Skocz do zawartości
all999

Sony Walkman NW-ZX300

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, ale jak się używa zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych lub używa się przewodowych ze sprzętem, który ma też funkcjonalność BT,  to posiadanie jednego sprzętu zaspokajającego te potrzeby jest mega wygodne.

Pierwszy z brzegu przykład - nie mam słuchawek bezprzewodowych, ale często korzystam z laptopa, który ma BT. Wygodniej moim zdaniem, jest mieć w kieszeni grajka i podpięte do niego słuchawki, niż wpinać się do laptopa. Kabel nie wadzi, nie ma ryzyka, że się ściągnie lapka z biurka itd.  Inny przykład to jeśli ktoś korzysta ze streamingu. Wystarczy sparować grajka z telefonem i lecimy. Normalnie, żeby mieć taką funkcjonalność nie kupując nowych słuchawek, trzeba wydać od stówki w górę na odbiornik BT, a tak jest to od razu w pakiecie z odtwarzaczem. Na pewno nie jest to rozwiązanie idealne, ale jeśli muzyka ma robić tylko za tło to w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie używam słuchawek BT do jakichś krytycznych odsłuchów, a z grajka korzystam głównie na mieście, więc brak przewodu jest dla mnie plusem. Przykład z telefonem jakoś mnie nie przekonuje, ale to dlatego, że mój gra jak kupa😉.

Edytowane przez Gourney
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Gourney napisał:

Ja nie używam słuchawek BT do jakichś krytycznych odsłuchów, a z grajka korzystam głównie na mieście, więc brak przewodu jest dla mnie plusem. Przykład z telefonem jakoś mnie nie przekonuje, ale to dlatego, że mój gra jak kupa😉.

Przecież Ci nie pracuje DAC w telefonie jak słuchasz na słuchawkach BT, tylko DAC, który jest w słuchawkach, więć nie ma znaczenia co sparujesz ze słuchawkami.

@Suszec tutaj się trochę nie zgadzam po co słuchać muzy z kompa jak się ma przy sobie odtwarzacz przy sobie i się słucha muzyki z odtwarzacza. Dwa że jak siedzisz to kabel jest bardziej zgięty, przez co sam kabel w słuchawkach może szybciej pójść, przez różne zginanie i itp. 
Jedynie co się zgadzam to że czasami rozwiązanie BT jest dobre, to wtedy kiedy się leży na łóżku czy kanapie z laptopem, a się chce obejrzeć film na nim, ale muzykę puścić na głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, misiekkb napisał:

Przecież Ci nie pracuje DAC w telefonie jak słuchasz na słuchawkach BT, tylko DAC, który jest w słuchawkach, więć nie ma znaczenia co sparujesz ze słuchawkami.

Okej, ale mój telefon w ogóle słabo współpracuje z bezprzewodowymi słuchawkami, bo trzymając go w kieszeni w równym stopniu słucham muzyki, co przerw w jej odtwarzaniu. A po kablu gra jak...wiadomo jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gourney napisał:

A ja właśnie coraz bardziej idę w kierunku BT, do czego walnie przyczynia się soniacz, choć to takie "nieaudiofilskie" 😉

Było "nieaudiofilskie", ale już nie jest. LDAC już zapewnia bezstratny sygnał, a i aptX daje radę.

Długo szukam czegoś co zagra przewodowo lepiej niż Flares Gold grają bezprzewodowo i ciągle nic (łącznie z samymi Goldami po przewodzie) - a one obsługują "tylko" aptX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła nowa wersja 300 z oznaczeniem G, oprócz większej pamięci, ma jeszcze zegar 100Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, hesus666 napisał:

Widział tego playerka ktoś w normalnym sklepie w PL? Czy tylko Amazon zostaje?

Nie jestem pewien czy w ogóle jest w oficjalnej dystrybucji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w joybuy anulowali już kiedyś możliwość wysyłki do Polski? Akurat mam kupić za parę dni, a tu klops 😂
ED.  Jednak chodzi o braki na magazynie, ale dla Rosji akurat mają.

Edytowane przez music hunter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joybuy na dobre przestał wysyłać do Polski. Nie zdziwiłbym się jeśli za ten stan rzeczy odpowiadają prawilne&boskie zmiany w polskim urzędzie celnym.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czego to kwestia, ale naprawdę się cieszę, że zamówiłem tego graja jeszcze w sierpniu :D

Edytowane przez Suszec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zmiana ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meh to trzeba  będzie  zamówić  przez  np. Ukrainę,  Słowację...  Gdybym  nie  zwlekał  tydzień  z kupnem  to bym  się  wyrobił  przed  zmianą. 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę jest taka lipa? Dawno na JB nie zaglądałem, ale ogólnie to bym tm jeszcze kilka gratów zamówił. A wracając do ZX300, to nie przestaje mnie cieszyć😃.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam - 2.00 zainstalowany, gra i buczy. OS zdaje się chodzić szybciej, BT receivera nie sprawdzałem. Sprawdziłem za to vinyl processor na ustawieniu Standard - jak ze wszystkimi tego typu bajerami różnice są raczej subtelne, ale wydaje mi się, że całość przybliża średnicę i nadaje jej taki przyjemny ciepły ton. Mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie receiver działa bezbłędnie, fajna funkcja. No i OS faktycznie szybciej śmiga. Miałem tylko problem z instalacją aktualizacji. Z maka nie chciała za żadne skarby ruszyć, z windowsa natomiast bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dźwięku jak na moje uszy nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Suszec napisał:

U mnie receiver działa bezbłędnie, fajna funkcja. No i OS faktycznie szybciej śmiga. Miałem tylko problem z instalacją aktualizacji. Z maka nie chciała za żadne skarby ruszyć, z windowsa natomiast bez problemu.

U mnie poszło z maka, acz trochę protestów przy tym było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdaje się, że nie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi