Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shozy Alien+ vs The Bit Opus#1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma się auto 4.2 to nie dziwota.. 
Moja żonka z dzieciakiem w dwie strony do Barcelony samolotem zapłaciła mniej.
No sam placilem mniej za loty do Barcy:)
Ale Toskania to dla mnie jesbo z miejsc gdzie auto to must have. A nie chce potem sie bujac pozyczonym i20 :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Spawn napisał:

Troche go osob z forum kupilo i szczerze mowiac sadzilem ze sporo osob odbije sie od jego prostoty i bedzie wysyp w komisie ale chyba sie jednak obronil dzwiekiem.

Wgrywają jeszcze pliki :)

 

Odnośnie informacji w recenzji; nie znam Aliena, ale z opisem Opusa#1 w pełni się zgadzam :) Mam go od ponad roku, i cały czas szukam godnego następcy, #3 mi nie podszedł. Jednak ten bezkres sceniczny #1 robi robotę. 

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, ale po prawdzie dla mnie obsluga aliena to jak powrot do zrodel, sprzed ery smartfonowo-dotykowej i jakie sprzety wtedy były, topowe  sony-ericssony, nokie.... Obsługa - to jak z jazda na rowerze raz sie nauczyles to nie zapomnisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spawn napisał:

Troche go osob z forum kupilo i szczerze mowiac sadzilem ze sporo osob odbije sie od jego prostoty i bedzie wysyp w komisie ale chyba sie jednak obronil dzwiekiem.

Mnie to nie dziwi. Od początku praktycznie każdy zwracał uwagę na jego wady, więc ciężko mówić o zaskoczeniu, jak już się go kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czernomorec napisał:

Ja bym może kupił, ale wersję plus-plus czy plus pro. Następcę. Jak dopracują soft i zmienią ekranik w stylu Atari na poprawny. A natenczas Opus Dei :)

 

Kwestia podejscia i priorytetow. Chocby niewiem jak milo mi sie dane urzadzenie obslugiwalo to i tak wybiore to ktore lepiej gra. Przez 99,9% czasu bede sluchal muzyki a patrzyl na ekran i chodzil po menu ledwie pare sekund co godzine albo nawet i nie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria nie jest taka zła, większość dapów teraz trzyma po 6-9 godzin, tylko Sony nadal robi odtwarzacze, które mają długi czas działania.
Obsługa to tak jak @Spawn napisał, rzadko się spogląda na ekran i ja nigdy nie rozumiałem tych, co chcą mieć okładki, przecież nie patrzę na nie wogóle, tylko słucham muzyki, a okładki czy wkładki/książeczki to oglądam i czytam w wersji papierowej, a jeszcze jak pachną świeżością to jest większa przyjemność z przeglądania ich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX80 - 11h

Pionek - 14h

 

w plusie poszli na kompromis, mogli wrzucić duże aku ale ważyłby ćwierć kilo i był klockiem jak kann/DX200 które stricte są mało mobilne

tylko w + mogli dać ładowanie 2A

 

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, nsk said:

Jak masz układ wyjściowy w klasie A to z tego nigdy nie będzie długiego grania. Ludzie piszą jakie to super baterie Sony wsadza do swoich grajków, a to nie ma nic do rzeczy. Ich układy pobierają mało mocy i mocowo też szału nie ma, ale dlatego długo chodzą.

układy zaprojektowany pod odpowiedni sprzęt i który wykorzystuje jego maksimum jak w sony czy pionku

w dx80 mało które słuchawki dynamiczne przenośne są dla niego obciążeniem, cały potencjał mocy się marnuje nawet na LOW gainie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności