Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki Dobry bas do 750 zł


Kamikaze03071

Pytanie

Witam chciał bym się przerzucić z słuchawek Gamingowych na normalne do słuchania muzyki Teraz posiadam Razer Kraken Pro

 

 

-Wymagania(Bass Dobry, Zamknięte,Do 750 zł)

 

-Słuchawki do Muzyki Typu electro,DubStep,House,Gry-Fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pytanie grają Głośno i jak wygląda to z basem :D z góry dzięki za odpowiedz 

i czy bez problemu odpalę z poziomu pc czy wymagane dokupienie Wzmacniacza słuchawek i czy jest to warte swej ceny :D (Wzmacniacz)

I jak tak czy dał byś rade mi jakiś polecić ja w tym świeży jestem :/

Edytowane przez Kamikaze03071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dlatego polecam 32-omową wersję - powinno z laptopa pójść.
Mocno zaakcentowane skrajne pasma - bas i góra. Nie porównam sceny i przestrzeni, bo ja mam wersję otwartą. Aczkolwiek czytam, że też jest nieźle - w grach pozycjonowanie będzie przyzwoite.
"Głośne granie" to zależy też od ucha :)
Ja mam DT990 (otwarte) 250-mowe i przy górnych granicach możliwości laptopa jest ok, zamknięte nie będą musiały być tak piłowane, bo izolują hałas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bassu :) jak na lekarstwo. Nie tędy droga.

 

https://www.ceneo.pl/6114890

 

Tych sobie posłuchaj gdzieś. Wspaniały subbas. To co podałeś zagrają świetnie. Schodzą niiiisko, aż sie głowa trzęsie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobry bas to Klipsch Reference On-ear. Konkretny ale bardzo dobrze kontrolowany. I ze 350 PLN w kieszeni zostanie Ci. A jak to za mało to (teraz trochę prywaty :) ) w komisie forumowym mam Ferrari Scuderia P200. Bas przez wielkie B, duży przetwornik 50 mm nauszne z wypinanymi kablami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak zamknięte i basowe to wiadomo DT150...do 750zł nie mają konkurencji właściwie, wygląd może przerazić ale nie ocenia się książki po okładce...he,he.

Tylko że już warto mieć do nich wzmacniacz lepszy, sam laptop nie da rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli ma być tanio i basowo to Ultrasone HFI580, kupisz za 500zł na allegro, absolutnie bezkonkurencyjne z 2 powodów:

1. 32Ohm i 102dB skuteczności, zagrają bardzo głośno z byle czego także odpada dokupywanie wzmacniacza, bajecznie łatwe w napędzeniu

2. Basu bardzo dużo, bardzo szybkiego i z mocnym impaktem, zero zamulenia (ale nie spodziewaj się takiej ilości jak np w zamulonych Sony XB950 itd)

Ponadto pasują do nich pady supersoft od HM5 a to bardzo duży plus, poza basem dużo góry, tak samo agresywnej jak bas, w ogóle to najagresywniejsze słuchawki jakie znam stworzone do walenia po uszach, alternatywą dla nich są ATH M50x

 

Jeśli rozważyłbyś dokupienie jakiegoś mocniejszego źródła niż integra na płycie głównej, nawet używane fiio e10K to beyerdynamic DT770 80 lub 32ohm (80ohm dłuższy kabel i welury i więcej basu). Dla mnie DT770 32Ohm (pozostałych wersji nie słuchałem) grają lepiej niż ultrasone HFI580 czy nawet pro900 czyli dobrze znanych basowych potworów które posiadam. DT770 mają genialny subbas, ogóle też są agresywne ale znacznie przyjemniejsze brzmienie od HFI580. Wykonanie dt770 to klasa sama w sobie, pancerne słuchawki na lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności