Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Uniwwrsalne słuchawki dokanałowe do 200 zł


szymanek17

Pytanie

Witajcie, 

Poszukuję słuchawek dokanałowych które będą grały z iphonem 4s. Słucham bardzo wielu gatunków muzyki dlatego słuchawki powinny być uniwersalne. Ostatnio słuchałem final audio e3000 i podobało mi się ich brzmienie lecz są  troche zbyt drogie. Szukam czegoś  do 200 zł. Sluchawki mogły by grać  również z samsungiem galaxy s7, ale nie słyszałem jeszcze dobrze grających sluchawek w tej kwocie. Możecie polecić jakieś słuchawki w tej kwocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Napisz coś więcej. Lubisz ciepłe czy detaliczne granie? Napisz jakie inne słuchawki ci się podobają pod względem grania

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Napisz coś więcej. Lubisz ciepłe czy detaliczne granie? Napisz jakie inne słuchawki ci się podobają pod względem grania
Wolę raczej ciepłe granie ale ale chciałbym olbrzymiej ilości basu. Może lekko podkreślony. Na pewno nie chciałbym słuchawek które grają jasno i męcząco. Nie znoszę brzmienia męczacych wokali, czyli jak mi się wydaję podkreślonej wyższej średnicy. Lubię swoje audiotechniki r70x. Podobają mi się nawet monki plus lecz z iphonem 4s mają trochę zbyt mało basu i scena jest jakby wąska.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jak Monki ci się podobają to bierz MS16. Ok 8$ i grają dużo lepiej od Monków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ogólnie kosztują dużo więcej ale można je nowe trafić za niewiele więcej ponad kwotę, którą podałeś. Zrobię małą prywatę - wczoraj do forumowego komisu dodałem Hifiman re-400, Ostry kc06a, Vsonic VSD3S. W sklepie MP3 też są dostępne, na forum są opisy ich brzmienia. To dobrze grające słuchawki.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Shozy Zero od bigmaras z forum. Z 4S, powinny się zgrać bardzo dobrze, wg mnie lepiej tłumią od RE-400, choć być może to zasługa HED16, na których słucham. 
Ciekawe są te Shozy Zero. Z recenzji jednak wynika że mają mocno bodbity bas.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro Monk+ mają zbyt mało basu, to RE-400 nie będą go mieć więcej. Podkreślonej wyższej średnicy i męczących wokali nie usłyszysz w Zero, ani RE-400. Dla mnie Zero, grają większym dźwiękiem od RE-400, jest więcej basu, lekki efekt "wow", RE-400 na niektórych źródłach jak dla mnie były trochę bardziej sykliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności