Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne - 4 propozycje


elbowndg

Pytanie

Poszukuję nausznych słuchawek bluetooth, Wiem że teraz w chinach sporo promocji to może uda się ustrzelić coś co normalnie nie mieściło by się w budżecie 1f642.png:)

Moje wymagania:
1. +/- 50eur
2. Głośne, a nawet bardzo głośne
3. Dosyć duże muszle (nie lubie jak musze dociskać uszy do głowy nausznikami ;/), do grania używam Steelseriesów siberia v2 i nie chciałbym nic z mniejszymi (muszla steelseriwsów ma wymiary zewnątrz 95mm, wewnątrz 60mm i to jest minimum bo powiedzmy że tu uszy mi się mieszczą na styk idealnie)
4. Słuchawki praktycznie tylko do słuchania muzyki i oglądania seriali, jestem bassheadem dużo bassu to duży plus, głównie będzie słuchany rap, trap i dużo mocnej elektroniki z basem
5. WYGODNE



No i mam na szybko 4 propozycje w sporo lepszych cenach niż normalnie są:
1. Bluedio t4 (33eur)
2. Bluedio UFO (54eur) - ale te chyba będą miały za małe muszle i będzie mi uciskać uszy ale nie jestem pewny
3. Bluedio Vinyl (54eur)
4. Bluedio F2 (46eur)

Są duze różnice dźwiękowe między takimi t4 a Vinylami? Pierwszy raz kupuję "droższe" słuchawki zawsze słuchałem muzyki na doknałowych a z nausznych to mam tylko do grania siverie v2 ale one do muzyki kompletnie się nie nadaja. Co wybrać? Może kompletnie coś innego? Z góry dzięki za pomoc ;)
Z góry dzięki za pomoc 1f609.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tym budżecie i z tymi wymaganiami to nawet nie kupisz dobrych słuchawek bez bluetooth, a sensowne słuchawki z modułem Bluetooth to jest koszt mniej więcej 600 zł. Poza tym na forum pojawiły się kiedyś informacje, że Siberie grają całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

czyli wyznacznikiem jest cena?  mowisz ze za 600zl to dopiero cos dobrego bluetooth,  tyle ze te vinyle oraz ufo w normalnej cenie kosztuja miedzy 110 a 120eur czyli 500zl, aktualnie sa po prostu w promocji - 50% przez chyba jeszcze 4 dni. No i jak dla mnie te siberie do muzyki no niestety ale na moj gust nie nadaja sie calkowicie. No nic za 2 dni bede w Polsce w xkomie maja jakies modele bluedio,  podejde i sprawdze najwyzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spokojnie bierz te Bluedio, które ci sie podobają. Mają sporo basu i wcale nie są najgorsze. Najmniejsze muszle mają T4 bo są nauszne, a nie wokółuszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności