Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy wzmacniacz tranzystorowy


blackromek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym rozpocząć dyskusję o wzmakach słuchawkowych tranzystorowych wysokiej jakości do słuchawek takich jak lcd3 , th900 ,he6

Koniecznie konstrukcje zbalansowane i oczywiście dające radę napędzić w/w słuchawki moje typy na początek to Bryston bha 1 i Cayin iha 6 czekam na ciekawe propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że poszukiwania możesz rozpocząć i zakończyć na Brystonie ;) 

 

A tak na serio, to w jaką kwotę celujesz?

W dobrych pieniądzach można dostać iHA-6 oraz majkelowego Balantine.

Jak może być drożej, to może dorwiesz gdzieś tego wzmaka recenzowanego na hifiphilosophy Wells Audio Milo.

Zachwytów było co niemiara, więc może to jakoś gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Compton napisał:

Myślę, że poszukiwania możesz rozpocząć i zakończyć na Brystonie ;) 

 

A tak na serio, to w jaką kwotę celujesz?

W dobrych pieniądzach można dostać iHA-6 oraz majkelowego Balantine.

Jak może być drożej, to może dorwiesz gdzieś tego wzmaka recenzowanego na hifiphilosophy Wells Audio Milo.

Zachwytów było co niemiara, więc może to jakoś gra.

 

Kurcze z tym Brystonem to różne są opinie. Słuchałem go z HD800 i było bardzo dobrze choć to nie do końca moja sygnatura słuchawkowa i repertuar docelowy. Wells Audio Milo niezły zawodnik może być ale wchodzimy powoli na terytorium Ayona jakby sprzedać Little Dot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BHA-1 już nie mam ale...z LCD-3 po balansie synergia niemal doskonała, LCD-2 tylko dobrze ale nie słuchałem nigdy po balansie, HD650- to także poprawne połączenie ale generalnie trzeba przyjąć za pewnik ponadprzeciętne możliwości układu BHA1/balanced/LCD-3.

Odniosłem też wrażenie, że wyjście single-ended w Brystonie pełni funkcję dekoracyjną, mój obecny GS-1 zamiatał Brystonem  (HD650, LCD-2) aż miło, a koszty nabycia HeadAmp'a to tylko 30% BHA-1, rozmiarowo na biurku to też 30% Brystona- to oraz sprzedaż LCD-3 zaważyły o wymianie głównego wzmacniacza na mniejszy;)

Ale żeby było jasne: z LCD-3+BHA-1 to najlepsze do tej pory co dane było mi usłyszeć ze słuchawek.

 

 

Edytowane przez octavarium
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności