Recommended Posts

Fatalny zasięg? 3 metry przez ścianę z żelbetu łapie. Nie powiedziałbym, że to źle. To jest adapter do słuchawek a nie repeater audio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie również nie ma najmniejszych problemów z zasięgiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 9.01.2018 o 14:16, Chamelleon napisał:

Fatalny zasięg? 3 metry przez ścianę z żelbetu łapie. Nie powiedziałbym, że to źle. To jest adapter do słuchawek a nie repeater audio.

Oczywiście, że jest to adapter do słuchawek. Niemniej podłączasz sobie to do laptopa, chcesz wstać po kawę - idziesz w pół drogi po mieszkaniu do kuchni i już zasięg zerwany. To dongiel BT a nie trzy metrowy sznurek.  Dla przykładu niedrogie słuchawki BT od JBL 12m dalej na drugim końcu mieszkania grają czysto i nawet chowając słuchawki za ciałem w linii sygnału zasięg się nie zrywa. O tym piszę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to nie sprawdzałem na większe dystanse ale w mieszkaniu o powierzchni niecałych 50m2 w bloku z wielkiej płyty nie zauważyłem zrywek a pomiędzy salonem i kibelkiem mam nośną i też nie zrywa. Może po prostu Twój ma jakiś problem albo nie dogaduje się z donglem. W sumie to jak swego czasu stremowałem muzykę po donglu do lapka z telefonu, to fakt jak stanąłem pomiędzy lapkiem a telefonem to rwało sygnał ale jak streamuje z LG G6 do BTR1 to nic się nie dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, ALTON napisał:

Oczywiście, że jest to adapter do słuchawek. Niemniej podłączasz sobie to do laptopa, chcesz wstać po kawę - idziesz w pół drogi po mieszkaniu do kuchni i już zasięg zerwany. To dongiel BT a nie trzy metrowy sznurek.  Dla przykładu niedrogie słuchawki BT od JBL 12m dalej na drugim końcu mieszkania grają czysto i nawet chowając słuchawki za ciałem w linii sygnału zasięg się nie zrywa. O tym piszę. 

Bardzo swobodnie poruszam się po mieszkaniu, co prawda niewielkim, ale nawet za grubymi ścianami z żel-betonu jest dobrze. Wiele słuchawek BT w łazience czy kuchni zaczynało przycinać, a z BTR1 problemu nie mam.

Zrywa zasięg chwilowo czy zupełnie, tzn. urządzenia rozłączają się? Ze smartfonami jest również taki problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, maciux napisał:

Bardzo swobodnie poruszam się po mieszkaniu, co prawda niewielkim, ale nawet za grubymi ścianami z żel-betonu jest dobrze. Wiele słuchawek BT w łazience czy kuchni zaczynało przycinać, a z BTR1 problemu nie mam.

Zrywa zasięg chwilowo czy zupełnie, tzn. urządzenia rozłączają się? Ze smartfonami jest również taki problem?

Żelbetu albo żelazobetonu (jeśli jesteś z 1870 roku :D ). Przepraszam, musiałem :)

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta