Skocz do zawartości
  • 0

Następca CAL'ek czyli wybierzcie mi outdoorowe słuchawki


nico95

Pytanie

Cześć,

ostatnio stała się przykra rzecz, zgubiłem swoje 5 letnie CAL'ki zmodowane i recablowane przez Perul'a :( Prawdopodobnie ich już nie odzyskam, więc muszę kupić coś nowego.

-do wydania 400zł, używany sprzęt jak najbardziej;

-nauszne

-odtwarzacz to Iphone 6 ze Spotify, raczej sporadycznie Focusrite iTrack/Eleven Rack w domu (ale to nie priorytet, bo mam Srh-840);

-słucham ciężkich brzmień Djent (niski strój gitar+ dużo środka), hardcore, progresywny metal czasem coś ambientowego lub elektroniki, jakość tak jak pisałem Spotify :D 

-słuchawek używał będę głównie na dworze/na uczelni/w bibliotece (zamknięte/półotwarte, żeby nikogo nie wkurzać?). Do takiego słuchania preferuje raczej profil "V" :D 

W skrócie czego oczekuje? Ano tego, żeby nie były gorsze od moich CAlek, żeby konstrukcja była dość solidna (wrzucanie do plecaka, wiadomo jak jest), żeby nie były ciężkie (jak srh840), żeby lubiły się z Iphone'm (ewentualnie innym telefonem kiedyś, bo shure'y się nie lubią). Mam już swoje dwa typy, możecie się o nich wypowiedzieć:

-Audio-technika m50x (używkę dostane za ok400zł);

-JBL e55

Zdaje sobie sprawę, że m50x niszczą JBL w kwestii jakości dźwięku, ale biorąc pod uwage inne aspekty (ich mobilność, BT a coraz mniej telefonów ma jacka :() postanowiłem wziąć je pod uwagę. Z góry dzięki za porady :D  

Edytowane przez nico95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Proponuję Klipsch Reference on ear. Konkretny bas, bez zamulenia reszty, porządnie wykonane, dobre tłumienie zarówno z zewnątrz jak i na zewnątrz, jak najbardziej mobilne nówki za 399 pln. Ci co kupili za moją namową są zadowoleni i bardzo im się podoba bas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Klipsche jak mają w RMS, Top HiFi, może Media markt lub Saturn będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To skóra naciągnięta na gąbce. Bardzo wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam ATH-M50x pod SMSL M2. Słucham ciężkiego metalu i ciężkiej elektroniki - słuchawki robią swoje :) Nie są co prawda basowymi spaślakami, ale do elektroniki mi zdecydowanie to wystarcza a w metalu przynajmniej nie zamula. Na priv mogę więcej konkretów podać.

Ergonomia to kwestia indywidualna, bo tu zdania są podzielone ale dla mnie są one wystarczająco wygodne na stockowych padach (zdarzają mi się często odsłuchy po 6-7h) ;)

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności