Skocz do zawartości

Shozy Alien+ vs The Bit Opus#1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

DX80 - 11h
Pionek - 14h
 
w plusie poszli na kompromis, mogli wrzucić duże aku ale ważyłby ćwierć kilo i był klockiem jak kann/DX200 które stricte są mało mobilne
tylko w + mogli dać ładowanie 2A
 
 


Dx80 ma 3600mAh i nie jest klockiem.
Alien+ ma połowę z tego. No i mogli dać chociaż ładowanie 1A zamiast 0,85A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Noah napisał:

W klasie D to dobrze czy zle? 

 

Inna technologia zupelnie. Klasa A jest najbardziej bezkompromisowa, zapewnia duza moc ale tez zuzywa bardzo duzo pradu oraz generuje spora ilosc ciepla. Klasa D to wzmacniacz cyfrowy, lepsza kultura energetyczna, bardziej skomplikowany design. Jedynymi dapami w klasie D (z tego co wiem) sa wlasnie sony z ich s-master.

 

Dobrze czy zle? Zx2 mial niska moc i niezbyt imponujaca wartosc szumow ale gralo to bardzo dobrze (ponoc bo nie znam) W wm1a/z moc podniesiono kilkukrotnie oraz wyelimimowano kompletnie problem szumow, no i gra super. Zupelnie inaczej niz shozy ale obiektywnie na punkty chyba jednak wygralby sony. Nizsza moc ale 30 godzin grania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Spawn said:

 

Inna technologia zupelnie. Klasa A jest najbardziej bezkompromisowa, zapewnia duza moc ale tez zuzywa bardzo duzo pradu oraz generuje spora ilosc ciepla. Klasa D to wzmacniacz cyfrowy, lepsza kultura energetyczna, bardziej skomplikowany design. Jedynymi dapami w klasie D (z tego co wiem) sa wlasnie sony z ich s-master.

 

Dobrze czy zle? Zx2 mial niska moc i niezbyt imponujaca wartosc szumow ale gralo to bardzo dobrze (ponoc bo nie znam) W wm1a/z moc podniesiono kilkukrotnie oraz wyelimimowano kompletnie problem szumow, no i gra super. Zupelnie inaczej niz shozy ale obiektywnie na punkty chyba jednak wygralby sony. Nizsza moc ale 30 godzin grania.

jak pędzi K702 to może i mieć samego daca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oba i faktycznie fajnie się uzupełniają - i brzmieniowo,  i obsługowo. Shozy służy mi do odsłuchów domowych (z Cayinem C5), a Opus zdecydowanie lepiej sprawdza się w podróży (obsługa, bateria, więcej pamięci). I jeden i drugi fajnie grają z Etami ER-4PT (jeden z adapterem, drugi bez). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gourney napisał:

@Seler666 - a ten Cayin to co Ci dopędza, Ety? Jakieś konkretne zmiany w brzmieniu odnotowałeś?

 

Czasami  na Etach przydaje się opcja podbicia bassu. którą daje Cayin i działa to nieźle. Ale ich słucham i tak głównie z Opusa. Z Cayina puszczam HD650 i jego większa moc przydaje mi się w cichszych realizacjach (a ja lubię głośno). Acz w większości przypadków sam Shozy ciągnie HD650 do granic wytrzymałości mojego słuchu. Brzmieniowo nie zmienia się wiele (na szczęście). Wg. mnie Cayin poszerza scenę i wypycha mocniej środek, wokale i całościowo gra to wszystko bliżej słuchacza. Ale to na serio subtelności. Czekam na lepsze kable z FAW (w tym IC), zobaczymy ile tu się zmieni - na pewno wygoda, bo ten fabryczny kabel jest mało mobilny. :) 

Edytowane przez Seler666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności