Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test sprzętu do słuchawek. Stojak.


KaszaWspraju

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Dla własnej przyjemności oka.

   

    Specjalnie nie piszę posta w “muzyczne zakupy”, bo moim zdaniem to rękodzieło zasługuje na własny temat. Prace pana Krzysztofa pojawiły się już na forum, ale nie były szerzej opisane. Ja swój stojak na słuchawki zamówiłem na stronie www.pepiniera.pl. Kontakt przebiegł wzorowo, a wszystkie moje sugestie zostały uwzględnione w projekcie. Wybrałem model Y1, z podstawą w stylu gambit III, wyższy o 3 cm, ze wzorem na forcie i tyle, w drewnie od modelu Y1 czyli z bielonego dębu modyfikowanego i litego drewna brzozowego. Mam w domu jeden mebel właśnie z brzozy i bardzo chciałem mieć stojak z tego rodzaju drewna. Po za tym większość słuchawek jest w ciemnej kolorystyce i ładnie będzie się wszystko kontrastować. Zamówienie złożyłem w niedzielę, a już piątek produkt został wysłany. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

   

    xUVU6Og0El_P5KD4IekK6aPOZj8fn2fQxmGvNlvl

    Kqs1VGf2GvxmrQdqWpQdWFnsT9hfDV1HPvPTIj9Q

    Otrzymałem zgrabną skrzynkę która bardzo dobrze zabezpiecza przesyłkę. Możemy ją ponownie wykorzystać. Ta forma zapakowania bardzo mi się spodobała. W środku jeszcze więcej zabezpieczeń. Powiem tak, duzi gracze na rynku audio powinni się jeszcze wiele nauczyć w kwestii prezentacji i zapakowania swoich sprzętów. Tutaj pan Krzysztof dołożył wszelkich starań.   

5fEPmrKyALh-Sc2a_BCzwI2n1jBG9xXISLALKzYR       -JFfthoriqrJbZ6gZpXlYZkolO49rkCXHW0CGWpV

    Jak tylko odpakowałem stojak gęba się uśmiechnęła. Podoba mi się, że ozdoba nie jest perfekcyjna, ale jest idealna i widać pracę ludzkich rąk włożoną w rekodzieło. Tu można standardowo napisać, że zdjęcia nie oddają efektu na żywo. Jestem w pełni zadowolony z ostatecznego efektu. Temu stojakowi nie straszne są Audeze LCD4, HiFiMan HE1000, Stax’sy czy inne Sennheiser Orpheus.

       

    iLmZWf2El3W_e54J2Iguf4-sq6Pru1lcodlNxGvm

 

 

CZSN8GY2vfNmQIAR4oES9CEH-6GZCKr1dnWmfc-W

Fotki niestety z telefonu.

4ffBM619zzPYNRbCikm5mutHdvnEs4DRxrefmdRG

A ja k to gra? Ano większa scena , lepsza kontrola na basie, wysokie nie kłują, większa moc. Wokale miłe dla ucha........

 

Ps.

Nawet recenzent z kryzysem wieku średniego tylko pokiwał głową z uznaniem i zrozumieniem.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Kasza, wzór masz zastrzeżony, czy można Pana Krzysztofa prosić o sklonowanie? 

Domyślam się że takich osób jest więcej

Na początku sierpnia, wysyłałem gotowy szablon uwzględniając moje poprawki .

Więc takich szablonów jak mój i innych osób pan Krzysztof z całą pewnością kompletuje, wystarczy zadzwonić.

 

 

222222222222222222222222222222222222.jpg

111111111.jpg

Edytowane przez Frenchcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności