Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX120


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, Spawn said:

@hibi inne podejście do tematu. Jak znajdę coś co gra w tym samym stylu co alien+ i ma normalną obsługę to znajdzie się w mojej sygnaturce kupionych ;)

rozumiem, nic nie widać także alarm odwołany :) można spokojnie słuchać nie patrząc na portfel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma streamu, nie ma tematu... chyba że jest wielkości M0

 

ale jak ktoś nie potrzebuje tajdali, spotifaji itd., to sprawdzałbym dx120, bo w ostatnich DAPach iBasso pokazało, że potrafi zrobić coś co gra i nie rujnuje kieszeni

 

szkoda że nie ma wymiennych AMPów

 

dx150 z amp6 miał grać gładko choć dynamicznie i rozdzielczo - dx120 ma jeszcze nowszą kostkę akm, pewnie w ampie siedzi doświadczenie z produkcji amp7/8, zatem powinien grać z większym pazurem niż dx150/amp6, ale to takie gdybanie

 

mnie by ciekawiło porównanie dx120 do dx150/amp8

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten DX120 u Spawna będzie grał rozdzielczo, detalicznie, bez spulchniania i przybliżania wokali oraz ocieplania (coś jak pionek 100) a złamię daną sobie obietnicę i po mega nietrafionym zakupie w postaci FiiO X5-3 może w końcu znajdę coś co zagra z PM3 na miarę ich możliwości, Ciebie prosimy.... Panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adam 76 napisał:

Niech ten DX120 u Spawna będzie grał rozdzielczo, detalicznie, bez spulchniania i przybliżania wokali oraz ocieplania (coś jak pionek 100) a złamię daną sobie obietnicę i po mega nietrafionym zakupie w postaci FiiO X5-3 może w końcu znajdę coś co zagra z PM3 na miarę ich możliwości, Ciebie prosimy.... Panie.

Dziwię się, że do tej pory nie sprzedałeś tego Fiio, skoro tak ci nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adam 76 napisał:

No widzisz, bo już każdy wie, że to zamulacz, niewypał i nachalność w jednym... Lepiej zostawić dla 10 letniego synka niż oddać za 600 zł. bo więcej nikt za używkę nie da.. i słusznie! Ale koniec z tematem zamulaczy, interesuje nas dx120

Przypuszczam, że masz uszkodzony egzemplarz (serio). X53 nie gra tak, jak to opisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, userfrom napisał:

Przypuszczam, że masz uszkodzony egzemplarz (serio). X53 nie gra tak, jak to opisujesz.

Grał z tak niedobranymi słuchawkami. PM3 nie są za bardzo mobilnym sprzętem i niewiele sprzętu mobilnego bez wzmacniacza dodatkowego napędzi je dobrze. Jeśli nie dostaną baaardzo dużo prądu to są muły niesłuchalne. Dopiero po podłączeniu do "elektrowni" pokazują co potrafią :) Więc to nie wina słuchawek czy odtwarzacza tylko użytkownika, parującego tak niedopasowane sprzęta 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam 76 napisał:

Przykro mi Jaro54, że akurat Ty takie bzdury o PM3 wypisujesz ale ok., takie to już "uroki" forum (każdego). Co ciekawe z Aune E1 i FiiO X5-3 jest podobna historia... 

To nie wycieczka osobista, ale kiedyś podobały mi się PM3 i posłuchałem przed kupnem i nie żałuje. Fajnie brzmią na porządnym torze stacjonarnym, ale mobilnie ciężko je napędzić prawidłowo.  Gdyby nie to miałbym już je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2018 o 12:33, Adam 76 napisał:

No widzisz, bo już każdy wie, że to zamulacz, niewypał i nachalność w jednym... Lepiej zostawić dla 10 letniego synka niż oddać za 600 zł. bo więcej nikt za używkę nie da.. i słusznie! Ale koniec z tematem zamulaczy, interesuje nas dx120

Zamulacz i niewypał na PM3 ok, być może.
W bardzo ładnym stanie na pewno znajdzie się nabywca za 1100 - 1150 na alledrogo, jestem tego pewny. Polecam spróbować zamiast gdybać i brać to za pewnik. Zawsze już wygrzany, to na plus ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn zapadł się pod ziemię a ja tu już nerwowo czekam na dzisiejszą wypłatę i wrażenia Spawna  o DX120, czy w końcu jest coś z bardzo dobrym wypełnieniem średnicy ale bez zamulania i rozmywania jak w moim super zamulaczu. Mam dość "muzykalnego muła"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam 76 napisał:

Spawn zapadł się pod ziemię a ja tu już nerwowo czekam na dzisiejszą wypłatę i wrażenia Spawna  o DX120, czy w końcu jest coś z bardzo dobrym wypełnieniem średnicy ale bez zamulania i rozmywania jak w moim super zamulaczu. Mam dość "muzykalnego muła"... 

@Adam 76, jeśli masz uszkodzony egzemplarz, to oddaj go do naprawy lub do wymiany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Userfrom podziwiam Twój zapał do obrony tego muła, zrozumiałbym to zachowanie gdybyś jeszcze pracował w dystrybucji fiołka albo w salonie handlującym tym przereklamowanym bublem a tak to nie kminie. Wystarczy posłuchać dwóch w/w grajków DX90 czy XDP100, żeby zrozumieć skąd bierze się określenie - "mulasty FiiO x5III" albo chociaż zobaczyć co za każdym razem pisze nasz Kolega z forum recenzujący DAPy, gdy porównuje je do mulasa, czemu zawsze fiołek ma gorszą rozdzielczość, detaliczność, czemu gra baaardzo blisko - co w połączeniu z jego fatalną rozdzielczością trzeba odczytać jako - okrutnie męcząco i nachalnie. Zresztą po co ja Ci to tłumaczę jak Ty i każdy kto go słuchał/ będzie słuchał usłyszy to od razu.  Niestety X5III brzmieniowo jest naciąganym przeciętniakiem ale jak chcesz mogę Ci go sprzedać, dla Ciebie to w końcu rarytas  a nie nachalnie, męcząco grający zamulas. Z mojej strony to tyle o FiiO X5III, brzmieniowo totalnej kaszanie. Mam nadzieję, że dx120 nie będzie ani trochę podobny sygnaturą do tego gazetkowego paździerza.... a wręcz jestem tego pewien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 76czemu uważasz, że wszyscy mają mieć gust taki jak ty? To bardzo prymitywne podejście. Tobie nie pasuje, ok, ale komuś może pasować a Tobie nic do tego. Tak jak podłaczenie PM3 pod X5 III. Moim skromnym zdaniem bezsensowne działanie.Ale nie pisałem nigdy, że PM3 są do niczego. Musi mulić bo potrzebują sporo prądu by pokazać co potrafią.I może skończ obrażać ludzi o odmiennym niż ty zdaniu. Każdy ma prawo mieć odmienne zdanie, a ty nie jesteś ani Alfą ani Omegą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności