Skocz do zawartości

Fanklub Musical Fidelity


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Spawn napisał:

Tak, tylko że mam wsadzone lampy które kosztowały mnie więcej niż sam wzmacniacz ;)

Z tego co pamiętam, to bardzo okazyjnie ten wzmacniacz zakupiłeś ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś, kto popróbował MF 200 skusi się na MF100 cena też atrakcyjna i MF 100 jako mobile lepiej sprawdzą się od MF200 bo zamknięte, a granie podobne.. Ja czekam na MF200 ale wersję zwykła. Chyba w piątek wyląduje u mnie jak potomstwo nie nawali :) 

 

1 minutę temu, Perul napisał:

Z tego co pamiętam, to bardzo okazyjnie ten wzmacniacz zakupiłeś ;) .

Dlatego lampy kosztowały więcej niż wzmacniacz :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że tobie pasuje :)

 

 

Może zainteresuje kogoś z posiadaczy MF200B taki V90 BHA za 99 funtów. Bez przejściówek i z dobrodziejstwami balansu :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wilku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja już założyłem welury, dla mnie lepiej, aczkolwiek jeszcze wrócę do skóry,aby byc tego pewnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja MF100 na welurach słuchałem tylko godzinę i wróciłem do skórzanych. Nie pasuję mi granie na welurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ma X5 III i MF 100 to mój ulubiony zestaw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w kwestii dźwięku czy komfortu? Muszę spróbować te welurki. Na razie to w połączeniu z X5III mam Nirvanę normalnie...
W kwestii dźwięku, z komfortem jak kto woli. Ja na przykład lubiłem to uczucie kiedy skóra dotyka inne uszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie grają na skórkach, zaraz testuje welury... ale kabel to tragedia, pójdą gniazda... chyba SMC wejdą...

W tej cenie mega zakup.

 

---

 

Na welurach jeszcze lepiej, mam duży łep i mi również wielkość pałąka starcza na styk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauważyłem ten temat choć @Jaro54 wspominał, a ja nie pokojarzyłem :wub:
Posty odnośnie MF-200 (z którymi się tu wpisuję) porozrzucane po kilku wątkach "Musical Fidelity MF-200", "iBood" to i niech będzie w "Fanklub Musical Fidelity".
Odnośnie etui - fajne, tanie i też zamówię - dzięki za namiary :)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwa pytankoa dla byłych i obecnych posiadaczy. Czy MF-200B z adapterem na 3,5mm brzmi tak samo jak MF-200? Jak duże są różnice między MF-100 i MF-200 oprócz tego, że jedne są zamknięte, a drugie otwarte? Słuchawki niezbyt popularne i ciężko coś doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF100 są genialne, a MF200 są rozwinięciem MF100. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sn4ke napisał:

A ja mam dwa pytankoa dla byłych i obecnych posiadaczy. Czy MF-200B z adapterem na 3,5mm brzmi tak samo jak MF-200? 

Nie. MF-200 zabrzmią lepiej na naprawdę dobrym sprzęcie niż MF-200B z przejściówka z ibood :wacko:. Kabel i jack 3.5 w przejściówce to najtańsze badziewie, wtyk XLR mini wygląda na dobry.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MF200B z V-90 BHA zagrają lepiej niz MF200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi napisać w jaki sposób uzyskać w MF-100 jakiekolwiek tłumienie? 

Ani skórzane ani welurowe pady nie wygłuszają. W tramwaju nie słyszę muzyki a nie mam zamiaru więcej pogłaśniać bo wysokie tony chcą mi pociąć uszy.

Jeśli chodzi o moją słyszalność najwyższych rejestrów to uznałbym ją raczej jako "bardzo słabą", jeśli zasilacz komputerowy albo jakikolwiek inny piszczy to w otoczeniu znajomych w podobnym wieku (34l) to jestem jedyny, który tego nie słyszy. 

Już rozmawiałem przez PW z Jaro54 odnośnie wysokich tonów, niestety po ok 50h grania za wiele się nie zmieniło. 

Może ktoś jest z Krakowa i zechciałby sprawdzić czy z nimi faktycznie jest wszystko OK? 

 

Obrazek przedstawia poziom głośności maksymalny akceptowalny jaki używam.

Urządzenie to iP SE.

 

20171015_132756000_iOS.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zrobiłem, w sumie jeszcze nie dokończone - zabrakło mi jednej koszulki (wtyk XLR). Wtyka XLR Mini z odzysku, jack 3,5 Rean/Neutrik - mały (pod Pionka), kabelek - Canare Starquad l-4e6s. Każdy kabel w osobnym oplocie, ale nie polecam takiego rozwiązania. Wtyczki są małe i w obu trzeba rozwiercać obudowy. O wiele prościej i dużo szybciej zrobić w jednym oplocie.

 

2f5c740a8786a60e.jpg

Edytowane przez Bialy_Wilk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności