Skocz do zawartości
  • 0

zestaw za 200-300 PLN


Scipio Africanus

Pytanie

Witam użytkowników, 

 

przyznam szczerze że za każdym razem jak przeglądam forum mam 150 pomysłów na minutę później, tyle ciekawych opcji się pojawia :) ostatnio dogrzebałem się do ciekawego tematu odnośnie słuchawek KZ ZS5 i mam kila pytań do użytkowników....

 

obecnie słucham muzyki z telefonu (redmi 4x - nie jestem zadowolony z jakości dźwięku ....) razem z moimi Rockmasterami OE, jednak od jakiegoś czasu chodzi za mną strasznie jakaś MP3 dedykowana + słuchawki, nie ukrywam że cena gra rolę ponieważ chciałbym dwa zestawy, mp3 będę użytkował głownie w drodze do pracy lub sklepu, muzyki głównie słucham ciężkiej, ale zdażają sie też jakieś partie klasycznej lub też jazzu. 

 

chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim zestawie 

 

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_646128.html?wid=21

 

+

 

https://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_652645.html?wid=21

 

ewentualnie czy warto dopłacić do xduoo x2?

 

jestem też otwarty na propozycję bo może słuchawki jakieś inne też bardziej by się nadawały, o tych KZ trochę czytałem i lekko boję się wygody, ja mam dość spore uszy, ale moja luba już nie bardzo ... 

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rockmastery nie pasują Tobie? Może wystarczy grajka zmienić - czy podpięcie do komputera lub innego telefonu poprawia brzmienie?
Moim zdaniem w tym zakresie cenowym nie poszalejesz z zestawem, lepiej zmienić albo źródło albo słuchawki.

Z dokanałowych to Urbanfun Hifi moim zdnaiem grają równiej, naturalniej od ZST. Są też sporo wygodniejsze.
Za ok. 100 zł masz Fiio F3, bardzo fajne słuchaweczki: http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-fiio-f3/

Z odtwarzaczy do X2, ew. zapoluj na używanego iPoda Video/Classic lub Xduoo X3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To na razie może zapoluj na jakieś doki, nie szarp się od razu z DAPem, jeśli nie jesteś w 100% przekonany, że chcesz oddzielne urzadzenie.
Do ZST czy Urbanfunów rozważyłbym używanego iPoda Video - raczej jasne granie, przy basowych ZST może być spoko duet.
Tylko używka dosyć starych juz iPodów to zawsze loteria z dyskiem. Chyba że trafisz na model z wymienionym przez kogoś dyskiem na kartę CF/SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności