemieckim amazonie MF-100 za 42 euro nowe, czy to nie są przypadkiem fejki? Nie jestem w temacie słuchawek więc się nie znam, ale patrząc się na ceny są dosyć mocno zróżnicowane..

Edytowane przez Lajonel_06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanko odnośnie autentyczności słuchawek. Użytkownik forum znalazł na niemieckim amazonie MF-100 za 42 euro nowe, czy to nie są przypadkiem fejki?
Nie, to są oryginały. Sam mam z Amazona za tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rgomez napisał:
2 minuty temu, Lajonel_06 napisał:
Cześć mam pytanko odnośnie autentyczności słuchawek. Użytkownik forum znalazł na niemieckim amazonie MF-100 za 42 euro nowe, czy to nie są przypadkiem fejki?

Nie, to są oryginały. Sam mam z Amazona za tyle.

To są z tego sklepu BrandFox czy jakoś tak? Żebyśmy się dobrze zrozumieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są z tego sklepu BrandFox czy jakoś tak? Żebyśmy się dobrze zrozumieli
Nie kumam. Moje zostały zakupione na Amazonie niemieckim ale szły z Anglii. Czyli wysłane z Anglii do Niemiec (Amazon) i do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lajonel_06 napisał:

To są z tego sklepu BrandFox czy jakoś tak? Żebyśmy się dobrze zrozumieli :D

Tak to ten sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MF-200b kupione swego czasu na ibodzie. Przyszły z przejściówką i potwierdzam, że kanały mają zamienione - winna jest przejściówka.
Zapewne można dorobić przejściówkę jack LR na jack RL ale to kolejne kilka cm przewodu, można też programowo zamienić kanały, można też zamienić same przewody w przejściówce.
Mnie się nie chciało, zakładam słuchawki na głowę odwrotnie. Grają wybornie ale cisną w uszy niemiłosiernie. Nie do długich odsłuchów, chyba że ktoś ma małą głowę.
Wystarczyło się upomnieć na iboodzie, bo dosyłali drugą prawidłową przejściówkę za free.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dłuższych perypetiach z kurierem w końcu przyszły mi MF-100. Ogólnie źle nie jest ale chyba spodziewałem się czegoś lepszego (albo z moim słuchem jest coś nie tak haha), wydaje mi się, że te słuchawki mają troszkę za dużo tych tonów wysokich, ale może zmieni sie to z czasem jak ten klej i membrany się trochę wygrzeją aczkolwiek mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj daj im pograć ze 40-50 godzin. Wysokie będą jak zresztą wszystkie pasma. Kwestia plików i sprzętu. Dasz więcej mocy i dobre pliki to ci się odwdzięczą bananem na twojej gębie. Mam je 2,5 roku i nadal banan jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci w nim nie pasuje? Po 2,5 roku używania nie naszla mnie ochota wymiany kabla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że zaraz się urwie, tak samo te kabelki które przechodzą z pałąka do muszli trochę mnie martwią. Ogólnie to słuchawki wydają się strasznie delikatne
Tylko tak wyglądają. Wiele razy przez przypadek szarpałem za ten kabel i nic się nie stało. Pisząc szarpałem mam na myśli naprawdę porządne szarpnięcia. Są wytrzymałe. Prędzej pady, te skórkowe, siądą. Dźwięk też się uspokoi z czasem.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają moje po 2,5 roku intensywnego użytkowania 

 

IMG_20180730_191021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Caution napisał:

O ile Cię wyniosła ta inwestycja, dużo roboty?

 

 

Koszt to chyba ok 35 złotych. Kabelek to Canare Star Quad L-4E5C, plus oplot i wtyczka Neutric. Kupowane u BigMaras na allegro. Zeszło na to jakieś 30min. W nocy w pracy mi się nudziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to chyba ok 35 złotych. Kabelek to Canare Star Quad L-4E5C, plus oplot i wtyczka Neutric. Kupowane u BigMaras na allegro. Zeszło na to jakieś 30min. W nocy w pracy mi się nudziło
A coś poprawiło/zepsuło w dźwięku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rgomez napisał:
50 minut temu, ten napisał:
Koszt to chyba ok 35 złotych. Kabelek to Canare Star Quad L-4E5C, plus oplot i wtyczka Neutric. Kupowane u BigMaras na allegro. Zeszło na to jakieś 30min. W nocy w pracy mi się nudziło emoji6.png

A coś poprawiło/zepsuło w dźwięku?

 

Jak dla mnie to wzrosła przestrzenność.

Hmm, a jakieś istotne zmiany mógłby odczuć ktoś kto je ma dłużej. Za krótko je miałem przed zmianą kabla.

Uprzedzając pytanie, to napędzam je z X5-III i czasami z iPoda 5.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mocnym tylko bardzo mocnym. Mam 2,5 roku i zero problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności