Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki sportowe do 500 zł, BT, multipoint


saram

Pytanie

Cześć

 

Właśnie wybieram słuchawki do biegania, bezprzewodowe z możliwością łączenia multipoint.

Obecnie mam przetestowane:

-  MEE Sport-Fi X7 Plus 2gen - bardzo dobre jeśli chodzi o zasięg połączenia - bez zerwań przy normalnym użytkowaniu, jakość i barwa dźwięku bardzo mi odpowiadają, choć w cichej muzyce słyszę drobne trzaski jak z płyty winylowej. Trochę uwierają w jednym uchu, chciałbym by miały też opcję zakładania z przewodem pod brodą (te można zakładać tylko do tyłu)

- NuForce BE Sport3 - te poległy na zasięgu połączenia, praktycznie nie można ich używać nosząc telefon w przedniej kieszeni spodni, te które testowałem co chwila rwą transmisję, podobnie w domu problemem jest kanapa na przeszkodzie na odległości 5m. Pozostałe aspekty bardzo mi odpowiadają.
- PLANTRONICS BackBeat Fit Black Core - nie moja bajka, zupełnie nie pasuje mi sposób zakładania. Ja potrzebuję łatwej możliwości zdejmowania i zakładania. Tym sprzętem nie potrafiłem się dobrze posłużyć. Budowa z mniejszą izolacją jest godna uwagi, choć jest to kosztem mniejszego basu. Rozważyłbym coś podobnego, ale łatwiej mocowane w uszach, najlepiej z możliwością kabla pod szyję.

- JBL Reflect Mini BT - prawie idealne, ale nie miały multipoint :(

 

Moje must have:

- multipoint

- dobry zasięg - używam na zewnątrz, ale także w domu gdzie problemem nie mogą być 1-2 meble na 5m.

- preferuję standardowe mocowanie w uchu - czasem muszę porozmawiać i nie chciałbym mieć mikrofonu z tyłu głowy

- łatwe zakładanie i zdejmowanie

 

Będę bardzo wdzięczny za porady.

 

Pozdrawiam

Saram


 

Edytowane przez saram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A może Avantree Clipper pro i do tego słuchawki przewodowe jakie ci pasują. Clipper można w Polsce dostać za ok 150 PLN i 350 zostaje na słuchawki, więc możesz powybrzydzac za tą kwotę 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
40 minut temu, Jaro54 napisał:

A może Avantree Clipper pro i do tego słuchawki przewodowe jakie ci pasują. Clipper można w Polsce dostać za ok 150 PLN i 350 zostaje na słuchawki, więc możesz powybrzydzac za tą kwotę 

 

Właśnie od jakiegoś czasu używam podobnego. Jakość ok, ale właśnie chciałem się trochę uwolnić od kabli, bo zawsze mam problem gdzie go przypiąć i jak poprowadzić kabel żeby mi nie latał w ruchu. Ale zgadzam się, że to dobre rozwiązanie, jak się jest wybrednym.

 

Na tapecie mam jeszcze:
- Plantronics BackBeat GO 3

- NuForce BE6i

Nie testowałem, nie wiem czy są warte zachodu. Słyszałem dobre opinie o BE6i, ale obawiam się właśnie o zasięg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności