Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 400zł


Kaswob

Pytanie

Cześć,

Szukam słuchawek nausznych w cenie do 400zł (oczywiście im mniej tym lepiej :D).

Używane będą głównie z iPhone 6s/7 oraz MacBookiem Pro. Z racji używania ich w podróży odpadają konstrukcje otwarte, zależy mi na wygodzie, oraz na tym, żeby były w miarę przenośne. 

Dźwiękowo oczekuję przede wszystkim dużej przestrzeni. Słucham praktycznie wszystkiego od popu i dubstepu, po metal itd.

Musical Fidelity MF100/200 z angielskiego Amazon wydają się OK w tej cenie. Ewentualnie Klipsch Reference On Ear , ale to już dochodzi do granicy budżetu, czego wolałbym uniknąć. Zarówno jednych, jak i drugich nie miałem okazji posłuchać - sporym plusem byłaby możliwość odsłuchu w Bydgoszczy. Może macie jakieś inne propozycje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Jak zależy na szczegółowości to bierz MF100, jak lubisz cieplejsze  granie to Klipsch Reference on-ear. Mam obydwa modele i są warte polecenia, a MF w cenie z amazonu UK zamiata wszystko za 2-3 x tyle nic im nie podskoczy. I przestrzeń mają bardzo dużą na swoje rozmiary. MF200 to wersja otwarta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
  • 0
12 minut temu, blueme napisał:

A czy na Amazon.pl nie będzie taniej z powodu darmowej wysyłki? :huh:

Jak znajdziesz w takiej cenie na polskim amazonie to pewnie tak. Ja nie widziałem po za UK w takiej cenie. U tego sprzedawcy z potomstwem kupowaliśmy już wię pewne źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, kura666 napisał:

HELL-o.

 

Wlasnie zamowilem za namowa Jaro54 z amazon.de te MF100

 

Wyszlo 180PLN. Przesylka darmowa. Dzisiaj sroda, planowana dostawa na poniedzialek.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze mi sie spodobaja ;)

A możesz podać konkretnie link do aukcji? Wysyłają do PL ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będziesz zadowolony. W tej cenie to kiler. Ja dałem w Polsce 250 pln i byłem szczęśliwy. Może i drugą parę wezmę na zapas:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardziej ciepłe i mniej przestrzenne granie. Choć izolacja w B8 i wygoda lepsze. Wykonanie też wysoka półka. 

17 minut temu, Stendo napisał:

Dziękuję.

 

@Jaro54, w innym wątku proponowałes mi BossHiFi B8. Jak one się mają do tych z powyższego linku ?

A tych nie proponowałem, bo w Polsce kosztowały 3x tyle co B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Polsce wszystko mamy większe, po za płacami. Swojego czasu syn kupił mi w UK JVC KX100 za 9,95 funta przy cenie w Polsce 299 pln. Funt w Polsce z przelicznika wyszedł 27-28 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Jaro54 napisał:

Jak znajdziesz w takiej cenie na polskim amazonie to pewnie tak. Ja nie widziałem po za UK w takiej cenie. U tego sprzedawcy z potomstwem kupowaliśmy już wię pewne źródło

 

Amazon.pl = Amazon.de

Kolega właśnie znalazł i kupił z darmowym shipem, przecież nie pisałbym gdybym nie sprawdził najpierw :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czesc.

Sluchawki dzisiaj doszly.... REWELACJA!

Czyli 8mioletnie rozsypane CAL!-e moge odlozyc do pudla z napisem: "Kiedys sie naprawi" :)

 

Testy mojej piosenki testowej (Cradle of Filth - Thirteen Autumns And A Widow) przeszly rewelacyjnie. BTW chodzi o fragment od 06:34 - taki w tle slyszany piszczacy instrument, ciagnacy sie do konca utworu... na wielu sluchawkach tego kompletnie nie slysze.

 

Dzieki jeszcze raz @Jaro54.

Pozdrawiam.

Kura.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fajnie, że ci spasowały, raczej nikt nie narzeka na moje podpowiedzi :) Witaj w klubie Musical Fidelity :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 26.09.2017 o 17:09, kura666 napisał:

HELL-o.

 

Wlasnie zamowilem za namowa Jaro54 z amazon.de te MF100

 

Wyszlo 180PLN. Przesylka darmowa. Dzisiaj sroda, planowana dostawa na poniedzialek.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze mi sie spodobaja ;)

 

Właśnie chciałem zamówić i mi wychodzi 210 PLN. Dlaczego taka różnica ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skąd zamawiałeś?

Różnicę vat między Niemcami a Polską doliczyli ci i przewalutowanie ze złotówek na euro. Różnica to 5% od kwoty przewalutowanej, więc wyższej. Acha i podrożały o 8 euro

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale wtedy kosztowały 37,76 euro a teraz prawie 45 euro, więc wszystko gra, cena poszła w górę bo zbyt dużo Polaków kupiło :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołóż trochę i kup M1 u @bigmaras z MF świetnie się zgrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jedno i drugie i wiele miłych chwil spędziłem z nimi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako że w moich słuchawkach umarł kabel, a jutro się okaże czy idzie go w ogóle wymienić i jeśli nie, to chyba będę musiał kupić nowe i moje pytanie brzmi czy te MF100 są przyjazne dla ludzi, którzy mają duże uszy i noszą okulary ? (Często słuchawki przyciskają mi uszy do okularów i to bardzo boli po jakimś czasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności