Skocz do zawartości

Mojo + AK70 - etui specjalnie dla tej pary i dla KANN


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mojo + Astell AK70  - brzmi bardzo ciekawie już samo zestawienie tych dwóch nazw. W rzeczywistości brzmi jeszcze lepiej, a wygląda razem bajecznie.

Wykonanie etui do takiej kanapki jest... rewelacyjne. 

 

Cena za case to 549 PLN

IMG_9345.JPGIMG_9346.JPGIMG_9347.JPGIMG_9348.JPGIMG_9350.JPGIMG_9351.JPGIMG_9352.JPGIMG_9349.JPG

 

Wygląda super, ale bez mega akcji promocyjnej z super rabatami na zestaw Mojo+AK70+case raczej nie wróżę popularności takiego zestawu - a szkoda bo jest czego posłuchać.

 

Przy okazji jest już case/etui na Astell&Kern Kann

Stylistycznie bardzo podobnie. Wykonanie super. Materiały super.

 

Cena: 359 PLN

 

IMG_9353.JPGIMG_9354.JPGIMG_9355.JPGIMG_9356.JPGIMG_9357.JPG


 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Mojo w takiej kanapce nie zabije playera gorącem? Miałem go krótko, ale pamiętam, że grzał się ochoczo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to rozwiązali, bo Mojo lubi się grzać, a nie dość, że siedzi w grubej skórce to jeszcze na plecach ma AK70, które pewnie też się grzeje. Na pewno nie da się grać z Mojo jednocześnie go ładując w takim combo, bo będzie się wyłączał.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A etui AK3xx/AK380 AMP ? Bo to obecnie sprzedawane w MP3Store i na ebay jest średnie.. Te z fotografii to inna firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dignis robi etui dla AK380+AK380AMP i sprzedaje je za 210$. Jest ładniejsze od tego, który macie w ofercie, a przy tym ma wentylowany tył - co jest ważne. Tylko ta cena. Może byście sprawdzili czy jakiejś promocji się nie da wyskrobać?

 

Trzeba poszukać:

http://dignisdesign.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
19 godzin temu, westberg napisał:

Dignis robi etui dla AK380+AK380AMP i sprzedaje je za 210$. Jest ładniejsze od tego, który macie w ofercie, a przy tym ma wentylowany tył - co jest ważne. Tylko ta cena. Może byście sprawdzili czy jakiejś promocji się nie da wyskrobać?

 

Trzeba poszukać:

http://dignisdesign.com

 

Cena u nas - 700 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, westberg napisał:

 

Dzięki za dobre chęci, ale jeszcze sprawę przemyślę. 

Ja raczej tej ceny nie strawię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówcie sobie customa za połowe ceny dignisa https://www.etsy.com/shop/VALENTINUM?ref=l2-shopheader-name 
Miałem i niestety dla mnie był za duży. Już ma nowego właściciela, a do mnie jedzie Miter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojaczek nie otwiera się. Tu akurat spoko. Natomiast trochę z otwieraniem menu w komplecie AK300/380 jest kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z dziurami na rogach i stojaczkiem który będzie się pewnie otwierał przy wkładaniu/wyciąganiu z kieszeni?
Miałem taki do DX200 i byłem zadowolony. Stojaczek się sam nie otwierał.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia o futerale - dedykowanym - do AK Kanna:

 

- bardzo ładnie się prezentuje - czarny kolor,

- jest b. drogi (trzeba się zastanowić czy to jest nam potrzebne czy nie do szczęścia),

- poprawia uchwyt zdecydowanie, co raczej normalne w tej sytuacji,

- jest cienki, więc słabo amortyzować będzie ew. upadek Kanna,

- łatwiejsza obsługa przycisków sterowania u dołu, dobrze zaplanowane wycięcia, aczkolwiek mogły wyzłobienia na przyciski sterowania i oznaczenia na nich być bardziej widoczne - kwestia bardziej gustu może,

- folijki z zestawu z futerału na dół i górę nie warto naklejać, bo są b. matowe, więc znikają oznaczenia i napisy, a do tego trzeba wycinać jeszcze (nie wiedzieć po co nie dali z wyciętymi) otwory na poszczególne wejścia. Znaczy wystarczy je podważyć, co nie jest jednak proste, a kłopotliwe, a dodatkowo trzeba uważać by te podważone wtedy kółka na otwory nie nakleiły się z drugiej strony, bo się potem już nie odklei,

- gustowne choć zwyczajne pudełko - za tę cenę mogli dać coś jeszcze gustowniejszego,

- czarna tabliczka z tyłu dodaje kunsztu całości,

- skóra wydaje mi się jest dosyć miękka z tyłu np., co jest minusem, bo obawiam się, że mogą na niej łatwo powstawać ślady użytkowania,

- wnętrze pokryte jest bodajże skórą zamszową (?),

- przy wkładaniu DAP-a należy uważać na krawędź futerału, nie zawadzać, by się nie odkształcił, ale pomaga chwila wprawy :) . Więcej luzu może nie mogli dać, w każdym razie trzeba uważać, by krawędź futerału się tam nie odkształcała nam przy zakładaniu..

 

Reszta wrażeń może za jakiś czas :) . Zawsze cechy użytkowe wychodzą po jakimś czasie, więc ciężko wszystko oszacować, zwł. w chwili zakupu.

 

Podsumowując jeszcze nie wiem czy uznam ten zakup za dobry czy za zbyt pochopny.. Dobrze, że taki futerał powstał, bo powinien wyjść równo z DAP-em, a nie po paru miesiącach..

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Uważajcie na blaszkę z tyłu w dedykowanym futerale do AK KANN-a - zawczasu polecam przykleić ją dobrym klejem błyskawicznym, bo firmowo podklejona jest b. słabo.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A istnieje jakaś alternatywa dla etui Dignisa i tego czegoś z rozkładaną podstawką na ebayu? Bo się tak właśnie zastanawiam, w co KANNa zapakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności