Recommended Posts

Panowie, jaka szpachla do zamaskowania takiego straŚnego babola (lustrzane odbicie przy zaznaczaniu otworu na przewód w prawej słuchawce) ?

IMG_20170927_203321.thumb.jpg.3db2c9ec626c5d575c69edc56e6c1748.jpg

Zachciało mi się być bohaterem w swoim audio :P 

Zamiast oddać K701 w ręce profesjonalisty [ głupi ja ; ) - a być może to ja miałbym bekę z profesjonalnego babola) ] pierd*liłem się ze zbalansowaniem do rana : /

Nooo, nie czuję się jak bohater.

Pociesza ino to, że słuchawkom służy zbalansowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

olej to, jeszcze jeden post i będziesz mógł ten unfall wystawić w komisie haha :D

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szpachla trzyma się wszystkiego :D kup samochodową, w zestawie jest utwardzacz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, bakus1233 napisał:

Szpachla trzyma się wszystkiego :D kup samochodową, w zestawie jest utwardzacz. 

No i OKi. 

Jutro kolega z serwisu motocyklowego podrzuci mi sprawdzoną szpachlę do plastiku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szpachla samochodowa, papier ścierny, lakier w spreju i trochę pasty do polerowania i będą jak nowe nie śmigane :)

*pamiętaj żeby odtłuścić przed szpachlowaniem ewentualnym malowaniem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Robsonek napisał:

olej to, jeszcze jeden post i będziesz mógł ten unfall wystawić w komisie haha :D

Zbyt je lubię. 

2 minuty temu, PanWojtek napisał:

Szpachla samochodowa, papier ścierny, lakier w spreju i trochę pasty do polerowania i będą jak nowe nie śmigane :)

*pamiętaj żeby odtłuścić przed szpachlowaniem ewentualnym malowaniem

Dzięki. Zastosuję się :)

Jaka gradacja papieru do białego plastiku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podejrzewam że od kolegi wydębisz trochę papieru i wytłumaczy mniej więcej jak się z nim obchodzić ;) nie używał bym grubszego niż 180 do wstępnego szlifu, żeby nie porysować za mocno, ale możesz od razu 400, tylko trzeba się bardziej pomęczyć jak kiepsko szpachlujesz(możesz nakładać kilka razy żaby mniej szlifować), na koniec 800 albo 1000 i pastą polerską na błysk, albo lakier i pastą na błysk.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
51 minut temu, PanWojtek napisał:

Podejrzewam że od kolegi wydębisz trochę papieru i wytłumaczy mniej więcej jak się z nim obchodzić ;) nie używał bym grubszego niż 180 do wstępnego szlifu, żeby nie porysować za mocno, ale możesz od razu 400, tylko trzeba się bardziej pomęczyć jak kiepsko szpachlujesz(możesz nakładać kilka razy żaby mniej szlifować), na koniec 800 albo 1000 i pastą polerską na błysk, albo lakier i pastą na błysk.

I to jest męska odpowiedź, a nie zabawa w zgadywanie (jak w temacie gniazd mini/micro jack) !

Pozdrawiam : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

IMG_20171012_171523.thumb.jpg.8aa22147d8ae65c9b63f0cbd7b26a24f.jpg

Poprawione. Przygotowane pod szpachlę do plastiku. STOP (biała szpachla okazała się szara jak piz*dziernik). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta