Recommended Posts

1 minutę temu, Gourney napisał:

Coraz większe te emki od szanlinga, a pokrętło nadal jedno i w dodatku małe - wygodnie się obsługuje?

Chodzi precyzyjnie, na pewno lepiej niż pokrętło w m1 i wydaje mi się, że podobnie lub może ciut lepiej niż w m2s.

Czy wygodnie? Mimo, iż na codzień praktycznie nie używam shanlinga to nie miałem problemu od pierwszego uruchomiania z poruszaniem się po menu, choć przyznaje, że "ficzerów" jest sporo. Oczywiście zastosowanie pokrętła ma i będzie miało swoich zwolenników ale i także przeciwników. Ja osobiście bardziej wole gdy poruszanie po menu odbywa się przyciskami a pokrętło służy do regulacji głośności. Jestem praworęczny i nie ma problemu z obsługą jedną ręką ale leworęczny będzie miał problem. Dodałbym jako sugestie dla producenta możliwości poruszania się po menu za pomocą przycisków a nie tylko pokrętła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak po całości dali szkło, to tylko w etui można to nosić, żeby wyglądało przyzwoicie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mógłby któryś z Kolegów napisać jak brzmi i o SQ w porównaniu z innymi DAP-ami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam go od kilku dni, jeszcze się osłu****e, ale wstępnie mogę powiedzieć, że podchodzi mi bardziej niż xduoo x10, czy FiiO x3 mk3. Słucham go na zmianę z c10 i i5, zobaczymy co z tego wyjdzie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Gourney napisał:

Mam go od kilku dni, jeszcze się osłu****e, ale wstępnie mogę powiedzieć, że podchodzi mi bardziej niż xduoo x10, czy FiiO x3 mk3. Słucham go na zmianę z c10 i i5, zobaczymy co z tego wyjdzie.

no to czekam, zwłaszcza na porównanie z C10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, Gourney napisał:

Mam oba wymienione odtwarzacze więc chętnie przeczytam bardziej szczegółowe porównanie, zwłaszcza do mk3, który jest stylem gry który bardzo lubię. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co daje wyjście zbalansowane? Czy do tego zalecane są jakieś inne słuchawki czy jak?
Szukałem w Google ale nie umiem znaleźć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więcej mocy i inny sposób zasilenia głośników. W niezbalansowanym masz masa wspólna i po fazie na słuchawkę. W zbalansowanym masz +- na każdą muszle osobno. Najprościej zwykły kabel - 3 żyły,  zbalansowany - 4 żyły 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
39 minut temu, Grafii_ napisał:

Co daje wyjście zbalansowane? Czy do tego zalecane są jakieś inne słuchawki czy jak?
Szukałem w Google ale nie umiem znaleźć

Wyjście zbalansowane wymaga zbalansowanego kabla - to raz. Balans jako efekt sporo zmniejsza szumy;/zniekształcenia, co pozwala na "puszczenie" większej mocy. Zbalansowany ma 4 żyły - oba kanały mają własną masę - niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.
Nie ma zalecanych słuchawek do tego raczej. Na pewni przy tych "samopędnych" i niewybrednych nie warto się bawić w to. Przy wyższej klasy sprzętach to już zależy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za info, czyli potrzeba do tego słuchawek zbilansowanych (z kablem 4 żyłowym). Tylko dlaczego 2,5mm skoro większość słuchawek ma 3,5mm. Nawet jak szukałem zbilansowanych tak dla rozeznania tematu.

OKI... już znalazłem ze maja np 2 przewody zbalansowane i nie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Grafii_ napisał:

Dzięki za info, czyli potrzeba do tego słuchawek zbilansowanych (z kablem 4 żyłowym). Tylko dlaczego 2,5mm skoro większość słuchawek ma 3,5mm. Nawet jak szukałem zbilansowanych tak dla rozeznania tematu. emoji4.png

OKI... już znalazłem ze maja np 2 przewody zbalansowane i nie :)

Nie słuchawek, a kabla - można dorobić do wielu słuchawek zbalansowany kabel.
2.5 czy 4.4 mm takie standard, również zabezpieczenie, że nie wetkniesz niezbalansowanych słuchawek w wyjście zbalansowane - z tego nic dobrego nie wyniknie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i jak? Jakie wrażenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Gourney napisał:

Nie mogę napisać, bo będę sprzedawał, ale nie z powodu dźwięku;).

A z jakiego powodu? Może byłbym zainteresowany ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A z powodu przesiadki na coś innego. Będzie to chyba N5 II.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gourney

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Gourney M3s bardziej dla fanów M1 czy M2s sygnaturowo? M2s za basowy dla mnie, ale M3s za drogi, żeby w ciemno testować. Dawaj dobrą ofertę, to pogadamy :D
I czy faktycznie blisko tych 13 godzin uciąga?

Edytowane przez bachankas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

M2 nie miałem, z m1 pozostały mi jedynie miłe, bardzo ogólne wrażenia. M3s nie jest jakimś basowym potworem, dobrze natomiast robi słuchawkom z obfitym dołem, mam na myśli Meze99. Bateria trzyma długo, ale czy 13h? O tym się nie przekonałem. Za dużo zmiennych (jakość plików, BT), ale jakoś szczególnie często go nie ładowałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

M1 to tak co 2 dni ładuję, nauczyłem się trzymać w plecaku powerbanka zawsze. M3s to by był ten dzień więcej z grubsza.
M1 robi świetną robotę ze słuchawkami z mocnym basem. M2s sam z siebie ma mocny dół naprawdę, z moimi słuchawkami za mocno biło po uszach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To X5 III Gen trza zanabyć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta