Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wygodne tłumiące słuchawki do 1000zł


andrewm

Pytanie

Witam, planuję wymienić swoje stare grado sr60e na nowe słuchawki. Głównie dlatego, że poza wieczorami w pokoju nie mam kiedy ich używać ze względu na brak jakiegokolwiek tłumienia. 

Od nowych oczekuję:

-muszą być wygodne

-w miarę niewielkie, tak, żebym mógł z nich swobodnie korzystać na mieście 

-muszą mnie satysfakcjonować pod względem dźwięku - wyrównane pasmo bez podbitych jakichkolwiek częstotliwości. Grado było bardzo w porządku. Coś do lekkiego rocka, funky, muzyki klasycznej

-aktywne tłumienie byłoby świetne, chociaż nie jest konieczne

-mogą być używane 

-będą współpracować ze słabymi źródłami - smartphone/laptop

Ogólnie najwyższy model Bose quietcomfort byłby w porządku, spełnia wszystkie kryteria. Problem w tym, że gdy porównuję go ze swoimi grado to czuję niedosyt pod względem dźwięku ?

Zarzucie parę modeli? Czy aktywne wygłuszanie bose jest jakoś lepsze od aktywnego wygłuszania innych firm? 

Edytowane przez andrewm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musical Fidelity MF100 mogą ci spasować. Na amazon.de niecałe 40 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Focal Listen wypisz wymaluj. Nie mają aktywnego tłumienia, ale nie jest im potrzebne. Miałem dwa razy i polecam. Trzeba przymierzyć bo nie każdemu może odpowiadać ergonomia. Sporo recenzji w sieci, a na forum ponad 100 str zachwytów i nie zachwytów.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety Listen nie są wzorem ergonomii. Ja bym celował w B&O H6v2, jeśli nie potrzebujesz bardzo mocnego tłumienia.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bluedio Turbine T3+ bardzo fajnie tłumią, do tego są zarówno bezprzewodowe jak i przewodowe.

Co do samego brzmienia, to bez modów się nie obejdzie, chyba, że jesteś wielbicielem dudniącego basu.

Co do wygody, to jak dla mnie jest OK, ale ja dobrze toleruję nauszne słuchawki.

Tutaj recka http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bluedio-turbine-t3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, Perul napisał:

Bluedio Turbine T3+ bardzo fajnie tłumią, do tego są zarówno bezprzewodowe jak i przewodowe.

Co do samego brzmienia, to bez modów się nie obejdzie, chyba, że jesteś wielbicielem dudniącego basu.

Co do wygody, to jak dla mnie jest OK, ale ja dobrze toleruję nauszne słuchawki.

Tutaj recka http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bluedio-turbine-t3/

Podobnież sporo lepsze są T4 bo usunięto sporo minusów i maja ANC. Tutaj recenzja z audiofanatyk.pl. Na ali niewiele droższe od T3+ a w Polsce 299 pln

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

B&O H6v2 wydają się bardzo w porządku, ale nie jestem w stanie zrezygnować z tłumienia. Chciałbym komfortowo słuchać muzyki w pociągu bez niszczenia słuchu
Dudniący bas też odpada, musi być wyrównane pasmo i ładne brzmienie, nie chcę zejść niżej niż moje grado pod względem brzmienia
Wiem, że jestem dość wybredny, ale w tej cenie chciałbym mieć już coś co będzie idealnie pasować

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 30.09.2017 o 22:00, Jaro54 napisał:

Musical Fidelity MF100 mogą ci spasować. Na amazon.de niecałe 40 euro

Czemu jest taka różnica cenowa w Polsce i za granicą ? 45 euro widzę, czyli koło 200zł, a w Polsce aż 600zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czemu KZ ZS6 w Chinach kosztują 36-50 $ a w Polsce 345 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności